Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 01.10.2019 |
Název | JPC BARÁČEK |
Rozhodčí | |
Počet hráčů | 13 |
Typ turnaje | JC Litvínov Fotbalová hospůdka |
Místo | Baráček, Litvínov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bučková Kateřina [CZE047308] | |
Cibulka Ondřej [CZE062658] | |
Čepeláková Lenka [CZE030429] | |
Čermák Petr [CZE016370] | |
David Karel [CZE004342] | |
Franta Roman [CZE041792] | |
Klíma Stanislav [CZE040147] | |
Mikolášek Marek [CZE051848] | |
Pomahač Lukáš [CZE043464] | |
Semencová Jana [CZE026980] | |
Semsch Petr [CZE061622] | |
Suchý Petr [CZE052370] | |
Šejirman Robert [CZE054560] |
- Franta Roman0
Franta Roman 2 Mikolášek Marek 1
David Karel 0 Franta Roman 2
Pomahač Lukáš 0 David Karel 2 Franta Roman 2 Cibulka Ondřej 0
Bučková Kateřina 0 Pomahač Lukáš 2 Semsch Petr 0 Franta Roman 2
Suchý Petr 0 Bučková Kateřina 2 Semencová Jana 1 Pomahač Lukáš 2 Čermák Petr 0 Semsch Petr 2 Šejirman Robert 0 Franta Roman 2
Volný_los 0 Suchý Petr 1 Semencová Jana 2 Čepeláková Lenka 0 Volný_los 0 Čermák Petr 1 Šejirman Robert 1 Volný_los 0
Franta Roman 1 Volný_los 0 Suchý Petr 0 Mikolášek Marek 2 Semencová Jana 0 Semsch Petr 2 David Karel 2 Čepeláková Lenka 0 Pomahač Lukáš 1 Volný_los 0 Čermák Petr 0 Cibulka Ondřej 2 Bučková Kateřina 2 Šejirman Robert 0 Klíma Stanislav 1 Volný_los 0
Franta Roman 0 Mikolášek Marek 2 Semsch Petr 0 David Karel 2 Pomahač Lukáš 0 Cibulka Ondřej 2 Bučková Kateřina 0 Klíma Stanislav 2
Mikolášek Marek 2 David Karel 0 Cibulka Ondřej 1 Klíma Stanislav 2
Mikolášek Marek 0 Klíma Stanislav 2
Franta Roman 0 Klíma Stanislav 2
- Klíma Stanislav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Klíma Stanislav [CZE040147] |
2. | Franta Roman [CZE041792] |
3. | Mikolášek Marek [CZE051848] |
4. | David Karel [CZE004342] |
5. | Pomahač Lukáš [CZE043464] |
5. | Cibulka Ondřej [CZE062658] |
7. | Bučková Kateřina [CZE047308] |
7. | Semsch Petr [CZE061622] |
9. | Šejirman Robert [CZE054560] |
9. | Čermák Petr [CZE016370] |
9. | Semencová Jana [CZE026980] |
9. | Suchý Petr [CZE052370] |
13. | Čepeláková Lenka [CZE030429] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Klíma Stanislav [CZE040147] |
2. | Franta Roman [CZE041792] |
3. | Mikolášek Marek [CZE051848] |
4. | David Karel [CZE004342] |
5. | Pomahač Lukáš [CZE043464] |
5. | Cibulka Ondřej [CZE062658] |
7. | Bučková Kateřina [CZE047308] |
7. | Semsch Petr [CZE061622] |
9. | Šejirman Robert [CZE054560] |
9. | Čermák Petr [CZE016370] |
9. | Semencová Jana [CZE026980] |
9. | Suchý Petr [CZE052370] |
13. | Čepeláková Lenka [CZE030429] |
Tento turnaj nemá přihlášky online