Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 31.05.2023 |
Název | 501LL |
Rozhodčí | Doubrava Miloslav |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | Šipkování v Papiňáku Lucky Looser |
Místo | DcMcPuppin, Plzeň |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Köbl Karel [CZE076860] | |
Kupka Jan [CZE073637] | |
Lanzdorfová Tereza [CZE074150] | |
Mlýnek Marek [CZE071411] | |
Novák Roman [CZE022974] | |
Petrželka Miloš [CZE054766] | |
Řezanka František [CZE063697] | |
Štembera Filip [CZE063111] | |
Štembera Zdeněk [CZE061692] |
1501LL--:--
Žádné utkání
2501LL--:--
Žádné utkání
3501LL--:--
Žádné utkání
- Řezanka František0
Řezanka František 1 Petrželka Miloš 0
Mlýnek Marek 1 Řezanka František 2
Mlýnek Marek 2 Novák Roman 1 Řezanka František 2 Štembera Zdeněk 1
Mlýnek Marek 2 Lanzdorfová Tereza 0 Kupka Jan 1 Řezanka František 2
Köbl Karel 1 Mlýnek Marek 2 Volný_los 0 Lanzdorfová Tereza 1 Volný_los 0 Kupka Jan 1 Volný_los 0 Řezanka František 1
Volný_los 0 Köbl Karel 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Petrželka Miloš 1 Volný_los 0 Köbl Karel 0 Řezanka František 2 Kupka Jan 1 Volný_los 0 Novák Roman 1 Volný_los 0 Štembera Filip 1 Volný_los 0 Lanzdorfová Tereza 1 Volný_los 0 Mlýnek Marek 1 Volný_los 0 Štembera Zdeněk 1 Volný_los 0
Petrželka Miloš 2 Řezanka František 0 Kupka Jan 1 Novák Roman 2 Štembera Filip 2 Lanzdorfová Tereza 0 Mlýnek Marek 0 Štembera Zdeněk 2
Petrželka Miloš 2 Novák Roman 0 Štembera Filip 2 Štembera Zdeněk 1
Petrželka Miloš 0 Štembera Filip 2
Štembera Filip 2 Řezanka František 0
- Štembera Filip0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Štembera Filip [CZE063111] |
2. | Řezanka František [CZE063697] |
3. | Petrželka Miloš [CZE054766] |
4. | Mlýnek Marek [CZE071411] |
5. | Novák Roman [CZE022974] |
5. | Štembera Zdeněk [CZE061692] |
7. | Lanzdorfová Tereza [CZE074150] |
7. | Kupka Jan [CZE073637] |
9. | Köbl Karel [CZE076860] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Štembera Filip [CZE063111] |
2. | Řezanka František [CZE063697] |
3. | Petrželka Miloš [CZE054766] |
4. | Mlýnek Marek [CZE071411] |
5. | Novák Roman [CZE022974] |
5. | Štembera Zdeněk [CZE061692] |
7. | Lanzdorfová Tereza [CZE074150] |
7. | Kupka Jan [CZE073637] |
9. | Köbl Karel [CZE076860] |
Tento turnaj nemá přihlášky online