Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 08.10.2019 |
Název | Gustlíček |
Rozhodčí | Škrdla Ladislav |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Gustliček, Frýdek -Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Doboš René [CZE035540] | |
Dunaj Milan [CZE054131] | |
Dunajová Helena Ing. [CZE064153] | |
Gregor Zdenek [CZE053199] | |
Klement Pavel [CZE059471] | |
Kryka Dušan [CZE058997] | |
Miczko Jaroslav [CZE052323] | |
Mikuš Jozef [CZE018580] | |
Opěla Robin [CZE057429] | |
Škrdla Ladislav [CZE048589] | |
Vnenk Rostislav [CZE061930] |
- Doboš René0
Doboš René 1 Miczko Jaroslav 0
Škrdla Ladislav 0 Doboš René 1
Kryka Dušan 0 Škrdla Ladislav 1 Doboš René 1 Opěla Robin 0
Kryka Dušan 1 Mikuš Jozef 0 Gregor Zdenek 0 Doboš René 1
Kryka Dušan 1 Klement Pavel 0 Volný_los 0 Mikuš Jozef 1 Gregor Zdenek 1 Dunajová Helena Ing. 0 Doboš René 1 Vnenk Rostislav 0
Volný_los 0 Kryka Dušan 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Gregor Zdenek 1 Doboš René 1 Volný_los 0
Vnenk Rostislav 1 Volný_los 0 Dunaj Milan 1 Kryka Dušan 0 Škrdla Ladislav 1 Volný_los 0 Dunajová Helena Ing. 1 Volný_los 0 Mikuš Jozef 1 Volný_los 0 Gregor Zdenek 0 Opěla Robin 1 Doboš René 0 Klement Pavel 1 Miczko Jaroslav 1 Volný_los 0
Vnenk Rostislav 0 Dunaj Milan 1 Škrdla Ladislav 1 Dunajová Helena Ing. 0 Mikuš Jozef 0 Opěla Robin 1 Klement Pavel 0 Miczko Jaroslav 1
Dunaj Milan 1 Škrdla Ladislav 0 Opěla Robin 0 Miczko Jaroslav 1
Dunaj Milan 1 Miczko Jaroslav 0
Dunaj Milan 0 Doboš René 1
- Doboš René0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Doboš René [CZE035540] |
2. | Dunaj Milan [CZE054131] |
3. | Miczko Jaroslav [CZE052323] |
4. | Škrdla Ladislav [CZE048589] |
5. | Kryka Dušan [CZE058997] |
5. | Opěla Robin [CZE057429] |
7. | Mikuš Jozef [CZE018580] |
7. | Gregor Zdenek [CZE053199] |
9. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
9. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
9. | Klement Pavel [CZE059471] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Doboš René [CZE035540] |
2. | Dunaj Milan [CZE054131] |
3. | Miczko Jaroslav [CZE052323] |
4. | Škrdla Ladislav [CZE048589] |
5. | Kryka Dušan [CZE058997] |
5. | Opěla Robin [CZE057429] |
7. | Mikuš Jozef [CZE018580] |
7. | Gregor Zdenek [CZE053199] |
9. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
9. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
9. | Klement Pavel [CZE059471] |
Tento turnaj nemá přihlášky online