Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum04.02.2023
NázevSobota 18
RozhodčíVontor Miroslav
Počet hráčů31
Typ turnajeKlubový Open MSK - jednotlivci
MístoSport bar Miapr, Ostrava
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bača Jan [CZE053656]
Bocko Petr [CZE023664]
Dubělčík Lukáš [CZE026414]
Frais Daniel [CZE037062]
Fukalová Marcela [CZE000460]
Gehry Jan [CZE068755]
Harviš Kamil [CZE024365]
Jamrož Jiří [CZE040386]
Jaroňová Kamila [CZE062143]
Kozubjaková Kristýna [CZE067380]
Kuboš Petr [CZE060733]
Kučák David [CZE064800]
Kučera Petr [CZE019888]
Levák Jindřich [CZE063856]
Leváková Andrea [CZE070342]
Lukasík Tomáš [CZE035928]
Michálek David [CZE072343]
Niesner Lukáš [CZE064414]
Plonka Jan [CZE069317]
Protivánek Pavel [CZE064341]
Rychta Martin [CZE071366]
Schneider Petr [CZE006860]
Stříbný Tomáš [CZE015496]
Surma Stanislav [CZE001546]
Szabó Šandor [CZE033868]
Šatanová Jarmila [CZE066500]
Štěpánek Ondřej [CZE033095]
Uhlíková Justýna [CZE073376]
Vajdíková Ivana [CZE061205]
Vontor Miroslav [CZE041834]
Zezulák Tomáš [CZE052123]
1Sobota 18--:--
Žádné utkání
2Sobota 18--:--
Žádné utkání
3Sobota 18--:--
Žádné utkání
4Sobota 18--:--
Žádné utkání
5Sobota 18--:--
Žádné utkání
6Sobota 18--:--
Žádné utkání
7Sobota 18--:--
Žádné utkání
  •  Stříbný Tomáš0
  • Bocko Petr1
    Stříbný Tomáš2
  •  
  • Bocko Petr2
    Štěpánek Ondřej1
  •  
  • Kozubjaková Kristýna0
    Bocko Petr2
  •  
  • Štěpánek Ondřej2
    Surma Stanislav1
  •  
  • Kozubjaková Kristýna2
    Michálek David1
  •  
  • Štěpánek Ondřej2
    Fukalová Marcela1
  •  
  • Kozubjaková Kristýna2
    Gehry Jan0
  •  
  • Vontor Miroslav0
    Michálek David2
  •  
  • Jamrož Jiří1
    Štěpánek Ondřej2
  •  
  • Harviš Kamil0
    Fukalová Marcela2
  •  
  • Kozubjaková Kristýna2
    Levák Jindřich0
  •  
  • Vajdíková Ivana0
    Vontor Miroslav2
  •  
  • Szabó Šandor1
    Jamrož Jiří2
  •  
  • Harviš Kamil2
    Leváková Andrea0
  •  
  • Šatanová Jarmila0
    Kozubjaková Kristýna2
  •  
  • Levák Jindřich2
    Niesner Lukáš1
  •  
  • Vajdíková Ivana2
    Protivánek Pavel1
  •  
  • Kučák David0
    Vontor Miroslav2
  •  
  • Szabó Šandor2
    Zezulák Tomáš1
  •  
  • Kuboš Petr1
    Jamrož Jiří2
  •  
  • Harviš Kamil2
    Plonka Jan0
  •  
  • Leváková Andrea2
    Bača Jan0
  •  
  • Volný_los0
    Šatanová Jarmila1
  •  
  • Schneider Petr0
    Levák Jindřich2
  •  
  • Frais Daniel0
    Vajdíková Ivana2
  •  
  • Uhlíková Justýna0
    Kučák David2
  •  
  • Szabó Šandor2
    Rychta Martin0
  •  
  • Kučera Petr0
    Kuboš Petr2
  •  
  • Jaroňová Kamila0
    Harviš Kamil2
  •  
  • Lukasík Tomáš0
    Leváková Andrea2
  •  
  • Michálek David1
    Volný_los0
  •  
  • Bača Jan2
    Šatanová Jarmila0
  •  
  • Surma Stanislav2
    Schneider Petr1
  •  
  • Plonka Jan2
    Levák Jindřich1
  •  
  • Jamrož Jiří2
    Frais Daniel0
  •  
  • Vajdíková Ivana0
    Dubělčík Lukáš2
  •  
  • Uhlíková Justýna0
    Zezulák Tomáš2
  •  
  • Kučák David0
    Gehry Jan2
  •  
  • Vontor Miroslav2
    Szabó Šandor0
  •  
  • Rychta Martin0
    Stříbný Tomáš2
  •  
  • Protivánek Pavel2
    Kučera Petr1
  •  
  • Kuboš Petr1
    Fukalová Marcela2
  •  
  • Niesner Lukáš2
    Jaroňová Kamila0
  •  
  • Harviš Kamil1
    Bocko Petr2
  •  
  • Kozubjaková Kristýna2
    Lukasík Tomáš1
  •  
  • Leváková Andrea0
    Štěpánek Ondřej2
  •  
  • Michálek David2
    Bača Jan1
  •  
  • Surma Stanislav2
    Plonka Jan1
  •  
  • Jamrož Jiří0
    Dubělčík Lukáš2
  •  
  • Zezulák Tomáš0
    Gehry Jan2
  •  
  • Vontor Miroslav0
    Stříbný Tomáš2
  •  
  • Protivánek Pavel1
    Fukalová Marcela2
  •  
  • Niesner Lukáš1
    Bocko Petr2
  •  
  • Kozubjaková Kristýna0
    Štěpánek Ondřej2
  •  
  • Michálek David0
    Surma Stanislav2
  •  
  • Dubělčík Lukáš2
    Gehry Jan1
  •  
  • Stříbný Tomáš2
    Fukalová Marcela0
  •  
  • Bocko Petr2
    Štěpánek Ondřej1
  •  
  • Surma Stanislav1
    Dubělčík Lukáš2
  •  
  • Stříbný Tomáš2
    Bocko Petr0
  •  
  • Dubělčík Lukáš2
    Stříbný Tomáš1
  •  
  • Dubělčík Lukáš2
    Stříbný Tomáš0
  •  
  •  Dubělčík Lukáš0
#Hráč nebo pár
1.Dubělčík Lukáš [CZE026414]
2.Stříbný Tomáš [CZE015496]
3.Bocko Petr [CZE023664]
4.Štěpánek Ondřej [CZE033095]
5.Kozubjaková Kristýna [CZE067380]
5.Surma Stanislav [CZE001546]
7.Michálek David [CZE072343]
7.Fukalová Marcela [CZE000460]
9.Harviš Kamil [CZE024365]
9.Jamrož Jiří [CZE040386]
9.Vontor Miroslav [CZE041834]
9.Gehry Jan [CZE068755]
13.Leváková Andrea [CZE070342]
13.Szabó Šandor [CZE033868]
13.Vajdíková Ivana [CZE061205]
13.Levák Jindřich [CZE063856]
17.Bača Jan [CZE053656]
17.Plonka Jan [CZE069317]
17.Kuboš Petr [CZE060733]
17.Zezulák Tomáš [CZE052123]
17.Kučák David [CZE064800]
17.Protivánek Pavel [CZE064341]
17.Niesner Lukáš [CZE064414]
17.Šatanová Jarmila [CZE066500]
25.Jaroňová Kamila [CZE062143]
25.Kučera Petr [CZE019888]
25.Rychta Martin [CZE071366]
25.Uhlíková Justýna [CZE073376]
25.Frais Daniel [CZE037062]
25.Schneider Petr [CZE006860]
25.Lukasík Tomáš [CZE035928]
#Hráč nebo pár
1.Dubělčík Lukáš [CZE026414]
2.Stříbný Tomáš [CZE015496]
3.Bocko Petr [CZE023664]
4.Štěpánek Ondřej [CZE033095]
5.Kozubjaková Kristýna [CZE067380]
5.Surma Stanislav [CZE001546]
7.Michálek David [CZE072343]
7.Fukalová Marcela [CZE000460]
9.Harviš Kamil [CZE024365]
9.Jamrož Jiří [CZE040386]
9.Vontor Miroslav [CZE041834]
9.Gehry Jan [CZE068755]
13.Leváková Andrea [CZE070342]
13.Szabó Šandor [CZE033868]
13.Vajdíková Ivana [CZE061205]
13.Levák Jindřich [CZE063856]
17.Bača Jan [CZE053656]
17.Plonka Jan [CZE069317]
17.Kuboš Petr [CZE060733]
17.Zezulák Tomáš [CZE052123]
17.Kučák David [CZE064800]
17.Protivánek Pavel [CZE064341]
17.Niesner Lukáš [CZE064414]
17.Šatanová Jarmila [CZE066500]
25.Jaroňová Kamila [CZE062143]
25.Kučera Petr [CZE019888]
25.Rychta Martin [CZE071366]
25.Uhlíková Justýna [CZE073376]
25.Frais Daniel [CZE037062]
25.Schneider Petr [CZE006860]
25.Lukasík Tomáš [CZE035928]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


Comgate

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2023 Insion.cz