Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 07.09.2019 |
Název | JPC |
Rozhodčí | Véghová Miluše |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | JC Most Bar Na Pekárně |
Místo | Most, Most |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Černý Jan [CZE058737] | |
Kubík Václav [CZE059384] | |
Majer Oldřich [CZE046647] | |
Pátek Vladimír [CZE021181] | |
Poljanský Ivo [CZE000841] | |
Říha Ladislav [CZE063342] | |
Sklenář Lukáš [CZE052615] | |
Srp Karel [CZE049125] | |
Šáro Michal [CZE039824] | |
Tomášek Lukáš [CZE047376] | |
Véghová Miluše [CZE051584] | |
Zich Lukáš [CZE046912] |
- Srp Karel0
Srp Karel 1 Poljanský Ivo 0
Srp Karel 1 Pátek Vladimír 0
Kubík Václav 0 Srp Karel 1 Pátek Vladimír 1 Sklenář Lukáš 0
Kubík Václav 1 Véghová Miluše 0 Zich Lukáš 0 Pátek Vladimír 1
Kubík Václav 1 Černý Jan 0 Véghová Miluše 1 Tomášek Lukáš 0 Majer Oldřich 0 Zich Lukáš 1 Říha Ladislav 0 Pátek Vladimír 1
Volný_los 0 Kubík Václav 1 Véghová Miluše 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Majer Oldřich 1 Říha Ladislav 1 Volný_los 0
Šáro Michal 1 Volný_los 0 Kubík Václav 0 Pátek Vladimír 1 Srp Karel 1 Véghová Miluše 0 Zich Lukáš 1 Volný_los 0 Tomášek Lukáš 1 Volný_los 0 Majer Oldřich 0 Sklenář Lukáš 1 Poljanský Ivo 1 Říha Ladislav 0 Černý Jan 1 Volný_los 0
Šáro Michal 1 Pátek Vladimír 0 Srp Karel 1 Zich Lukáš 0 Tomášek Lukáš 0 Sklenář Lukáš 1 Poljanský Ivo 1 Černý Jan 0
Šáro Michal 1 Srp Karel 0 Sklenář Lukáš 0 Poljanský Ivo 1
Šáro Michal 1 Poljanský Ivo 0
Šáro Michal 0 Srp Karel 1
- Srp Karel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Srp Karel [CZE049125] |
2. | Šáro Michal [CZE039824] |
3. | Poljanský Ivo [CZE000841] |
4. | Pátek Vladimír [CZE021181] |
5. | Kubík Václav [CZE059384] |
5. | Sklenář Lukáš [CZE052615] |
7. | Véghová Miluše [CZE051584] |
7. | Zich Lukáš [CZE046912] |
9. | Říha Ladislav [CZE063342] |
9. | Majer Oldřich [CZE046647] |
9. | Tomášek Lukáš [CZE047376] |
9. | Černý Jan [CZE058737] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Srp Karel [CZE049125] |
2. | Šáro Michal [CZE039824] |
3. | Poljanský Ivo [CZE000841] |
4. | Pátek Vladimír [CZE021181] |
5. | Kubík Václav [CZE059384] |
5. | Sklenář Lukáš [CZE052615] |
7. | Véghová Miluše [CZE051584] |
7. | Zich Lukáš [CZE046912] |
9. | Říha Ladislav [CZE063342] |
9. | Majer Oldřich [CZE046647] |
9. | Tomášek Lukáš [CZE047376] |
9. | Černý Jan [CZE058737] |
Tento turnaj nemá přihlášky online