Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 30.05.2023 |
Název | open Pivnice za řekou |
Rozhodčí | Peřina Ivan |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Open jednotlivci |
Místo | Pivnice za řekou, Říčany |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Hlína Jan [CZE054010] | |
Hybner Tomáš [CZE061344] | |
Kyselová Hana [CZE063003] | |
Medřický Václav [CZE054004] | |
Řehka Petr [CZE060772] | |
Svěrák Jiří [CZE066454] | |
Šíma Jiří [CZE061345] | |
Tiosavljevič Radomil [CZE043057] | |
Todorov Živko [CZE054936] | |
Todorová Jana [CZE055519] | |
Trmalová Marcela [CZE059211] |
1open Pivnice za řekou--:--
Žádné utkání
2open Pivnice za řekou--:--
Žádné utkání
- Šíma Jiří0
Šíma Jiří 2 Hlína Jan 1
Tiosavljevič Radomil 1 Šíma Jiří 2
Svěrák Jiří 0 Tiosavljevič Radomil 2 Šíma Jiří 2 Medřický Václav 0
Svěrák Jiří 2 Trmalová Marcela 0 Šíma Jiří 2 Hybner Tomáš 0
Svěrák Jiří 2 Todorov Živko 0 Volný_los 0 Trmalová Marcela 1 Kyselová Hana 0 Šíma Jiří 2 Todorová Jana 0 Hybner Tomáš 2
Volný_los 0 Svěrák Jiří 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Kyselová Hana 1 Todorová Jana 1 Volný_los 0
Hybner Tomáš 1 Volný_los 0 Tiosavljevič Radomil 2 Svěrák Jiří 0 Šíma Jiří 1 Volný_los 0 Řehka Petr 1 Volný_los 0 Trmalová Marcela 1 Volný_los 0 Hlína Jan 2 Kyselová Hana 0 Todorová Jana 0 Todorov Živko 2 Medřický Václav 1 Volný_los 0
Hybner Tomáš 0 Tiosavljevič Radomil 2 Šíma Jiří 0 Řehka Petr 2 Trmalová Marcela 1 Hlína Jan 2 Todorov Živko 0 Medřický Václav 2
Tiosavljevič Radomil 0 Řehka Petr 2 Hlína Jan 2 Medřický Václav 1
Řehka Petr 2 Hlína Jan 0
Řehka Petr 2 Šíma Jiří 0
- Řehka Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Řehka Petr [CZE060772] |
2. | Šíma Jiří [CZE061345] |
3. | Hlína Jan [CZE054010] |
4. | Tiosavljevič Radomil [CZE043057] |
5. | Svěrák Jiří [CZE066454] |
5. | Medřický Václav [CZE054004] |
7. | Trmalová Marcela [CZE059211] |
7. | Hybner Tomáš [CZE061344] |
9. | Todorová Jana [CZE055519] |
9. | Kyselová Hana [CZE063003] |
9. | Todorov Živko [CZE054936] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Řehka Petr [CZE060772] |
2. | Šíma Jiří [CZE061345] |
3. | Hlína Jan [CZE054010] |
4. | Tiosavljevič Radomil [CZE043057] |
5. | Svěrák Jiří [CZE066454] |
5. | Medřický Václav [CZE054004] |
7. | Trmalová Marcela [CZE059211] |
7. | Hybner Tomáš [CZE061344] |
9. | Todorová Jana [CZE055519] |
9. | Kyselová Hana [CZE063003] |
9. | Todorov Živko [CZE054936] |
Tento turnaj nemá přihlášky online