Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 27.05.2023 |
Název | Miapr Sobota 33 |
Rozhodčí | Schneider Petr |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | Klubový Open MSK - jednotlivci |
Místo | Miapr, Ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Augustin Adam [CZE075784] | |
Bača Jan [CZE053656] | |
Bednár Karel [CZE074937] | |
Gehry Jan [CZE068755] | |
Harviš Kamil [CZE024365] | |
Hipíková Adéla [CZE068403] | |
Lores Juan [CZE070473] | |
Němec Jan [CZE075785] | |
Neuwirth Aleš [CZE057593] | |
Pokluda David [CZE048550] | |
Rohoň Róbert [CZE050107] | |
Rychta Martin [CZE071366] | |
Schneider Petr [CZE006860] | |
Šatanová Jarmila [CZE066500] | |
Štěpánek Ondřej [CZE033095] |
1Miapr Sobota 33--:--
Žádné utkání
2Miapr Sobota 33--:--
Žádné utkání
3Miapr Sobota 33--:--
Žádné utkání
4Miapr Sobota 33--:--
Žádné utkání
5Miapr Sobota 33--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
7VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Neuwirth Aleš0
Neuwirth Aleš 2 Schneider Petr 0
Harviš Kamil 1 Neuwirth Aleš 2
Gehry Jan 1 Harviš Kamil 2 Neuwirth Aleš 1 Augustin Adam 0
Gehry Jan 1 Hipíková Adéla 0 Rohoň Róbert 0 Neuwirth Aleš 1
Pokluda David 1 Gehry Jan 2 Hipíková Adéla 2 Bednár Karel 1 Rohoň Róbert 1 Lores Juan 0 Bača Jan 0 Neuwirth Aleš 1
Volný_los 0 Pokluda David 1 Šatanová Jarmila 1 Hipíková Adéla 2 Němec Jan 1 Rohoň Róbert 2 Bača Jan 2 Rychta Martin 1
Neuwirth Aleš 1 Volný_los 0 Pokluda David 1 Harviš Kamil 2 Schneider Petr 1 Šatanová Jarmila 0 Hipíková Adéla 1 Lores Juan 2 Němec Jan 0 Bednár Karel 1 Rohoň Róbert 1 Augustin Adam 2 Bača Jan 0 Štěpánek Ondřej 2 Gehry Jan 2 Rychta Martin 1
Neuwirth Aleš 1 Harviš Kamil 2 Schneider Petr 2 Lores Juan 1 Bednár Karel 0 Augustin Adam 2 Štěpánek Ondřej 2 Gehry Jan 1
Harviš Kamil 1 Schneider Petr 2 Augustin Adam 0 Štěpánek Ondřej 1
Schneider Petr 1 Štěpánek Ondřej 2
Štěpánek Ondřej 0 Neuwirth Aleš 1
Štěpánek Ondřej 1 Neuwirth Aleš 0
- Štěpánek Ondřej0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Štěpánek Ondřej [CZE033095] |
2. | Neuwirth Aleš [CZE057593] |
3. | Schneider Petr [CZE006860] |
4. | Harviš Kamil [CZE024365] |
5. | Gehry Jan [CZE068755] |
5. | Augustin Adam [CZE075784] |
7. | Hipíková Adéla [CZE068403] |
7. | Rohoň Róbert [CZE050107] |
9. | Bača Jan [CZE053656] |
9. | Lores Juan [CZE070473] |
9. | Bednár Karel [CZE074937] |
9. | Pokluda David [CZE048550] |
13. | Šatanová Jarmila [CZE066500] |
13. | Němec Jan [CZE075785] |
13. | Rychta Martin [CZE071366] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Štěpánek Ondřej [CZE033095] |
2. | Neuwirth Aleš [CZE057593] |
3. | Schneider Petr [CZE006860] |
4. | Harviš Kamil [CZE024365] |
5. | Gehry Jan [CZE068755] |
5. | Augustin Adam [CZE075784] |
7. | Hipíková Adéla [CZE068403] |
7. | Rohoň Róbert [CZE050107] |
9. | Bača Jan [CZE053656] |
9. | Lores Juan [CZE070473] |
9. | Bednár Karel [CZE074937] |
9. | Pokluda David [CZE048550] |
13. | Šatanová Jarmila [CZE066500] |
13. | Němec Jan [CZE075785] |
13. | Rychta Martin [CZE071366] |
Tento turnaj nemá přihlášky online