Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum30.01.2023
Název3.kolo, DKO/501DO
RozhodčíGoláň Radek
Počet hráčů28
Typ turnajePP Tour
MístoBowling Dubina, Pardubice
PlánDouble KO
PropozicePropozice
Hráči
Bakič Jan [CZE032483]
Bouška Jan [CZE074538]
Černý Josef [CZE037530]
Dobřanský Filip [CZE070703]
Doležal Petr [CZE054600]
Goláň Radek [CZE038318]
Hamrník Lukáš [CZE026290]
Hamrníková Ivana [CZE046013]
Hanovcová Karolína [CZE070078]
Horký Martin [CZE069390]
Jindra Michal [CZE021837]
Křížová Hana [CZE056926]
Kučerová Eva [CZE053262]
Kudrna Jaroslav [CZE009429]
Langr Ondřej [CZE060443]
Maturová Šárka [CZE032521]
Mazánek Aleš [CZE021850]
Mihalík David [CZE057834]
Pátek Martin [CZE067401]
Popďakunik Lukáš [CZE018951]
Rejnek Jan [CZE071099]
Řežábková Pavlína [CZE008722]
Slavík Vladimír [CZE021847]
Slavíková Olga [CZE052955]
Suchý Jan [CZE047728]
Tégl Vladimír [CZE002414]
Tesařová Jana [CZE052973]
Veselý Oldřich [CZE061329]
13.kolo, DKO/501DO--:--
Žádné utkání
23.kolo, DKO/501DO--:--
Žádné utkání
33.kolo, DKO/501DO--:--
Žádné utkání
43.kolo, DKO/501DO--:--
Žádné utkání
  •  Langr Ondřej0
  • Langr Ondřej2
    Goláň Radek0
  •  
  • Langr Ondřej2
    Doležal Petr1
  •  
  • Kudrna Jaroslav1
    Langr Ondřej2
  •  
  • Bakič Jan1
    Doležal Petr2
  •  
  • Kudrna Jaroslav2
    Pátek Martin0
  •  
  • Bakič Jan2
    Mazánek Aleš0
  •  
  • Kudrna Jaroslav2
    Černý Josef0
  •  
  • Pátek Martin2
    Dobřanský Filip1
  •  
  • Rejnek Jan0
    Bakič Jan2
  •  
  • Mazánek Aleš2
    Horký Martin0
  •  
  • Veselý Oldřich0
    Kudrna Jaroslav2
  •  
  • Hamrník Lukáš1
    Pátek Martin2
  •  
  • Rejnek Jan2
    Hamrníková Ivana0
  •  
  • Mazánek Aleš2
    Tégl Vladimír0
  •  
  • Křížová Hana0
    Veselý Oldřich2
  •  
  • Jindra Michal1
    Kudrna Jaroslav2
  •  
  • Hanovcová Karolína0
    Hamrník Lukáš2
  •  
  • Pátek Martin2
    Slavík Vladimír0
  •  
  • Slavíková Olga0
    Rejnek Jan2
  •  
  • Maturová Šárka0
    Hamrníková Ivana2
  •  
  • Suchý Jan0
    Mazánek Aleš2
  •  
  • Tégl Vladimír2
    Mihalík David0
  •  
  • Volný_los0
    Křížová Hana1
  •  
  • Řežábková Pavlína0
    Jindra Michal2
  •  
  • Kučerová Eva0
    Hanovcová Karolína2
  •  
  • Pátek Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Slavíková Olga1
  •  
  • Bouška Jan1
    Maturová Šárka2
  •  
  • Suchý Jan2
    Tesařová Jana0
  •  
  • Tégl Vladimír1
    Volný_los0
  •  
  • Mihalík David1
    Volný_los0
  •  
  • Křížová Hana0
    Dobřanský Filip2
  •  
  • Řežábková Pavlína0
    Mazánek Aleš2
  •  
  • Jindra Michal1
    Doležal Petr2
  •  
  • Kučerová Eva0
    Hamrníková Ivana2
  •  
  • Černý Josef2
    Hanovcová Karolína0
  •  
  • Pátek Martin0
    Popďakunik Lukáš2
  •  
  • Rejnek Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Langr Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Slavíková Olga0
    Slavík Vladimír2
  •  
  • Bouška Jan0
    Hamrník Lukáš2
  •  
  • Horký Martin2
    Maturová Šárka0
  •  
  • Bakič Jan2
    Suchý Jan1
  •  
  • Tesařová Jana0
    Kudrna Jaroslav2
  •  
  • Veselý Oldřich2
    Tégl Vladimír0
  •  
  • Goláň Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Mihalík David1
    Dobřanský Filip2
  •  
  • Mazánek Aleš0
    Doležal Petr2
  •  
  • Hamrníková Ivana1
    Černý Josef2
  •  
  • Popďakunik Lukáš2
    Rejnek Jan1
  •  
  • Langr Ondřej2
    Slavík Vladimír1
  •  
  • Hamrník Lukáš1
    Horký Martin2
  •  
  • Bakič Jan2
    Kudrna Jaroslav0
  •  
  • Veselý Oldřich0
    Goláň Radek2
  •  
  • Dobřanský Filip0
    Doležal Petr2
  •  
  • Černý Josef0
    Popďakunik Lukáš2
  •  
  • Langr Ondřej2
    Horký Martin0
  •  
  • Bakič Jan1
    Goláň Radek2
  •  
  • Doležal Petr1
    Popďakunik Lukáš2
  •  
  • Langr Ondřej0
    Goláň Radek2
  •  
  • Popďakunik Lukáš2
    Goláň Radek0
  •  
  • Popďakunik Lukáš2
    Langr Ondřej1
  •  
  •  Popďakunik Lukáš0
#Hráč nebo pár
1.Popďakunik Lukáš [CZE018951]
2.Langr Ondřej [CZE060443]
3.Goláň Radek [CZE038318]
4.Doležal Petr [CZE054600]
5.Kudrna Jaroslav [CZE009429]
5.Bakič Jan [CZE032483]
7.Pátek Martin [CZE067401]
7.Mazánek Aleš [CZE021850]
9.Horký Martin [CZE069390]
9.Rejnek Jan [CZE071099]
9.Dobřanský Filip [CZE070703]
9.Černý Josef [CZE037530]
13.Tégl Vladimír [CZE002414]
13.Hamrníková Ivana [CZE046013]
13.Hamrník Lukáš [CZE026290]
13.Veselý Oldřich [CZE061329]
17.Mihalík David [CZE057834]
17.Suchý Jan [CZE047728]
17.Maturová Šárka [CZE032521]
17.Slavíková Olga [CZE052955]
17.Slavík Vladimír [CZE021847]
17.Hanovcová Karolína [CZE070078]
17.Jindra Michal [CZE021837]
17.Křížová Hana [CZE056926]
25.Tesařová Jana [CZE052973]
25.Bouška Jan [CZE074538]
25.Kučerová Eva [CZE053262]
25.Řežábková Pavlína [CZE008722]
#Hráč nebo pár
1.Popďakunik Lukáš [CZE018951]
2.Langr Ondřej [CZE060443]
3.Goláň Radek [CZE038318]
4.Doležal Petr [CZE054600]
5.Kudrna Jaroslav [CZE009429]
5.Bakič Jan [CZE032483]
7.Pátek Martin [CZE067401]
7.Mazánek Aleš [CZE021850]
9.Horký Martin [CZE069390]
9.Rejnek Jan [CZE071099]
9.Dobřanský Filip [CZE070703]
9.Černý Josef [CZE037530]
13.Tégl Vladimír [CZE002414]
13.Hamrníková Ivana [CZE046013]
13.Hamrník Lukáš [CZE026290]
13.Veselý Oldřich [CZE061329]
17.Mihalík David [CZE057834]
17.Suchý Jan [CZE047728]
17.Maturová Šárka [CZE032521]
17.Slavíková Olga [CZE052955]
17.Slavík Vladimír [CZE021847]
17.Hanovcová Karolína [CZE070078]
17.Jindra Michal [CZE021837]
17.Křížová Hana [CZE056926]
25.Tesařová Jana [CZE052973]
25.Bouška Jan [CZE074538]
25.Kučerová Eva [CZE053262]
25.Řežábková Pavlína [CZE008722]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2023 Insion.cz