Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 12.09.2019 |
Název | Bar Riviéra |
Rozhodčí | Zahajský Václav |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Bar Riviéra, Říčany |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Buršíková Jana [CZE061026] | |
Fráňa Stanislav [CZE059231] | |
Hrčka Jan [CZE030676] | |
Chaloupka Radek [CZE064380] | |
Chaloupková Jana [CZE064454] | |
Patócs Martin [CZE051589] | |
Pazderník Zdeněk [CZE061099] | |
Tomaník Jiří [CZE029146] | |
Trávnička Tomáš [CZE064427] | |
Zahajský Václav [CZE060308] |
- Patócs Martin0
Chaloupka Radek 1 Patócs Martin 2
Fráňa Stanislav 1 Chaloupka Radek 2
Hrčka Jan 1 Fráňa Stanislav 2 Chaloupka Radek 2 Pazderník Zdeněk 0
Hrčka Jan 2 Chaloupková Jana 1 Trávnička Tomáš 1 Chaloupka Radek 2
Tomaník Jiří 0 Hrčka Jan 2 Volný_los 0 Chaloupková Jana 1 Volný_los 0 Trávnička Tomáš 1 Buršíková Jana 0 Chaloupka Radek 2
Volný_los 0 Tomaník Jiří 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Buršíková Jana 1 Volný_los 0
Chaloupka Radek 1 Volný_los 0 Tomaník Jiří 0 Zahajský Václav 2 Fráňa Stanislav 1 Volný_los 0 Trávnička Tomáš 1 Volný_los 0 Pazderník Zdeněk 1 Volný_los 0 Chaloupková Jana 1 Volný_los 0 Buršíková Jana 0 Patócs Martin 2 Hrčka Jan 1 Volný_los 0
Chaloupka Radek 0 Zahajský Václav 1 Fráňa Stanislav 2 Trávnička Tomáš 0 Pazderník Zdeněk 2 Chaloupková Jana 1 Patócs Martin 2 Hrčka Jan 1
Zahajský Václav 2 Fráňa Stanislav 0 Pazderník Zdeněk 1 Patócs Martin 2
Zahajský Václav 2 Patócs Martin 0
Zahajský Václav 1 Patócs Martin 2
- Patócs Martin0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Patócs Martin [CZE051589] |
2. | Zahajský Václav [CZE060308] |
3. | Chaloupka Radek [CZE064380] |
4. | Fráňa Stanislav [CZE059231] |
5. | Hrčka Jan [CZE030676] |
5. | Pazderník Zdeněk [CZE061099] |
7. | Chaloupková Jana [CZE064454] |
7. | Trávnička Tomáš [CZE064427] |
9. | Buršíková Jana [CZE061026] |
9. | Tomaník Jiří [CZE029146] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Patócs Martin [CZE051589] |
2. | Zahajský Václav [CZE060308] |
3. | Chaloupka Radek [CZE064380] |
4. | Fráňa Stanislav [CZE059231] |
5. | Hrčka Jan [CZE030676] |
5. | Pazderník Zdeněk [CZE061099] |
7. | Chaloupková Jana [CZE064454] |
7. | Trávnička Tomáš [CZE064427] |
9. | Buršíková Jana [CZE061026] |
9. | Tomaník Jiří [CZE029146] |
Tento turnaj nemá přihlášky online