Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 15.09.2019 |
Název | miapr |
Rozhodčí | Vontor Miroslav |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Klubový Open MSK - jednotlivci |
Místo | U Hanzyho, Ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[] | |
Andrlová Barbora [CZE044247] | |
Appel Kamil [CZE045842] | |
Haas Martin [CZE051881] | |
Rapanová Kateřina [CZE061934] | |
Schrom René [CZE000881] | |
Siwek Karel [CZE051664] | |
Smidžár Martin [CZE058440] | |
Stříbný Jiří [CZE060372] | |
Tábor Michal [CZE058899] | |
Ulmann Jakub [CZE065437] | |
Vontor Miroslav [CZE041834] |
- Schrom René0
Rapanová Kateřina 0 Schrom René 1
Rapanová Kateřina 1 Appel Kamil 0
Haas Martin 0 Rapanová Kateřina 1 Appel Kamil 1 Siwek Karel 0
Haas Martin 1 Tábor Michal 0 Smidžár Martin 0 Appel Kamil 1
Haas Martin 1 Ulmann Jakub 0 0 Tábor Michal 1 Smidžár Martin 1 Stříbný Jiří 0 Appel Kamil 1 Andrlová Barbora 0
Volný_los 0 Haas Martin 1 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Smidžár Martin 1 Appel Kamil 1 Volný_los 0
Vontor Miroslav 1 Volný_los 0 Andrlová Barbora 1 Haas Martin 0 0 Stříbný Jiří 1 Rapanová Kateřina 1 Volný_los 0 Schrom René 1 Volný_los 0 Tábor Michal 1 Smidžár Martin 0 Ulmann Jakub 1 Appel Kamil 0 Siwek Karel 1 Volný_los 0
Vontor Miroslav 1 Andrlová Barbora 0 Stříbný Jiří 0 Rapanová Kateřina 1 Schrom René 1 Tábor Michal 0 Ulmann Jakub 0 Siwek Karel 1
Vontor Miroslav 1 Rapanová Kateřina 0 Schrom René 1 Siwek Karel 0
Vontor Miroslav 1 Schrom René 0
Vontor Miroslav 0 Schrom René 1
- Schrom René0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Schrom René [CZE000881] |
2. | Vontor Miroslav [CZE041834] |
3. | Rapanová Kateřina [CZE061934] |
4. | Appel Kamil [CZE045842] |
5. | Haas Martin [CZE051881] |
5. | Siwek Karel [CZE051664] |
7. | Tábor Michal [CZE058899] |
7. | Smidžár Martin [CZE058440] |
9. | Ulmann Jakub [CZE065437] |
9. | [] |
9. | Stříbný Jiří [CZE060372] |
9. | Andrlová Barbora [CZE044247] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Schrom René [CZE000881] |
2. | Vontor Miroslav [CZE041834] |
3. | Rapanová Kateřina [CZE061934] |
4. | Appel Kamil [CZE045842] |
5. | Haas Martin [CZE051881] |
5. | Siwek Karel [CZE051664] |
7. | Tábor Michal [CZE058899] |
7. | Smidžár Martin [CZE058440] |
9. | Ulmann Jakub [CZE065437] |
9. | [] |
9. | Stříbný Jiří [CZE060372] |
9. | Andrlová Barbora [CZE044247] |
Tento turnaj nemá přihlášky online