Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum24.01.2023
NázevBar Eden
RozhodčíŠkrdla Ladislav
Počet hráčů12
Typ turnajeJackpot Cup MSK - rozhodčí
MístoBar Eden, Frýdek-Místek 1
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Dujka Tomáš [CZE070529]
Gregor Zdenek [CZE053199]
Chalachan Kamil [CZE074604]
Jonák Lubomír [CZE006569]
Kaňok Martin [CZE069609]
Kollár Jan [CZE001028]
Kosztyu Štefan [CZE035526]
Kubov Ján [CZE052500]
Stuchlík Lukáš [CZE051870]
Škrdla Ladislav [CZE048589]
Vnenk Rostislav [CZE061930]
Zalcer Rudolf [CZE059071]
1Bar Eden--:--
Žádné utkání
2VOLNÝ--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
  •  Stuchlík Lukáš0
  • Kollár Jan0
    Stuchlík Lukáš1
  •  
  • Kollár Jan1
    Vnenk Rostislav0
  •  
  • Kaňok Martin0
    Kollár Jan1
  •  
  • Vnenk Rostislav1
    Dujka Tomáš0
  •  
  • Škrdla Ladislav0
    Kaňok Martin1
  •  
  • Kubov Ján0
    Vnenk Rostislav1
  •  
  • Škrdla Ladislav1
    Kosztyu Štefan0
  •  
  • Chalachan Kamil0
    Kaňok Martin1
  •  
  • Gregor Zdenek0
    Kubov Ján1
  •  
  • Zalcer Rudolf0
    Vnenk Rostislav1
  •  
  • Volný_los0
    Škrdla Ladislav1
  •  
  • Chalachan Kamil1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Gregor Zdenek1
  •  
  • Zalcer Rudolf1
    Volný_los0
  •  
  • Vnenk Rostislav1
    Volný_los0
  •  
  • Škrdla Ladislav0
    Stuchlík Lukáš1
  •  
  • Chalachan Kamil1
    Kubov Ján2
  •  
  • Kollár Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Jonák Lubomír1
    Volný_los0
  •  
  • Gregor Zdenek0
    Kaňok Martin1
  •  
  • Zalcer Rudolf0
    Dujka Tomáš1
  •  
  • Kosztyu Štefan1
    Volný_los0
  •  
  • Vnenk Rostislav0
    Stuchlík Lukáš1
  •  
  • Kubov Ján0
    Kollár Jan1
  •  
  • Jonák Lubomír1
    Kaňok Martin0
  •  
  • Dujka Tomáš1
    Kosztyu Štefan0
  •  
  • Stuchlík Lukáš2
    Kollár Jan0
  •  
  • Jonák Lubomír1
    Dujka Tomáš0
  •  
  • Stuchlík Lukáš0
    Jonák Lubomír1
  •  
  • Jonák Lubomír1
    Stuchlík Lukáš0
  •  
  •  Jonák Lubomír0
#Hráč nebo pár
1.Jonák Lubomír [CZE006569]
2.Stuchlík Lukáš [CZE051870]
3.Kollár Jan [CZE001028]
4.Vnenk Rostislav [CZE061930]
5.Kaňok Martin [CZE069609]
5.Dujka Tomáš [CZE070529]
7.Škrdla Ladislav [CZE048589]
7.Kubov Ján [CZE052500]
9.Zalcer Rudolf [CZE059071]
9.Gregor Zdenek [CZE053199]
9.Chalachan Kamil [CZE074604]
9.Kosztyu Štefan [CZE035526]
#Hráč nebo pár
1.Jonák Lubomír [CZE006569]
2.Stuchlík Lukáš [CZE051870]
3.Kollár Jan [CZE001028]
4.Vnenk Rostislav [CZE061930]
5.Kaňok Martin [CZE069609]
5.Dujka Tomáš [CZE070529]
7.Škrdla Ladislav [CZE048589]
7.Kubov Ján [CZE052500]
9.Zalcer Rudolf [CZE059071]
9.Gregor Zdenek [CZE053199]
9.Chalachan Kamil [CZE074604]
9.Kosztyu Štefan [CZE035526]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2023 Insion.cz