Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum23.02.2023
Název501 DKO
RozhodčíAdámková Arleta
Počet hráčů17
Typ turnajeSedmička Cup Open
MístoSedmička, Trutnov
PlánDouble KO
PropozicePropozice
Hráči
Adámková Arleta [CZE069396]
Bílek Jiří [CZE009229]
Borůvka Lukáš [CZE031111]
Drahokoupilová Lenka [CZE073408]
Hromádko Leoš [CZE032994]
Charvátová Lucie [CZE062208]
Chrenko Ludvík [CZE002513]
Kocianová Pavlína [CZE059336]
Koščál Daniel [CZE057097]
Marksová Blanka [CZE003507]
Mikunda Tomáš [CZE043085]
Sucharda Petr [CZE000176]
Šilar David [CZE001122]
Škrabák Michael [CZE014019]
Štefl Dominik [CZE030844]
Tlustý Ladislav [CZE014137]
Vokounová Simona [CZE050770]
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
  •  Štefl Dominik0
  • Štefl Dominik2
    Sucharda Petr1
  •  
  • Štefl Dominik2
    Kocianová Pavlína0
  •  
  • Štefl Dominik2
    Bílek Jiří1
  •  
  • Hromádko Leoš1
    Kocianová Pavlína2
  •  
  • Štefl Dominik2
    Chrenko Ludvík0
  •  
  • Koščál Daniel1
    Hromádko Leoš2
  •  
  • Mikunda Tomáš0
    Štefl Dominik2
  •  
  • Marksová Blanka0
    Chrenko Ludvík2
  •  
  • Koščál Daniel2
    Vokounová Simona0
  •  
  • Borůvka Lukáš1
    Hromádko Leoš2
  •  
  • Mikunda Tomáš2
    Charvátová Lucie0
  •  
  • Marksová Blanka2
    Drahokoupilová Lenka0
  •  
  • Koščál Daniel2
    Šilar David0
  •  
  • Borůvka Lukáš2
    Tlustý Ladislav0
  •  
  • Mikunda Tomáš2
    Adámková Arleta1
  •  
  • Volný_los0
    Charvátová Lucie1
  •  
  • Volný_los0
    Marksová Blanka1
  •  
  • Volný_los0
    Drahokoupilová Lenka1
  •  
  • Volný_los0
    Koščál Daniel1
  •  
  • Volný_los0
    Šilar David1
  •  
  • Volný_los0
    Borůvka Lukáš1
  •  
  • Volný_los0
    Tlustý Ladislav1
  •  
  • Volný_los0
    Mikunda Tomáš1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Tlustý Ladislav1
    Volný_los0
  •  
  • Sucharda Petr2
    Mikunda Tomáš0
  •  
  • Borůvka Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Chrenko Ludvík1
    Volný_los0
  •  
  • Šilar David1
    Volný_los0
  •  
  • Kocianová Pavlína1
    Volný_los0
  •  
  • Koščál Daniel1
    Volný_los0
  •  
  • Štefl Dominik1
    Volný_los0
  •  
  • Drahokoupilová Lenka1
    Volný_los0
  •  
  • Hromádko Leoš1
    Volný_los0
  •  
  • Bílek Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Marksová Blanka1
    Volný_los0
  •  
  • Vokounová Simona1
    Volný_los0
  •  
  • Charvátová Lucie1
    Volný_los0
  •  
  • Škrabák Michael1
    Volný_los0
  •  
  • Adámková Arleta1
    Volný_los0
  •  
  • Tlustý Ladislav0
    Sucharda Petr2
  •  
  • Borůvka Lukáš0
    Chrenko Ludvík2
  •  
  • Šilar David0
    Kocianová Pavlína2
  •  
  • Koščál Daniel0
    Štefl Dominik2
  •  
  • Drahokoupilová Lenka0
    Hromádko Leoš2
  •  
  • Bílek Jiří2
    Marksová Blanka0
  •  
  • Vokounová Simona2
    Charvátová Lucie1
  •  
  • Škrabák Michael2
    Adámková Arleta0
  •  
  • Sucharda Petr2
    Chrenko Ludvík1
  •  
  • Kocianová Pavlína2
    Štefl Dominik0
  •  
  • Hromádko Leoš1
    Bílek Jiří2
  •  
  • Vokounová Simona1
    Škrabák Michael2
  •  
  • Sucharda Petr2
    Kocianová Pavlína0
  •  
  • Bílek Jiří0
    Škrabák Michael2
  •  
  • Sucharda Petr0
    Škrabák Michael2
  •  
  • Škrabák Michael2
    Štefl Dominik0
  •  
  •  Škrabák Michael0
#Hráč nebo pár
1.Škrabák Michael [CZE014019]
2.Štefl Dominik [CZE030844]
3.Sucharda Petr [CZE000176]
4.Kocianová Pavlína [CZE059336]
5.Bílek Jiří [CZE009229]
5.Hromádko Leoš [CZE032994]
7.Chrenko Ludvík [CZE002513]
7.Koščál Daniel [CZE057097]
9.Borůvka Lukáš [CZE031111]
9.Vokounová Simona [CZE050770]
9.Marksová Blanka [CZE003507]
9.Mikunda Tomáš [CZE043085]
13.Tlustý Ladislav [CZE014137]
13.Šilar David [CZE001122]
13.Drahokoupilová Lenka [CZE073408]
13.Charvátová Lucie [CZE062208]
17.Adámková Arleta [CZE069396]
#Hráč nebo pár
1.Škrabák Michael [CZE014019]
2.Štefl Dominik [CZE030844]
3.Sucharda Petr [CZE000176]
4.Kocianová Pavlína [CZE059336]
5.Bílek Jiří [CZE009229]
5.Hromádko Leoš [CZE032994]
7.Chrenko Ludvík [CZE002513]
7.Koščál Daniel [CZE057097]
9.Borůvka Lukáš [CZE031111]
9.Vokounová Simona [CZE050770]
9.Marksová Blanka [CZE003507]
9.Mikunda Tomáš [CZE043085]
13.Tlustý Ladislav [CZE014137]
13.Šilar David [CZE001122]
13.Drahokoupilová Lenka [CZE073408]
13.Charvátová Lucie [CZE062208]
17.Adámková Arleta [CZE069396]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


Comgate

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2023 Insion.cz