Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 26.05.2023 |
Název | Letní Miapr 1 |
Rozhodčí | Schneider Petr |
Počet hráčů | 25 |
Typ turnaje | Klubový Open MSK - jednotlivci |
Místo | Miapr, Ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Boczek Michal [CZE064188] | |
Cupian David [CZE032173] | |
Černocký Jiří [CZE062188] | |
Frais Daniel [CZE037062] | |
Gehry Jan [CZE068755] | |
Harviš Dalibor [CZE036308] | |
Herda Tomáš [CZE056177] | |
Kamrád Jan [CZE036727] | |
Kozubjaková Kristýna [CZE067380] | |
Lores Juan [CZE070473] | |
Mrózek Michal [CZE018093] | |
Pisarčík Jaromír [CZE048628] | |
Plonka Jan [CZE069317] | |
Polhoš František [CZE064192] | |
Rajča Roman [CZE058192] | |
Sedláčik Patrik [CZE064936] | |
Schneider Petr [CZE006860] | |
Schrom René [CZE000881] | |
Slovakia [HOST_59] | |
Smoček Radek [CZE058193] | |
Štěpánek Ondřej [CZE033095] | |
Šup Michal [CZE061486] | |
Tomáš Marcel [CZE031350] | |
Urbánek Petr [CZE035690] | |
Veselý Roman [CZE022338] |
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2VOLNÝ--:--
Žádné utkání
3Letní Miapr 1--:--
Žádné utkání
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
5VOLNÝ--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
7VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Schrom René0
Gehry Jan 1 Schrom René 2
Urbánek Petr 0 Gehry Jan 2
Schneider Petr 0 Urbánek Petr 2 Gehry Jan 2 Tomáš Marcel 0
Harviš Dalibor 1 Schneider Petr 2 Frais Daniel 0 Gehry Jan 2
Kozubjaková Kristýna 1 Harviš Dalibor 2 Plonka Jan 1 Schneider Petr 2 Frais Daniel 2 Rajča Roman 1 Sedláčik Patrik 0 Gehry Jan 2
Kozubjaková Kristýna 2 Mrózek Michal 1 Plonka Jan 2 Šup Michal 0 Frais Daniel 2 Boczek Michal 0 Sedláčik Patrik 2 Černocký Jiří 0
Pisarčík Jaromír 0 Kozubjaková Kristýna 2 Veselý Roman 0 Mrózek Michal 2 Plonka Jan 2 Lores Juan 0 Smoček Radek 0 Šup Michal 2 Herda Tomáš 0 Frais Daniel 2 Boczek Michal 2 Štěpánek Ondřej 0 Slovakia 0 Sedláčik Patrik 2 Černocký Jiří 2 Kamrád Jan 1
Volný_los 0 Pisarčík Jaromír 1 Polhoš František 0 Veselý Roman 2 Volný_los 0 Plonka Jan 1 Smoček Radek 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Herda Tomáš 1 Boczek Michal 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Slovakia 1 Černocký Jiří 1 Volný_los 0
Kamrád Jan 1 Volný_los 0 Cupian David 2 Pisarčík Jaromír 0 Sedláčik Patrik 2 Polhoš František 1 Veselý Roman 1 Schneider Petr 2 Štěpánek Ondřej 1 Volný_los 0 Plonka Jan 0 Tomáš Marcel 2 Smoček Radek 0 Harviš Dalibor 2 Frais Daniel 1 Volný_los 0 Gehry Jan 1 Volný_los 0 Herda Tomáš 1 Šup Michal 2 Boczek Michal 0 Schrom René 2 Lores Juan 1 Volný_los 0 Mrózek Michal 1 Volný_los 0 Urbánek Petr 2 Slovakia 0 Kozubjaková Kristýna 2 Černocký Jiří 1 Rajča Roman 1 Volný_los 0
Kamrád Jan 0 Cupian David 2 Sedláčik Patrik 1 Schneider Petr 2 Štěpánek Ondřej 1 Tomáš Marcel 2 Harviš Dalibor 2 Frais Daniel 0 Gehry Jan 2 Šup Michal 1 Schrom René 2 Lores Juan 1 Mrózek Michal 1 Urbánek Petr 2 Kozubjaková Kristýna 0 Rajča Roman 2
Cupian David 2 Schneider Petr 1 Tomáš Marcel 2 Harviš Dalibor 1 Gehry Jan 1 Schrom René 2 Urbánek Petr 2 Rajča Roman 0
Cupian David 2 Tomáš Marcel 0 Schrom René 2 Urbánek Petr 1
Cupian David 2 Schrom René 0
Cupian David 2 Schrom René 0
- Cupian David0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Cupian David [CZE032173] |
2. | Schrom René [CZE000881] |
3. | Gehry Jan [CZE068755] |
4. | Urbánek Petr [CZE035690] |
5. | Schneider Petr [CZE006860] |
5. | Tomáš Marcel [CZE031350] |
7. | Harviš Dalibor [CZE036308] |
7. | Frais Daniel [CZE037062] |
9. | Sedláčik Patrik [CZE064936] |
9. | Rajča Roman [CZE058192] |
9. | Plonka Jan [CZE069317] |
9. | Kozubjaková Kristýna [CZE067380] |
13. | Černocký Jiří [CZE062188] |
13. | Boczek Michal [CZE064188] |
13. | Šup Michal [CZE061486] |
13. | Mrózek Michal [CZE018093] |
17. | Kamrád Jan [CZE036727] |
17. | Slovakia [HOST_59] |
17. | Štěpánek Ondřej [CZE033095] |
17. | Herda Tomáš [CZE056177] |
17. | Smoček Radek [CZE058193] |
17. | Lores Juan [CZE070473] |
17. | Veselý Roman [CZE022338] |
17. | Pisarčík Jaromír [CZE048628] |
25. | Polhoš František [CZE064192] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Cupian David [CZE032173] |
2. | Schrom René [CZE000881] |
3. | Gehry Jan [CZE068755] |
4. | Urbánek Petr [CZE035690] |
5. | Schneider Petr [CZE006860] |
5. | Tomáš Marcel [CZE031350] |
7. | Harviš Dalibor [CZE036308] |
7. | Frais Daniel [CZE037062] |
9. | Sedláčik Patrik [CZE064936] |
9. | Rajča Roman [CZE058192] |
9. | Plonka Jan [CZE069317] |
9. | Kozubjaková Kristýna [CZE067380] |
13. | Černocký Jiří [CZE062188] |
13. | Boczek Michal [CZE064188] |
13. | Šup Michal [CZE061486] |
13. | Mrózek Michal [CZE018093] |
17. | Kamrád Jan [CZE036727] |
17. | Slovakia [HOST_59] |
17. | Štěpánek Ondřej [CZE033095] |
17. | Herda Tomáš [CZE056177] |
17. | Smoček Radek [CZE058193] |
17. | Lores Juan [CZE070473] |
17. | Veselý Roman [CZE022338] |
17. | Pisarčík Jaromír [CZE048628] |
25. | Polhoš František [CZE064192] |
Tento turnaj nemá přihlášky online