Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum26.11.2022
Název Yondu Bar 26.11.
RozhodčíZahradníková Michaela
Počet hráčů14
Typ turnajeStředočeský pohár zvýhodněný
MístoYondu bar, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Dubský Vladimír [CZE060623]
Dudek Pavel [CZE069708]
Kamenický Petr [CZE063602]
Kleprlík Petr [CZE062797]
Křemen Jan [CZE033388]
Kuneš Filip [CZE069353]
Lajvr Lukáš [CZE064686]
Skipala Vit [CZE069354]
Solařík David [CZE000634]
Souček Jan [CZE022836]
Strychová Veronika [CZE038575]
Talianová Anna Marie [CZE052551]
Velev Stanislav [CZE059619]
Zahradníková Michaela [CZE006828]
1NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
2 Yondu Bar 26.11.--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
5NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
7VOLNÝ--:--
Žádné utkání
  •  Kleprlík Petr0
  • Solařík David0
    Kleprlík Petr1
  •  
  • Křemen Jan0
    Solařík David1
  •  
  • Křemen Jan1
    Kamenický Petr0
  •  
  • Solařík David1
    Dubský Vladimír0
  •  
  • Dudek Pavel0
    Křemen Jan1
  •  
  • Solařík David1
    Skipala Vit0
  •  
  • Zahradníková Michaela0
    Dudek Pavel1
  •  
  • Souček Jan0
    Křemen Jan1
  •  
  • Solařík David1
    Velev Stanislav0
  •  
  • Skipala Vit1
    Strychová Veronika0
  •  
  • Volný_los0
    Zahradníková Michaela1
  •  
  • Talianová Anna Marie0
    Souček Jan1
  •  
  • Lajvr Lukáš0
    Solařík David1
  •  
  • Skipala Vit1
    Volný_los0
  •  
  • Strychová Veronika1
    Volný_los0
  •  
  • Kleprlík Petr1
    Zahradníková Michaela0
  •  
  • Talianová Anna Marie0
    Kamenický Petr1
  •  
  • Souček Jan0
    Velev Stanislav1
  •  
  • Lajvr Lukáš0
    Kuneš Filip1
  •  
  • Křemen Jan1
    Solařík David0
  •  
  • Skipala Vit0
    Dubský Vladimír1
  •  
  • Dudek Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Strychová Veronika0
    Kleprlík Petr1
  •  
  • Kamenický Petr1
    Velev Stanislav0
  •  
  • Kuneš Filip1
    Křemen Jan0
  •  
  • Dubský Vladimír1
    Dudek Pavel0
  •  
  • Kleprlík Petr1
    Kamenický Petr0
  •  
  • Kuneš Filip1
    Dubský Vladimír0
  •  
  • Kleprlík Petr0
    Kuneš Filip1
  •  
  • Kuneš Filip1
    Kleprlík Petr0
  •  
  •  Kuneš Filip0
#Hráč nebo pár
1.Kuneš Filip [CZE069353]
2.Kleprlík Petr [CZE062797]
3.Solařík David [CZE000634]
4.Křemen Jan [CZE033388]
5.Kamenický Petr [CZE063602]
5.Dubský Vladimír [CZE060623]
7.Dudek Pavel [CZE069708]
7.Skipala Vit [CZE069354]
9.Strychová Veronika [CZE038575]
9.Velev Stanislav [CZE059619]
9.Souček Jan [CZE022836]
9.Zahradníková Michaela [CZE006828]
13.Talianová Anna Marie [CZE052551]
13.Lajvr Lukáš [CZE064686]
#Hráč nebo pár
1.Kuneš Filip [CZE069353]
2.Kleprlík Petr [CZE062797]
3.Solařík David [CZE000634]
4.Křemen Jan [CZE033388]
5.Kamenický Petr [CZE063602]
5.Dubský Vladimír [CZE060623]
7.Dudek Pavel [CZE069708]
7.Skipala Vit [CZE069354]
9.Strychová Veronika [CZE038575]
9.Velev Stanislav [CZE059619]
9.Souček Jan [CZE022836]
9.Zahradníková Michaela [CZE006828]
13.Talianová Anna Marie [CZE052551]
13.Lajvr Lukáš [CZE064686]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2023 Insion.cz