Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum27.01.2023
Názevpátek 27.1.
RozhodčíMatušíková Jana
Počet hráčů13
Typ turnajeStředočeský pohár zvýhodněný
MístoKobra, Praha 9
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Beránková Jana [CZE073809]
Doležal Tadeáš [CZE072826]
Macho Ladislav [CZE000496]
Malhousová Tereza [CZE072825]
Novák Jakub [CZE068726]
Pírek Tomáš [CZE040947]
Skácel Pavel [CZE013750]
Soustružník Jaroslav [CZE050326]
Soustružník Martin [CZE049978]
Spilka Martin [CZE003843]
Štěpánek Petr [CZE063644]
Šustr Drahoslav [CZE045601]
Tvrdá Markéta [CZE065914]
1pátek 27.1.--:--
Žádné utkání
2pátek 27.1.--:--
Žádné utkání
3pátek 27.1.--:--
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
5NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
  •  Soustružník Martin0
  • Soustružník Martin1
    Pírek Tomáš0
  •  
  • Soustružník Martin1
    Štěpánek Petr0
  •  
  • Macho Ladislav0
    Soustružník Martin1
  •  
  • Doležal Tadeáš0
    Štěpánek Petr1
  •  
  • Novák Jakub0
    Macho Ladislav1
  •  
  • Doležal Tadeáš1
    Skácel Pavel0
  •  
  • Novák Jakub1
    Malhousová Tereza0
  •  
  • Macho Ladislav1
    Šustr Drahoslav0
  •  
  • Soustružník Jaroslav0
    Doležal Tadeáš1
  •  
  • Beránková Jana0
    Skácel Pavel1
  •  
  • Volný_los0
    Novák Jakub1
  •  
  • Macho Ladislav1
    Tvrdá Markéta0
  •  
  • Volný_los0
    Soustružník Jaroslav1
  •  
  • Beránková Jana1
    Volný_los0
  •  
  • Pírek Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Skácel Pavel1
    Novák Jakub0
  •  
  • Macho Ladislav0
    Soustružník Martin1
  •  
  • Doležal Tadeáš1
    Tvrdá Markéta0
  •  
  • Šustr Drahoslav1
    Volný_los0
  •  
  • Spilka Martin1
    Soustružník Jaroslav0
  •  
  • Beránková Jana0
    Štěpánek Petr1
  •  
  • Malhousová Tereza1
    Volný_los0
  •  
  • Pírek Tomáš1
    Skácel Pavel0
  •  
  • Soustružník Martin1
    Doležal Tadeáš0
  •  
  • Šustr Drahoslav0
    Spilka Martin1
  •  
  • Štěpánek Petr1
    Malhousová Tereza0
  •  
  • Pírek Tomáš1
    Soustružník Martin0
  •  
  • Spilka Martin1
    Štěpánek Petr0
  •  
  • Pírek Tomáš0
    Spilka Martin1
  •  
  • Spilka Martin1
    Soustružník Martin0
  •  
  •  Spilka Martin0
#Hráč nebo pár
1.Spilka Martin [CZE003843]
2.Soustružník Martin [CZE049978]
3.Pírek Tomáš [CZE040947]
4.Štěpánek Petr [CZE063644]
5.Macho Ladislav [CZE000496]
5.Doležal Tadeáš [CZE072826]
7.Novák Jakub [CZE068726]
7.Skácel Pavel [CZE013750]
9.Beránková Jana [CZE073809]
9.Soustružník Jaroslav [CZE050326]
9.Šustr Drahoslav [CZE045601]
9.Malhousová Tereza [CZE072825]
13.Tvrdá Markéta [CZE065914]
#Hráč nebo pár
1.Spilka Martin [CZE003843]
2.Soustružník Martin [CZE049978]
3.Pírek Tomáš [CZE040947]
4.Štěpánek Petr [CZE063644]
5.Macho Ladislav [CZE000496]
5.Doležal Tadeáš [CZE072826]
7.Novák Jakub [CZE068726]
7.Skácel Pavel [CZE013750]
9.Beránková Jana [CZE073809]
9.Soustružník Jaroslav [CZE050326]
9.Šustr Drahoslav [CZE045601]
9.Malhousová Tereza [CZE072825]
13.Tvrdá Markéta [CZE065914]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2023 Insion.cz