Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 08.10.2019 |
Název | JC Netovka Bar 11.kolo |
Rozhodčí | Mašek Martin |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | JC Semily Netovka Bar 2 |
Místo | Netovka bar, Semily |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dubcová Lucie [CZE060232] | |
Dubec Jiří [CZE012079] | |
Fečko Marek [CZE065603] | |
Jech Filip [CZE061540] | |
Koníček Miloš [CZE006547] | |
Koníčková Marie [CZE032243] | |
Maternová Nikol [CZE065322] | |
Mauerman Robert [CZE061478] | |
Mifka Lukáš [CZE061729] | |
Valenta Radek [CZE035793] | |
Zajac Jakub [CZE061479] |
- Dubec Jiří0
Dubec Jiří 2 Dubcová Lucie 0
Mauerman Robert 0 Dubec Jiří 2
Jech Filip 1 Mauerman Robert 2 Dubec Jiří 2 Zajac Jakub 0
Fečko Marek 1 Jech Filip 2 Dubec Jiří 2 Mifka Lukáš 0
Fečko Marek 2 Koníčková Marie 1 Volný_los 0 Jech Filip 1 Dubec Jiří 2 Maternová Nikol 1 Mifka Lukáš 2 Valenta Radek 1
Volný_los 0 Fečko Marek 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Dubec Jiří 1 Mifka Lukáš 1 Volný_los 0
Valenta Radek 1 Volný_los 0 Fečko Marek 0 Koníček Miloš 2 Maternová Nikol 1 Volný_los 0 Mauerman Robert 1 Volný_los 0 Zajac Jakub 1 Volný_los 0 Jech Filip 2 Dubec Jiří 0 Mifka Lukáš 1 Dubcová Lucie 2 Koníčková Marie 1 Volný_los 0
Valenta Radek 0 Koníček Miloš 2 Maternová Nikol 0 Mauerman Robert 2 Zajac Jakub 2 Jech Filip 1 Dubcová Lucie 2 Koníčková Marie 0
Koníček Miloš 2 Mauerman Robert 0 Zajac Jakub 1 Dubcová Lucie 2
Koníček Miloš 2 Dubcová Lucie 1
Koníček Miloš 2 Dubec Jiří 0
- Koníček Miloš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Koníček Miloš [CZE006547] |
2. | Dubec Jiří [CZE012079] |
3. | Dubcová Lucie [CZE060232] |
4. | Mauerman Robert [CZE061478] |
5. | Jech Filip [CZE061540] |
5. | Zajac Jakub [CZE061479] |
7. | Fečko Marek [CZE065603] |
7. | Mifka Lukáš [CZE061729] |
9. | Valenta Radek [CZE035793] |
9. | Maternová Nikol [CZE065322] |
9. | Koníčková Marie [CZE032243] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Koníček Miloš [CZE006547] |
2. | Dubec Jiří [CZE012079] |
3. | Dubcová Lucie [CZE060232] |
4. | Mauerman Robert [CZE061478] |
5. | Jech Filip [CZE061540] |
5. | Zajac Jakub [CZE061479] |
7. | Fečko Marek [CZE065603] |
7. | Mifka Lukáš [CZE061729] |
9. | Valenta Radek [CZE035793] |
9. | Maternová Nikol [CZE065322] |
9. | Koníčková Marie [CZE032243] |
Tento turnaj nemá přihlášky online