Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 17.09.2019 |
Název | U Hroznu Frýdek - Místek |
Rozhodčí | Vávrová Jana |
Počet hráčů | 13 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | U Hroznů ( B ), Frýdek-Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dulava Petr [CZE059544] | |
Fajkus Radek [CZE002032] | |
Gebauer Michal [CZE060120] | |
Koždoň Jan [CZE017883] | |
Magnusek Miroslav [CZE060121] | |
Prudký Jan [CZE053637] | |
Rumian Libor [CZE038511] | |
Skopalová Marcela [CZE032715] | |
Slavický Jakub [CZE060272] | |
Světelský Pavel [CZE054848] | |
Václavík Ondřej [CZE062157] | |
Vávrová Jana [CZE052734] | |
Vizner Jaroslav [CZE059408] |
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2VOLNÝ--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Prudký Jan0
Prudký Jan 2 Skopalová Marcela 0
Prudký Jan 2 Slavický Jakub 0
Dulava Petr 0 Prudký Jan 2 Slavický Jakub 2 Koždoň Jan 0
Vávrová Jana 1 Dulava Petr 2 Vizner Jaroslav 0 Slavický Jakub 2
Vávrová Jana 2 Gebauer Michal 0 Dulava Petr 2 Magnusek Miroslav 1 Vizner Jaroslav 2 Světelský Pavel 1 Václavík Ondřej 0 Slavický Jakub 2
Volný_los 0 Vávrová Jana 1 Dulava Petr 2 Fajkus Radek 0 Volný_los 0 Vizner Jaroslav 1 Václavík Ondřej 1 Volný_los 0
Slavický Jakub 1 Volný_los 0 Rumian Libor 2 Vávrová Jana 0 Světelský Pavel 2 Dulava Petr 1 Fajkus Radek 1 Prudký Jan 2 Magnusek Miroslav 1 Volný_los 0 Skopalová Marcela 2 Vizner Jaroslav 1 Koždoň Jan 2 Václavík Ondřej 1 Gebauer Michal 1 Volný_los 0
Slavický Jakub 0 Rumian Libor 2 Světelský Pavel 0 Prudký Jan 2 Magnusek Miroslav 1 Skopalová Marcela 2 Koždoň Jan 2 Gebauer Michal 0
Rumian Libor 2 Prudký Jan 1 Skopalová Marcela 2 Koždoň Jan 0
Rumian Libor 2 Skopalová Marcela 0
Rumian Libor 2 Prudký Jan 1
- Rumian Libor0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Rumian Libor [CZE038511] |
2. | Prudký Jan [CZE053637] |
3. | Skopalová Marcela [CZE032715] |
4. | Slavický Jakub [CZE060272] |
5. | Dulava Petr [CZE059544] |
5. | Koždoň Jan [CZE017883] |
7. | Vávrová Jana [CZE052734] |
7. | Vizner Jaroslav [CZE059408] |
9. | Václavík Ondřej [CZE062157] |
9. | Světelský Pavel [CZE054848] |
9. | Magnusek Miroslav [CZE060121] |
9. | Gebauer Michal [CZE060120] |
13. | Fajkus Radek [CZE002032] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Rumian Libor [CZE038511] |
2. | Prudký Jan [CZE053637] |
3. | Skopalová Marcela [CZE032715] |
4. | Slavický Jakub [CZE060272] |
5. | Dulava Petr [CZE059544] |
5. | Koždoň Jan [CZE017883] |
7. | Vávrová Jana [CZE052734] |
7. | Vizner Jaroslav [CZE059408] |
9. | Václavík Ondřej [CZE062157] |
9. | Světelský Pavel [CZE054848] |
9. | Magnusek Miroslav [CZE060121] |
9. | Gebauer Michal [CZE060120] |
13. | Fajkus Radek [CZE002032] |
Tento turnaj nemá přihlášky online