Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum25.01.2023
NázevJackpot cup Český Lev Mimoň
RozhodčíPekařová Jana
Počet hráčů17
Typ turnajeJC Mimoň Český Lev
MístoČeský Lev, Mimoň
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Allermann Petr [CZE069775]
Audy Augustin [CZE052189]
Audyová Iva [CZE052191]
Borovský Jakub [CZE071929]
Gladiš Peter [WRD073714]
Hons Petr [CZE072354]
Kalva Martin [CZE063847]
Kalvová Šárka [CZE064665]
Karel Zdeněk [CZE072869]
Obdržálková Marta [CZE063121]
Paldus Petr [CZE071733]
Pekař Zdeněk [CZE055119]
Petr Tomáš [CZE067205]
Pražáková Laura [CZE072798]
Smolej Michal [CZE074815]
Titěra Lukáš [CZE070672]
Žaloudek Břetislav [CZE063122]
1Jackpot cup Český Lev Mimoň--:--
Žádné utkání
2Jackpot cup Český Lev Mimoň--:--
Žádné utkání
3Jackpot cup Český Lev Mimoň--:--
Žádné utkání
4Jackpot cup Český Lev Mimoň--:--
Žádné utkání
  •  Audy Augustin0
  • Audy Augustin2
    Kalva Martin0
  •  
  • Hons Petr1
    Audy Augustin2
  •  
  • Hons Petr2
    Paldus Petr0
  •  
  • Audy Augustin2
    Smolej Michal0
  •  
  • Hons Petr2
    Gladiš Peter1
  •  
  • Audyová Iva1
    Audy Augustin2
  •  
  • Allermann Petr0
    Hons Petr2
  •  
  • Pražáková Laura0
    Gladiš Peter2
  •  
  • Audyová Iva2
    Žaloudek Břetislav0
  •  
  • Pekař Zdeněk1
    Audy Augustin2
  •  
  • Karel Zdeněk0
    Allermann Petr2
  •  
  • Titěra Lukáš0
    Pražáková Laura2
  •  
  • Audyová Iva2
    Petr Tomáš0
  •  
  • Obdržálková Marta0
    Pekař Zdeněk2
  •  
  • Karel Zdeněk2
    Kalvová Šárka0
  •  
  • Volný_los0
    Allermann Petr1
  •  
  • Volný_los0
    Titěra Lukáš1
  •  
  • Volný_los0
    Pražáková Laura1
  •  
  • Volný_los0
    Audyová Iva1
  •  
  • Volný_los0
    Petr Tomáš1
  •  
  • Volný_los0
    Obdržálková Marta1
  •  
  • Volný_los0
    Pekař Zdeněk1
  •  
  • Volný_los0
    Karel Zdeněk1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Gladiš Peter1
    Volný_los0
  •  
  • Pekař Zdeněk2
    Karel Zdeněk0
  •  
  • Obdržálková Marta1
    Volný_los0
  •  
  • Kalva Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Hons Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Petr Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Audyová Iva1
    Volný_los0
  •  
  • Smolej Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Pražáková Laura1
    Volný_los0
  •  
  • Audy Augustin1
    Volný_los0
  •  
  • Borovský Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Titěra Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Paldus Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Allermann Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Kalvová Šárka1
    Volný_los0
  •  
  • Žaloudek Břetislav1
    Volný_los0
  •  
  • Gladiš Peter2
    Pekař Zdeněk1
  •  
  • Obdržálková Marta1
    Kalva Martin2
  •  
  • Hons Petr2
    Petr Tomáš0
  •  
  • Audyová Iva1
    Smolej Michal2
  •  
  • Pražáková Laura0
    Audy Augustin2
  •  
  • Borovský Jakub2
    Titěra Lukáš0
  •  
  • Paldus Petr2
    Allermann Petr0
  •  
  • Kalvová Šárka0
    Žaloudek Břetislav2
  •  
  • Gladiš Peter1
    Kalva Martin2
  •  
  • Hons Petr0
    Smolej Michal2
  •  
  • Audy Augustin1
    Borovský Jakub2
  •  
  • Paldus Petr2
    Žaloudek Břetislav0
  •  
  • Kalva Martin2
    Smolej Michal1
  •  
  • Borovský Jakub2
    Paldus Petr0
  •  
  • Kalva Martin1
    Borovský Jakub2
  •  
  • Borovský Jakub2
    Audy Augustin0
  •  
  •  Borovský Jakub0
#Hráč nebo pár
1.Borovský Jakub [CZE071929]
2.Audy Augustin [CZE052189]
3.Kalva Martin [CZE063847]
4.Hons Petr [CZE072354]
5.Paldus Petr [CZE071733]
5.Smolej Michal [CZE074815]
7.Gladiš Peter [WRD073714]
7.Audyová Iva [CZE052191]
9.Pekař Zdeněk [CZE055119]
9.Žaloudek Břetislav [CZE063122]
9.Pražáková Laura [CZE072798]
9.Allermann Petr [CZE069775]
13.Obdržálková Marta [CZE063121]
13.Petr Tomáš [CZE067205]
13.Titěra Lukáš [CZE070672]
13.Karel Zdeněk [CZE072869]
17.Kalvová Šárka [CZE064665]
#Hráč nebo pár
1.Borovský Jakub [CZE071929]
2.Audy Augustin [CZE052189]
3.Kalva Martin [CZE063847]
4.Hons Petr [CZE072354]
5.Paldus Petr [CZE071733]
5.Smolej Michal [CZE074815]
7.Gladiš Peter [WRD073714]
7.Audyová Iva [CZE052191]
9.Pekař Zdeněk [CZE055119]
9.Žaloudek Břetislav [CZE063122]
9.Pražáková Laura [CZE072798]
9.Allermann Petr [CZE069775]
13.Obdržálková Marta [CZE063121]
13.Petr Tomáš [CZE067205]
13.Titěra Lukáš [CZE070672]
13.Karel Zdeněk [CZE072869]
17.Kalvová Šárka [CZE064665]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2023 Insion.cz