Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 01.10.2019 |
Název | 01102019dvoj |
Rozhodčí | Michalková Ilona |
Počet hráčů | 8 |
Typ turnaje | Středočeský pohár dvojice |
Místo | U Jána, Kolín |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Lexa Petr [CZE023169], Vašíček Radek [CZE043067] | |
Michalková Ilona [CZE001855], Tvrdíková Miroslava [CZE000727] | |
Moravec Jiří [CZE008407], Špringerová Zuzana [CZE039648] | |
Polednová Jana [CZE064226], Šrůta Jan [CZE057027] | |
Pomichálek Zdeněk [CZE001530], Ventura René [CZE003777] | |
Procházka Adam [CZE064112], Irsenský Roman [CZE064139] | |
Rupík Daniel [CZE061197], Rupík Tibor [CZE017662] | |
Zajíčková Lucie [CZE047571], Lazič Milan [CZE065473] |
- Lexa, Vašíček0
Lexa, Vašíček 1 Rupík, Rupík 0
Lexa, Vašíček 1 Michalková, Tvrdíková 0
Lexa, Vašíček 1 Pomichálek, Ventura 0 Michalková, Tvrdíková 1 Procházka, Irsenský 0
Polednová, Šrůta 0 Lexa, Vašíček 1 Zajíčková, Lazič 0 Michalková, Tvrdíková 1
Polednová, Šrůta 0 Moravec, Špringerová 1 Procházka, Irsenský 1 Lexa, Vašíček 0 Rupík, Rupík 1 Zajíčková, Lazič 0 Pomichálek, Ventura 1 Michalková, Tvrdíková 0
Moravec, Špringerová 1 Procházka, Irsenský 0 Rupík, Rupík 1 Pomichálek, Ventura 0
Moravec, Špringerová 1 Rupík, Rupík 0
Moravec, Špringerová 1 Lexa, Vašíček 0
- Moravec, Špringerová0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Moravec Jiří [CZE008407], Špringerová Zuzana [CZE039648] |
2. | Lexa Petr [CZE023169], Vašíček Radek [CZE043067] |
3. | Rupík Daniel [CZE061197], Rupík Tibor [CZE017662] |
4. | Michalková Ilona [CZE001855], Tvrdíková Miroslava [CZE000727] |
5. | Pomichálek Zdeněk [CZE001530], Ventura René [CZE003777] |
5. | Procházka Adam [CZE064112], Irsenský Roman [CZE064139] |
7. | Polednová Jana [CZE064226], Šrůta Jan [CZE057027] |
7. | Zajíčková Lucie [CZE047571], Lazič Milan [CZE065473] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Moravec Jiří [CZE008407], Špringerová Zuzana [CZE039648] |
2. | Lexa Petr [CZE023169], Vašíček Radek [CZE043067] |
3. | Rupík Daniel [CZE061197], Rupík Tibor [CZE017662] |
4. | Michalková Ilona [CZE001855], Tvrdíková Miroslava [CZE000727] |
5. | Pomichálek Zdeněk [CZE001530], Ventura René [CZE003777] |
5. | Procházka Adam [CZE064112], Irsenský Roman [CZE064139] |
7. | Polednová Jana [CZE064226], Šrůta Jan [CZE057027] |
7. | Zajíčková Lucie [CZE047571], Lazič Milan [CZE065473] |
Tento turnaj nemá přihlášky online