Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 31.05.2023 |
Název | Cross 1 |
Rozhodčí | Skopalová Marcela |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Cross, Frýdek-Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Foldyna David [CZE063430] | |
Kluzová Dagmar [CZE075226] | |
Lukáč Ladislav [CZE007501] | |
Nejedlý Jan [CZE035525] | |
Rusek Jan [CZE068903] | |
Skopalová Marcela [CZE032715] | |
Tomis Roman [CZE063188] | |
Varga Jakub [CZE068386] | |
Vykoupil Tomáš [CZE072066] | |
Zimčík Michal [CZE063190] |
1Cross 1--:--
Žádné utkání
2Cross 1--:--
Žádné utkání
- Rusek Jan0
Zimčík Michal 1 Rusek Jan 2
Tomis Roman 1 Zimčík Michal 2
Tomis Roman 2 Skopalová Marcela 1 Kluzová Dagmar 0 Zimčík Michal 2
Tomis Roman 2 Foldyna David 1 Kluzová Dagmar 2 Lukáč Ladislav 1
Tomis Roman 2 Vykoupil Tomáš 1 Volný_los 0 Foldyna David 1 Volný_los 0 Kluzová Dagmar 1 Varga Jakub 1 Lukáč Ladislav 2
Volný_los 0 Tomis Roman 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Varga Jakub 1 Volný_los 0
Lukáč Ladislav 1 Volný_los 0 Nejedlý Jan 2 Tomis Roman 0 Kluzová Dagmar 1 Volný_los 0 Skopalová Marcela 1 Volný_los 0 Zimčík Michal 1 Volný_los 0 Foldyna David 1 Volný_los 0 Vykoupil Tomáš 2 Varga Jakub 1 Rusek Jan 1 Volný_los 0
Lukáč Ladislav 0 Nejedlý Jan 2 Kluzová Dagmar 0 Skopalová Marcela 2 Zimčík Michal 2 Foldyna David 0 Vykoupil Tomáš 1 Rusek Jan 2
Nejedlý Jan 2 Skopalová Marcela 0 Zimčík Michal 1 Rusek Jan 2
Nejedlý Jan 2 Rusek Jan 0
Nejedlý Jan 2 Rusek Jan 0
- Nejedlý Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Nejedlý Jan [CZE035525] |
2. | Rusek Jan [CZE068903] |
3. | Zimčík Michal [CZE063190] |
4. | Tomis Roman [CZE063188] |
5. | Skopalová Marcela [CZE032715] |
5. | Kluzová Dagmar [CZE075226] |
7. | Foldyna David [CZE063430] |
7. | Lukáč Ladislav [CZE007501] |
9. | Varga Jakub [CZE068386] |
9. | Vykoupil Tomáš [CZE072066] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Nejedlý Jan [CZE035525] |
2. | Rusek Jan [CZE068903] |
3. | Zimčík Michal [CZE063190] |
4. | Tomis Roman [CZE063188] |
5. | Skopalová Marcela [CZE032715] |
5. | Kluzová Dagmar [CZE075226] |
7. | Foldyna David [CZE063430] |
7. | Lukáč Ladislav [CZE007501] |
9. | Varga Jakub [CZE068386] |
9. | Vykoupil Tomáš [CZE072066] |
Tento turnaj nemá přihlášky online