Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 24.09.2019 |
Název | ČDS Knihovna 16. Kolo |
Rozhodčí | |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | ČDS Cup Olomouc I. |
Místo | Pivnice Knihovna, Olomouc |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Benda Lukáš [CZE043587] | |
Holub Juraj [CZE026733] | |
Kohoutek Jiří [CZE041327] | |
Králík Martin [CZE053579] | |
Sádecký Branislav [CZE053740] | |
Skopalík Zbyněk [CZE004213] | |
Špunda Michal [CZE046073] | |
Šurkal Martin [CZE060062] | |
Tomík Marek [CZE060482] | |
Třísko Robert [CZE018014] | |
Vyhlídal Zbyněk [CZE038994] | |
Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023] |
- Skopalík Zbyněk0
Benda Lukáš 0 Skopalík Zbyněk 1
Benda Lukáš 1 Špunda Michal 0
Benda Lukáš 1 Třísko Robert 0 Vyhlídal Zbyněk 0 Špunda Michal 1
Králík Martin 0 Benda Lukáš 1 Vyhlídal Zbyněk 1 Tomík Marek 0
Králík Martin 1 Kohoutek Jiří 0 Benda Lukáš 1 Vyhlídalová Müllerová Dana 0 Sádecký Branislav 0 Vyhlídal Zbyněk 1 Tomík Marek 1 Šurkal Martin 0
Volný_los 0 Králík Martin 1 Benda Lukáš 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Sádecký Branislav 1 Tomík Marek 1 Volný_los 0
Třísko Robert 1 Volný_los 0 Králík Martin 0 Šurkal Martin 1 Benda Lukáš 0 Skopalík Zbyněk 1 Vyhlídal Zbyněk 1 Volný_los 0 Holub Juraj 1 Volný_los 0 Sádecký Branislav 0 Vyhlídalová Müllerová Dana 1 Špunda Michal 1 Tomík Marek 0 Kohoutek Jiří 1 Volný_los 0
Třísko Robert 1 Šurkal Martin 0 Skopalík Zbyněk 1 Vyhlídal Zbyněk 0 Holub Juraj 1 Vyhlídalová Müllerová Dana 0 Špunda Michal 1 Kohoutek Jiří 0
Třísko Robert 0 Skopalík Zbyněk 1 Holub Juraj 1 Špunda Michal 0
Skopalík Zbyněk 0 Holub Juraj 1
Skopalík Zbyněk 0 Holub Juraj 1
- Holub Juraj0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Holub Juraj [CZE026733] |
2. | Skopalík Zbyněk [CZE004213] |
3. | Benda Lukáš [CZE043587] |
4. | Špunda Michal [CZE046073] |
5. | Třísko Robert [CZE018014] |
5. | Vyhlídal Zbyněk [CZE038994] |
7. | Králík Martin [CZE053579] |
7. | Tomík Marek [CZE060482] |
9. | Šurkal Martin [CZE060062] |
9. | Sádecký Branislav [CZE053740] |
9. | Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023] |
9. | Kohoutek Jiří [CZE041327] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Holub Juraj [CZE026733] |
2. | Skopalík Zbyněk [CZE004213] |
3. | Benda Lukáš [CZE043587] |
4. | Špunda Michal [CZE046073] |
5. | Třísko Robert [CZE018014] |
5. | Vyhlídal Zbyněk [CZE038994] |
7. | Králík Martin [CZE053579] |
7. | Tomík Marek [CZE060482] |
9. | Šurkal Martin [CZE060062] |
9. | Sádecký Branislav [CZE053740] |
9. | Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023] |
9. | Kohoutek Jiří [CZE041327] |
Tento turnaj nemá přihlášky online