Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 26.09.2019 |
Název | Jackpot cup |
Rozhodčí | Toman Jaromír st. |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | JC Liberec Resturace Na Kopečku |
Místo | Na kopečku , Liberec |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bělohorský Jiří [CZE011765] | |
Hartman Petr [CZE009848] | |
Hybner Jan [CZE046438] | |
Indra Petr [CZE058702] | |
Kain Aleš [CZE029605] | |
Němec Jaroslav [CZE011114] | |
Pavlík Josef [CZE059250] | |
Pígl Jan [CZE043242] | |
Pokora Michael [CZE054230] | |
Toman Jaromír ml. [CZE058504] | |
Toman Jaromír st. [CZE017317] | |
Touš Oldřich [CZE053434] |
- Hybner Jan0
Hybner Jan 2 Indra Petr 0
Hybner Jan 2 Pavlík Josef 1
Hybner Jan 2 Němec Jaroslav 0 Hartman Petr 0 Pavlík Josef 2
Pokora Michael 0 Hybner Jan 1 Hartman Petr 2 Kain Aleš 1
Pokora Michael 2 Touš Oldřich 1 Pígl Jan 0 Hybner Jan 2 Toman Jaromír ml. 0 Hartman Petr 2 Kain Aleš 2 Bělohorský Jiří 0
Volný_los 0 Pokora Michael 1 Pígl Jan 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Toman Jaromír ml. 1 Kain Aleš 1 Volný_los 0
Bělohorský Jiří 1 Volný_los 0 Toman Jaromír st. 2 Pokora Michael 0 Hartman Petr 2 Pígl Jan 0 Němec Jaroslav 1 Volný_los 0 Hybner Jan 1 Volný_los 0 Pavlík Josef 2 Toman Jaromír ml. 0 Touš Oldřich 2 Kain Aleš 0 Indra Petr 1 Volný_los 0
Bělohorský Jiří 1 Toman Jaromír st. 2 Hartman Petr 0 Němec Jaroslav 2 Hybner Jan 0 Pavlík Josef 2 Touš Oldřich 1 Indra Petr 2
Toman Jaromír st. 2 Němec Jaroslav 1 Pavlík Josef 0 Indra Petr 2
Toman Jaromír st. 2 Indra Petr 0
Toman Jaromír st. 0 Hybner Jan 2
- Hybner Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hybner Jan [CZE046438] |
2. | Toman Jaromír st. [CZE017317] |
3. | Indra Petr [CZE058702] |
4. | Pavlík Josef [CZE059250] |
5. | Němec Jaroslav [CZE011114] |
5. | Hartman Petr [CZE009848] |
7. | Pokora Michael [CZE054230] |
7. | Kain Aleš [CZE029605] |
9. | Bělohorský Jiří [CZE011765] |
9. | Toman Jaromír ml. [CZE058504] |
9. | Pígl Jan [CZE043242] |
9. | Touš Oldřich [CZE053434] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hybner Jan [CZE046438] |
2. | Toman Jaromír st. [CZE017317] |
3. | Indra Petr [CZE058702] |
4. | Pavlík Josef [CZE059250] |
5. | Němec Jaroslav [CZE011114] |
5. | Hartman Petr [CZE009848] |
7. | Pokora Michael [CZE054230] |
7. | Kain Aleš [CZE029605] |
9. | Bělohorský Jiří [CZE011765] |
9. | Toman Jaromír ml. [CZE058504] |
9. | Pígl Jan [CZE043242] |
9. | Touš Oldřich [CZE053434] |
Tento turnaj nemá přihlášky online