Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 08.09.2019 |
Název | XIX Klipkovaná Hamry |
Rozhodčí | Mičková Monika |
Počet hráčů | 52 |
Typ turnaje | Open Olomoucko smíšený |
Místo | Hamry, Prostějov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Benešová Marika [CZE006162] | |
Beníček Jakub [CZE024566] | |
Černošek Ondřej [CZE042550] | |
Dias Martin [CZE057524] | |
Drexlerová Martina [CZE058516] | |
Hacura Pavel [CZE046393] | |
Horna Karel [CZE022626] | |
Hrubá Kateřina [CZE000063] | |
Hruban Radek [CZE000353] | |
Chromec Jakub [CZE031305] | |
Jakel Tomáš [CZE026681] | |
Janota Petr [CZE051832] | |
Klásek David [CZE058619] | |
Kocmanová Lucie [CZE037710] | |
Kopačka Vítek [CZE042695] | |
Kvapilová Markéta [CZE056300] | |
Lasovský Tomáš [CZE015174] | |
Lihotský Marek [CZE034370] | |
Mička Tomáš [CZE019336] | |
Mičková Monika [CZE022874] | |
Miler Michal [CZE047173] | |
Mlčoch Jiří [CZE023661] | |
Moučka Jiří [CZE024348] | |
Naniaš Patrik [CZE062299] | |
Navrátil Jaroslav [CZE021170] | |
Novák Jan [CZE031915] | |
Paděra Pavel [CZE018870] | |
Richter Jan [CZE055501] | |
Řehák Jiří [CZE045277] | |
Řeháková Renáta [CZE053323] | |
Sadílek Jakub [CZE038416] | |
Sedláček Jaromír [CZE000129] | |
Smékal Roman [CZE004471] | |
Staněk Michal [CZE019059] | |
Stodola Petr [CZE001079] | |
Šejnoha Robin [CZE061551] | |
Šmudla Roman [CZE001041] | |
Šmudlová Romana [CZE014036] | |
Tůmová Nikol [CZE052017] | |
Tůmová Petra [CZE034926] | |
Vavřík Ondřej [CZE040930] | |
Večerka René [CZE026136] | |
Vémola Dominik [CZE048666] | |
Vémola Jiří [CZE000819] | |
Vémola Roman [CZE028243] | |
Vyhlídal Zbyněk [CZE038994] | |
Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023] | |
Vymlátil Robert [CZE037711] | |
YYYHost muž I [HOST_5] | |
YYYHost muž II [HOST_20] | |
YYYHost muž III [HOST_21] | |
Zapletal Milan [CZE004517] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Mička Tomáš [CZE019336] |
2. | Lihotský Marek [CZE034370] |
3. | Vymlátil Robert [CZE037711] |
4. | Lasovský Tomáš [CZE015174] |
5. | Vyhlídal Zbyněk [CZE038994] |
6. | Kopačka Vítek [CZE042695] |
7. | Naniaš Patrik [CZE062299] |
8. | Mlčoch Jiří [CZE023661] |
9. | Miler Michal [CZE047173] |
10. | Řehák Jiří [CZE045277] |
11. | Zapletal Milan [CZE004517] |
12. | Šmudla Roman [CZE001041] |
13. | Paděra Pavel [CZE018870] |
14. | Moučka Jiří [CZE024348] |
15. | Novák Jan [CZE031915] |
16. | Navrátil Jaroslav [CZE021170] |
17. | Vémola Roman [CZE028243] |
18. | Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023] |
19. | Mičková Monika [CZE022874] |
20. | Hacura Pavel [CZE046393] |
21. | Sedláček Jaromír [CZE000129] |
22. | Chromec Jakub [CZE031305] |
23. | Hruban Radek [CZE000353] |
24. | Klásek David [CZE058619] |
25. | Horna Karel [CZE022626] |
26. | Černošek Ondřej [CZE042550] |
27. | Kvapilová Markéta [CZE056300] |
28. | YYYHost muž I [HOST_5] |
29. | Tůmová Petra [CZE034926] |
30. | Benešová Marika [CZE006162] |
31. | Stodola Petr [CZE001079] |
32. | Drexlerová Martina [CZE058516] |
33. | Vémola Jiří [CZE000819] |
34. | Vémola Dominik [CZE048666] |
35. | Vavřík Ondřej [CZE040930] |
36. | Smékal Roman [CZE004471] |
37. | Richter Jan [CZE055501] |
38. | Tůmová Nikol [CZE052017] |
39. | Šmudlová Romana [CZE014036] |
40. | Sadílek Jakub [CZE038416] |
41. | Řeháková Renáta [CZE053323] |
42. | Beníček Jakub [CZE024566] |
43. | Šejnoha Robin [CZE061551] |
44. | Večerka René [CZE026136] |
45. | Janota Petr [CZE051832] |
46. | Dias Martin [CZE057524] |
47. | Staněk Michal [CZE019059] |
48. | Jakel Tomáš [CZE026681] |
49. | Hrubá Kateřina [CZE000063] |
50. | Kocmanová Lucie [CZE037710] |
51. | YYYHost muž II [HOST_20] |
52. | YYYHost muž III [HOST_21] |
Tento turnaj nemá přihlášky online