Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 07.09.2019 |
Název | Jackpot cup |
Rozhodčí | Solnařová Martina |
Počet hráčů | 22 |
Typ turnaje | JC Litoměřice Pokratická Hospůdka |
Místo | Pokratická hospůdka, Litoměřice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Balušík Marek [CZE062854] | |
Bartošová Markéta [CZE052187] | |
Belza Zdeněk [CZE059361] | |
Bureš Karel [CZE050682] | |
Fanta Miroslav [CZE035229] | |
Grušpierová Monika [CZE016121] | |
Hlavnička Jaroslav [CZE048415] | |
Chloupek Radim [CZE010722] | |
Kašparová Veronika [CZE054811] | |
Kopel Martin [CZE050612] | |
Kozák Pavel [CZE017599] | |
Kutzler Ludvík [CZE008637] | |
Lahovský Václav [CZE048115] | |
Lahovský Václav [CZE050834] | |
Mžourek Oldřich [CZE007507] | |
Řezníček Zdeněk [CZE034336] | |
Solnařová Martina [CZE036655] | |
Staško David [CZE000511] | |
Suchý Michal [CZE011383] | |
Tájek Pavel [CZE045732] | |
Tibitanzl Lukáš [CZE045064] | |
Tvrzník Tomáš [CZE008782] |
- Kozák Pavel0
Kutzler Ludvík 0 Kozák Pavel 2
Kutzler Ludvík 2 Belza Zdeněk 0
Staško David 0 Kutzler Ludvík 2 Belza Zdeněk 2 Tibitanzl Lukáš 0
Staško David 2 Fanta Miroslav 0 Belza Zdeněk 2 Bureš Karel 0
Staško David 2 Grušpierová Monika 0 Lahovský Václav (050834) 0 Fanta Miroslav 2 Belza Zdeněk 2 Kopel Martin 0 Suchý Michal 0 Bureš Karel 2
Staško David 2 Hlavnička Jaroslav 0 Řezníček Zdeněk 0 Lahovský Václav (050834) 2 Belza Zdeněk 2 Mžourek Oldřich 0 Suchý Michal 2 Kašparová Veronika 0
Balušík Marek 0 Staško David 2 Volný_los 0 Hlavnička Jaroslav 1 Řezníček Zdeněk 2 Tájek Pavel 0 Lahovský Václav (050834) 2 Lahovský Václav (048115) 0 Belza Zdeněk 2 Chloupek Radim 0 Mžourek Oldřich 2 Bartošová Markéta 0 Volný_los 0 Suchý Michal 1 Kašparová Veronika 2 Solnařová Martina 0
Volný_los 0 Balušík Marek 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Řezníček Zdeněk 1 Lahovský Václav (050834) 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Belza Zdeněk 1 Mžourek Oldřich 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Kašparová Veronika 1 Volný_los 0
Solnařová Martina 1 Volný_los 0 Balušík Marek 0 Kozák Pavel 2 Suchý Michal 1 Volný_los 0 Fanta Miroslav 1 Volný_los 0 Grušpierová Monika 1 Volný_los 0 Bartošová Markéta 2 Řezníček Zdeněk 0 Tibitanzl Lukáš 2 Lahovský Václav (050834) 0 Chloupek Radim 1 Volný_los 0 Lahovský Václav (048115) 1 Volný_los 0 Belza Zdeněk 0 Bureš Karel 2 Mžourek Oldřich 0 Tvrzník Tomáš 2 Tájek Pavel 1 Volný_los 0 Hlavnička Jaroslav 1 Volný_los 0 Kutzler Ludvík 1 Volný_los 0 Kašparová Veronika 0 Staško David 2 Kopel Martin 1 Volný_los 0
Solnařová Martina 0 Kozák Pavel 2 Suchý Michal 0 Fanta Miroslav 2 Grušpierová Monika 2 Bartošová Markéta 0 Tibitanzl Lukáš 2 Chloupek Radim 0 Lahovský Václav (048115) 0 Bureš Karel 2 Tvrzník Tomáš 2 Tájek Pavel 0 Hlavnička Jaroslav 0 Kutzler Ludvík 2 Staško David 0 Kopel Martin 2
Kozák Pavel 2 Fanta Miroslav 0 Grušpierová Monika 0 Tibitanzl Lukáš 2 Bureš Karel 0 Tvrzník Tomáš 2 Kutzler Ludvík 2 Kopel Martin 0
Kozák Pavel 2 Tibitanzl Lukáš 0 Tvrzník Tomáš 2 Kutzler Ludvík 0
Kozák Pavel 0 Tvrzník Tomáš 2
Kozák Pavel 0 Tvrzník Tomáš 2
- Tvrzník Tomáš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Tvrzník Tomáš [CZE008782] |
2. | Kozák Pavel [CZE017599] |
3. | Kutzler Ludvík [CZE008637] |
4. | Belza Zdeněk [CZE059361] |
5. | Staško David [CZE000511] |
5. | Tibitanzl Lukáš [CZE045064] |
7. | Fanta Miroslav [CZE035229] |
7. | Bureš Karel [CZE050682] |
9. | Suchý Michal [CZE011383] |
9. | Kopel Martin [CZE050612] |
9. | Lahovský Václav [CZE050834] |
9. | Grušpierová Monika [CZE016121] |
13. | Kašparová Veronika [CZE054811] |
13. | Mžourek Oldřich [CZE007507] |
13. | Řezníček Zdeněk [CZE034336] |
13. | Hlavnička Jaroslav [CZE048415] |
17. | Solnařová Martina [CZE036655] |
17. | Bartošová Markéta [CZE052187] |
17. | Chloupek Radim [CZE010722] |
17. | Lahovský Václav [CZE048115] |
17. | Tájek Pavel [CZE045732] |
17. | Balušík Marek [CZE062854] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Tvrzník Tomáš [CZE008782] |
2. | Kozák Pavel [CZE017599] |
3. | Kutzler Ludvík [CZE008637] |
4. | Belza Zdeněk [CZE059361] |
5. | Staško David [CZE000511] |
5. | Tibitanzl Lukáš [CZE045064] |
7. | Fanta Miroslav [CZE035229] |
7. | Bureš Karel [CZE050682] |
9. | Suchý Michal [CZE011383] |
9. | Kopel Martin [CZE050612] |
9. | Lahovský Václav [CZE050834] |
9. | Grušpierová Monika [CZE016121] |
13. | Kašparová Veronika [CZE054811] |
13. | Mžourek Oldřich [CZE007507] |
13. | Řezníček Zdeněk [CZE034336] |
13. | Hlavnička Jaroslav [CZE048415] |
17. | Solnařová Martina [CZE036655] |
17. | Bartošová Markéta [CZE052187] |
17. | Chloupek Radim [CZE010722] |
17. | Lahovský Václav [CZE048115] |
17. | Tájek Pavel [CZE045732] |
17. | Balušík Marek [CZE062854] |
Tento turnaj nemá přihlášky online