Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 27.09.2019 |
Název | Pivnice Stodůlky - Singl |
Rozhodčí | Michálková Michaela |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Pivnice Stodůlky, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Albrecht Lukáš [CZE054036] | |
Cvekl Josef [CZE045110] | |
Kozel Pavel [CZE002335] | |
Kuklík Robert [CZE057305] | |
Michálková Michaela [CZE052185] | |
Mynář Michal [CZE052672] | |
Schich Roman [CZE051109] | |
Sýkorová Petra [CZE002708] | |
Špírek Pavel [CZE006340] | |
Wardas Tomáš [CZE055548] |
- Špírek Pavel0
Špírek Pavel 1 Albrecht Lukáš 0
Schich Roman 0 Špírek Pavel 1
Michálková Michaela 0 Schich Roman 1 Špírek Pavel 1 Sýkorová Petra 0
Wardas Tomáš 0 Michálková Michaela 1 Cvekl Josef 0 Špírek Pavel 1
Kozel Pavel 0 Wardas Tomáš 1 Volný_los 0 Michálková Michaela 1 Volný_los 0 Cvekl Josef 1 Kuklík Robert 0 Špírek Pavel 1
Volný_los 0 Kozel Pavel 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Kuklík Robert 1 Volný_los 0
Špírek Pavel 1 Volný_los 0 Kozel Pavel 0 Albrecht Lukáš 1 Cvekl Josef 1 Volný_los 0 Schich Roman 1 Volný_los 0 Michálková Michaela 1 Volný_los 0 Sýkorová Petra 1 Volný_los 0 Kuklík Robert 0 Mynář Michal 1 Wardas Tomáš 1 Volný_los 0
Špírek Pavel 0 Albrecht Lukáš 1 Cvekl Josef 0 Schich Roman 1 Michálková Michaela 0 Sýkorová Petra 1 Mynář Michal 1 Wardas Tomáš 0
Albrecht Lukáš 1 Schich Roman 0 Sýkorová Petra 0 Mynář Michal 1
Albrecht Lukáš 0 Mynář Michal 1
Špírek Pavel 0 Mynář Michal 1
- Mynář Michal0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Mynář Michal [CZE052672] |
2. | Špírek Pavel [CZE006340] |
3. | Albrecht Lukáš [CZE054036] |
4. | Schich Roman [CZE051109] |
5. | Michálková Michaela [CZE052185] |
5. | Sýkorová Petra [CZE002708] |
7. | Wardas Tomáš [CZE055548] |
7. | Cvekl Josef [CZE045110] |
9. | Kuklík Robert [CZE057305] |
9. | Kozel Pavel [CZE002335] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Mynář Michal [CZE052672] |
2. | Špírek Pavel [CZE006340] |
3. | Albrecht Lukáš [CZE054036] |
4. | Schich Roman [CZE051109] |
5. | Michálková Michaela [CZE052185] |
5. | Sýkorová Petra [CZE002708] |
7. | Wardas Tomáš [CZE055548] |
7. | Cvekl Josef [CZE045110] |
9. | Kuklík Robert [CZE057305] |
9. | Kozel Pavel [CZE002335] |
Tento turnaj nemá přihlášky online