Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 27.01.2023 |
Název | 501 D.O. |
Rozhodčí | Černý Karel |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | ČDS Cup Čelčice |
Místo | Pohostinství Čelčice, Čelčice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Kouřil Martin [CZE024650] | |
Martina Robert [CZE019490] | |
Maťejka Radek [CZE073484] | |
Miler Michal [CZE047173] | |
Novotný Jaroslav [CZE003088] | |
Přidálek Lukáš [CZE024535] | |
Slavík Roman [CZE039430] | |
Šejnoha Robin [CZE061551] | |
Šmudlová Romana [CZE014036] | |
Vavřík Michal [CZE049582] |
1501 D.O.--:--
Žádné utkání
2501 D.O.--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
- Šejnoha Robin0
Přidálek Lukáš 1 Šejnoha Robin 2
Přidálek Lukáš 2 Kouřil Martin 0
Slavík Roman 0 Přidálek Lukáš 2 Kouřil Martin 2 Martina Robert 0
Slavík Roman 2 Miler Michal 0 Novotný Jaroslav 0 Kouřil Martin 2
Vavřík Michal 1 Slavík Roman 2 Volný_los 0 Miler Michal 1 Volný_los 0 Novotný Jaroslav 1 Maťejka Radek 0 Kouřil Martin 2
Volný_los 0 Vavřík Michal 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Maťejka Radek 1 Volný_los 0
Kouřil Martin 1 Volný_los 0 Přidálek Lukáš 2 Vavřík Michal 1 Šejnoha Robin 1 Volný_los 0 Novotný Jaroslav 1 Volný_los 0 Martina Robert 1 Volný_los 0 Miler Michal 1 Volný_los 0 Maťejka Radek 0 Slavík Roman 2 Šmudlová Romana 1 Volný_los 0
Kouřil Martin 0 Přidálek Lukáš 2 Šejnoha Robin 2 Novotný Jaroslav 1 Martina Robert 2 Miler Michal 1 Slavík Roman 0 Šmudlová Romana 2
Přidálek Lukáš 1 Šejnoha Robin 2 Martina Robert 0 Šmudlová Romana 2
Šejnoha Robin 1 Šmudlová Romana 2
Šmudlová Romana 2 Šejnoha Robin 0
- Šmudlová Romana0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Šmudlová Romana [CZE014036] |
2. | Šejnoha Robin [CZE061551] |
3. | Přidálek Lukáš [CZE024535] |
4. | Kouřil Martin [CZE024650] |
5. | Slavík Roman [CZE039430] |
5. | Martina Robert [CZE019490] |
7. | Miler Michal [CZE047173] |
7. | Novotný Jaroslav [CZE003088] |
9. | Maťejka Radek [CZE073484] |
9. | Vavřík Michal [CZE049582] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Šmudlová Romana [CZE014036] |
2. | Šejnoha Robin [CZE061551] |
3. | Přidálek Lukáš [CZE024535] |
4. | Kouřil Martin [CZE024650] |
5. | Slavík Roman [CZE039430] |
5. | Martina Robert [CZE019490] |
7. | Miler Michal [CZE047173] |
7. | Novotný Jaroslav [CZE003088] |
9. | Maťejka Radek [CZE073484] |
9. | Vavřík Michal [CZE049582] |
Tento turnaj nemá přihlášky online