Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 19.09.2019 |
Název | Jack |
Rozhodčí | Bedlivý Pavel |
Počet hráčů | 14 |
Typ turnaje | Skalka Cup |
Místo | Pod Skalkou, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bedlivý Pavel [CZE004877] | |
Forman Miloš [CZE026804] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Illner Antonín [CZE061377] | |
Kejzlar Pavel [CZE045021] | |
Korda Milan [CZE041275] | |
Kordová Romana [CZE051260] | |
Matýsková Dagmar [CZE063492] | |
Poláček David [CZE057930] | |
Szelke Nikola [CZE058238] | |
Szelke Oskar [CZE056513] | |
Šlechtová Monika [CZE039600] | |
Velcová Martina [CZE061376] | |
Weintrager Robert [CZE015978] |
- Goldmannová Anna0
Šlechtová Monika 0 Goldmannová Anna 1
Šlechtová Monika 1 Szelke Oskar 0
Šlechtová Monika 1 Weintrager Robert 0 Szelke Oskar 1 Forman Miloš 0
Šlechtová Monika 1 Bedlivý Pavel 0 Kejzlar Pavel 0 Szelke Oskar 1
Velcová Martina 0 Šlechtová Monika 1 Kordová Romana 0 Bedlivý Pavel 1 Kejzlar Pavel 1 Illner Antonín 0 Szelke Oskar 1 Poláček David 0
Volný_los 0 Velcová Martina 1 Szelke Nikola 0 Kordová Romana 1 Kejzlar Pavel 1 Matýsková Dagmar 0 Szelke Oskar 1 Volný_los 0
Poláček David 1 Volný_los 0 Goldmannová Anna 1 Velcová Martina 0 Szelke Nikola 0 Weintrager Robert 1 Illner Antonín 1 Kordová Romana 0 Kejzlar Pavel 0 Bedlivý Pavel 1 Forman Miloš 1 Matýsková Dagmar 0 Šlechtová Monika 1 Szelke Oskar 0 Korda Milan 1 Volný_los 0
Poláček David 0 Goldmannová Anna 1 Weintrager Robert 1 Illner Antonín 0 Bedlivý Pavel 0 Forman Miloš 1 Šlechtová Monika 0 Korda Milan 1
Goldmannová Anna 1 Weintrager Robert 0 Forman Miloš 0 Korda Milan 1
Goldmannová Anna 0 Korda Milan 1
Goldmannová Anna 0 Korda Milan 1
- Korda Milan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Korda Milan [CZE041275] |
2. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
3. | Šlechtová Monika [CZE039600] |
4. | Szelke Oskar [CZE056513] |
5. | Weintrager Robert [CZE015978] |
5. | Forman Miloš [CZE026804] |
7. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
7. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
9. | Poláček David [CZE057930] |
9. | Illner Antonín [CZE061377] |
9. | Kordová Romana [CZE051260] |
9. | Velcová Martina [CZE061376] |
13. | Szelke Nikola [CZE058238] |
13. | Matýsková Dagmar [CZE063492] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Korda Milan [CZE041275] |
2. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
3. | Šlechtová Monika [CZE039600] |
4. | Szelke Oskar [CZE056513] |
5. | Weintrager Robert [CZE015978] |
5. | Forman Miloš [CZE026804] |
7. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
7. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
9. | Poláček David [CZE057930] |
9. | Illner Antonín [CZE061377] |
9. | Kordová Romana [CZE051260] |
9. | Velcová Martina [CZE061376] |
13. | Szelke Nikola [CZE058238] |
13. | Matýsková Dagmar [CZE063492] |
Tento turnaj nemá přihlášky online