Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 06.09.2019 |
Název | Phoenix cup 6. 9. 2019 |
Rozhodčí | Žoha Martin |
Počet hráčů | 27 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Sport bar Phoenix, Ústí nad Labem |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adamec Jiří [CZE055133] | |
Blasius Petr [CZE056998] | |
Dimmerová Kristýna [CZE062027] | |
Dvořák Milan [CZE001157] | |
Helebrant Lukáš [CZE041447] | |
Kačina David [CZE009945] | |
Kadlec Zdenek [CZE058488] | |
Kovaříková Daniela [CZE064729] | |
Krucký Lubomír [CZE047450] | |
Lácha Jaromír [CZE055135] | |
Lutka Jiří [CZE058740] | |
Medveď Jan [CZE062956] | |
Menčl Jiří [CZE064754] | |
Rába Ladislav [CZE058487] | |
Raichlová Jitka [CZE064742] | |
Sedláček Martin [CZE062547] | |
Sedláčková Pavlína [CZE062546] | |
Straková Monika [CZE065342] | |
Sůra Milan [CZE064981] | |
Šrédl Jan [CZE033882] | |
Tomášek Karel [CZE036507] | |
Vedral Josef [CZE006106] | |
Vedralová Stanislava [CZE060577] | |
Vejražka Josef [CZE062874] | |
Zrůst Zdeněk [CZE033328] | |
Zrůstová Ines [CZE034323] | |
Žoha Martin [CZE060883] |
- Šrédl Jan0
Šrédl Jan 1 Helebrant Lukáš 0
Zrůst Zdeněk 0 Šrédl Jan 1
Zrůst Zdeněk 1 Blasius Petr 0 Kačina David 0 Šrédl Jan 1
Rába Ladislav 0 Zrůst Zdeněk 1 Žoha Martin 0 Kačina David 1
Rába Ladislav 1 Lutka Jiří 0 Zrůst Zdeněk 1 Dvořák Milan 0 Kadlec Zdenek 0 Žoha Martin 1 Kačina David 1 Vejražka Josef 0
Rába Ladislav 1 Medveď Jan 0 Zrůst Zdeněk 1 Sůra Milan 0 Adamec Jiří 0 Kadlec Zdenek 1 Dimmerová Kristýna 0 Kačina David 1
Rába Ladislav 1 Sedláčková Pavlína 0 Menčl Jiří 0 Medveď Jan 1 Zrůst Zdeněk 1 Zrůstová Ines 0 Krucký Lubomír 0 Sůra Milan 1 Lácha Jaromír 0 Adamec Jiří 1 Vedralová Stanislava 0 Kadlec Zdenek 1 Dimmerová Kristýna 1 Vedral Josef 0 Kovaříková Daniela 0 Kačina David 1
Volný_los 0 Rába Ladislav 1 Menčl Jiří 1 Straková Monika 0 Volný_los 0 Zrůst Zdeněk 1 Krucký Lubomír 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Lácha Jaromír 1 Vedralová Stanislava 1 Raichlová Jitka 0 Dimmerová Kristýna 1 Sedláček Martin 0 Kovaříková Daniela 1 Volný_los 0
Šrédl Jan 1 Volný_los 0 Kačina David 1 Rába Ladislav 0 Dvořák Milan 1 Menčl Jiří 0 Straková Monika 0 Vedral Josef 1 Kadlec Zdenek 1 Volný_los 0 Tomášek Karel 1 Zrůst Zdeněk 0 Krucký Lubomír 0 Adamec Jiří 1 Lutka Jiří 1 Volný_los 0 Sůra Milan 1 Volný_los 0 Lácha Jaromír 0 Vejražka Josef 1 Zrůstová Ines 1 Vedralová Stanislava 0 Blasius Petr 1 Raichlová Jitka 0 Dimmerová Kristýna 0 Medveď Jan 1 Helebrant Lukáš 1 Sedláček Martin 0 Žoha Martin 1 Kovaříková Daniela 0 Sedláčková Pavlína 1 Volný_los 0
Šrédl Jan 1 Kačina David 0 Dvořák Milan 1 Vedral Josef 0 Kadlec Zdenek 0 Tomášek Karel 1 Adamec Jiří 0 Lutka Jiří 1 Sůra Milan 0 Vejražka Josef 1 Zrůstová Ines 0 Blasius Petr 1 Medveď Jan 1 Helebrant Lukáš 2 Žoha Martin 1 Sedláčková Pavlína 0
Šrédl Jan 1 Dvořák Milan 0 Tomášek Karel 1 Lutka Jiří 0 Vejražka Josef 0 Blasius Petr 1 Helebrant Lukáš 1 Žoha Martin 0
Šrédl Jan 0 Tomášek Karel 1 Blasius Petr 0 Helebrant Lukáš 1
Tomášek Karel 1 Helebrant Lukáš 0
Tomášek Karel 0 Šrédl Jan 1
- Šrédl Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Šrédl Jan [CZE033882] |
2. | Tomášek Karel [CZE036507] |
3. | Helebrant Lukáš [CZE041447] |
4. | Zrůst Zdeněk [CZE033328] |
5. | Blasius Petr [CZE056998] |
5. | Kačina David [CZE009945] |
7. | Rába Ladislav [CZE058487] |
7. | Žoha Martin [CZE060883] |
9. | Vejražka Josef [CZE062874] |
9. | Kadlec Zdenek [CZE058488] |
9. | Dvořák Milan [CZE001157] |
9. | Lutka Jiří [CZE058740] |
13. | Dimmerová Kristýna [CZE062027] |
13. | Adamec Jiří [CZE055133] |
13. | Sůra Milan [CZE064981] |
13. | Medveď Jan [CZE062956] |
17. | Kovaříková Daniela [CZE064729] |
17. | Vedral Josef [CZE006106] |
17. | Vedralová Stanislava [CZE060577] |
17. | Lácha Jaromír [CZE055135] |
17. | Krucký Lubomír [CZE047450] |
17. | Zrůstová Ines [CZE034323] |
17. | Menčl Jiří [CZE064754] |
17. | Sedláčková Pavlína [CZE062546] |
25. | Sedláček Martin [CZE062547] |
25. | Raichlová Jitka [CZE064742] |
25. | Straková Monika [CZE065342] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Šrédl Jan [CZE033882] |
2. | Tomášek Karel [CZE036507] |
3. | Helebrant Lukáš [CZE041447] |
4. | Zrůst Zdeněk [CZE033328] |
5. | Blasius Petr [CZE056998] |
5. | Kačina David [CZE009945] |
7. | Rába Ladislav [CZE058487] |
7. | Žoha Martin [CZE060883] |
9. | Vejražka Josef [CZE062874] |
9. | Kadlec Zdenek [CZE058488] |
9. | Dvořák Milan [CZE001157] |
9. | Lutka Jiří [CZE058740] |
13. | Dimmerová Kristýna [CZE062027] |
13. | Adamec Jiří [CZE055133] |
13. | Sůra Milan [CZE064981] |
13. | Medveď Jan [CZE062956] |
17. | Kovaříková Daniela [CZE064729] |
17. | Vedral Josef [CZE006106] |
17. | Vedralová Stanislava [CZE060577] |
17. | Lácha Jaromír [CZE055135] |
17. | Krucký Lubomír [CZE047450] |
17. | Zrůstová Ines [CZE034323] |
17. | Menčl Jiří [CZE064754] |
17. | Sedláčková Pavlína [CZE062546] |
25. | Sedláček Martin [CZE062547] |
25. | Raichlová Jitka [CZE064742] |
25. | Straková Monika [CZE065342] |
Tento turnaj nemá přihlášky online