Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 03.10.2019 |
Název | Bar Riviéra |
Rozhodčí | Zahajský Václav |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Bar Riviéra, Říčany |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Buršíková Jana [CZE061026] | |
Hrčka Jan [CZE030676] | |
Chaloupka Radek [CZE064380] | |
Kindermannová Lucie [CZE065604] | |
Novák Jaroslav [CZE064388] | |
Patócs Martin [CZE051589] | |
Pazderník Zdeněk [CZE061099] | |
Pohunek Jaroslav [CZE056937] | |
Tomaník Jiří [CZE029146] | |
Zahajský Václav [CZE060308] |
- Zahajský Václav0
Zahajský Václav 2 Novák Jaroslav 1
Tomaník Jiří 0 Zahajský Václav 2
Pohunek Jaroslav 1 Tomaník Jiří 2 Zahajský Václav 2 Patócs Martin 0
Hrčka Jan 0 Pohunek Jaroslav 2 Buršíková Jana 1 Zahajský Václav 2
Pazderník Zdeněk 0 Hrčka Jan 2 Volný_los 0 Pohunek Jaroslav 1 Volný_los 0 Buršíková Jana 1 Kindermannová Lucie 0 Zahajský Václav 2
Volný_los 0 Pazderník Zdeněk 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Kindermannová Lucie 1 Volný_los 0
Tomaník Jiří 1 Volný_los 0 Pazderník Zdeněk 0 Zahajský Václav 2 Buršíková Jana 1 Volný_los 0 Novák Jaroslav 1 Volný_los 0 Chaloupka Radek 1 Volný_los 0 Pohunek Jaroslav 1 Volný_los 0 Kindermannová Lucie 0 Hrčka Jan 2 Patócs Martin 1 Volný_los 0
Tomaník Jiří 2 Zahajský Václav 1 Buršíková Jana 0 Novák Jaroslav 2 Chaloupka Radek 2 Pohunek Jaroslav 0 Hrčka Jan 0 Patócs Martin 2
Tomaník Jiří 1 Novák Jaroslav 2 Chaloupka Radek 2 Patócs Martin 0
Novák Jaroslav 0 Chaloupka Radek 2
Zahajský Václav 2 Chaloupka Radek 0
- Zahajský Václav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Zahajský Václav [CZE060308] |
2. | Chaloupka Radek [CZE064380] |
3. | Novák Jaroslav [CZE064388] |
4. | Tomaník Jiří [CZE029146] |
5. | Pohunek Jaroslav [CZE056937] |
5. | Patócs Martin [CZE051589] |
7. | Hrčka Jan [CZE030676] |
7. | Buršíková Jana [CZE061026] |
9. | Kindermannová Lucie [CZE065604] |
9. | Pazderník Zdeněk [CZE061099] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Zahajský Václav [CZE060308] |
2. | Chaloupka Radek [CZE064380] |
3. | Novák Jaroslav [CZE064388] |
4. | Tomaník Jiří [CZE029146] |
5. | Pohunek Jaroslav [CZE056937] |
5. | Patócs Martin [CZE051589] |
7. | Hrčka Jan [CZE030676] |
7. | Buršíková Jana [CZE061026] |
9. | Kindermannová Lucie [CZE065604] |
9. | Pazderník Zdeněk [CZE061099] |
Tento turnaj nemá přihlášky online