Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum26.11.2022
Název501DO
RozhodčíPolka Martin
Počet hráčů16
Typ turnajeGoldstar open Nové Město pod Smrkem
MístoKlub Šipkárna, Nové Město pod Smrkem
PlánŠvýcarský systém
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Augustin Roland [CZE008829]
Bareš Luboš [CZE071002]
Beneš Zdeněk [CZE048468]
Částek Martin [CZE065483]
Kadera Jakub [CZE051064]
Kotrbatý Milan [CZE061417]
Merva Jan [CZE001115]
Pacovský Jiří [CZE066192]
Pacovský Tomáš [CZE066193]
Polka Martin [CZE058505]
Šindler Jan [CZE011435]
Šindler Jaroslav [CZE001815]
Tichý Petr [CZE034669]
Valentová Věra [CZE001053]
Zárybnický Michal [CZE028829]
Zavadil Lukáš [CZE034680]
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
  • 1

  • Pacovský Jiří0
    Šindler Jaroslav3
  •  
  • Šindler Jan0
    Polka Martin3
  •  
  • Merva Jan1
    Beneš Zdeněk2
  •  
  • Zavadil Lukáš0
    Kadera Jakub3
  •  
  • Zárybnický Michal3
    Částek Martin0
  •  
  • Augustin Roland2
    Kotrbatý Milan1
  •  
  • Tichý Petr2
    Valentová Věra1
  •  
  • Pacovský Tomáš3
    Bareš Luboš0
  •  
  • 2

  • Bareš Luboš1
    Částek Martin2
  •  
  • Zavadil Lukáš1
    Šindler Jan2
  •  
  • Pacovský Jiří0
    Valentová Věra3
  •  
  • Kotrbatý Milan2
    Merva Jan1
  •  
  • Tichý Petr2
    Augustin Roland1
  •  
  • Beneš Zdeněk3
    Pacovský Tomáš0
  •  
  • Zárybnický Michal2
    Kadera Jakub1
  •  
  • Polka Martin1
    Šindler Jaroslav2
  •  
  • 3

  • Pacovský Jiří0
    Zavadil Lukáš3
  •  
  • Bareš Luboš0
    Šindler Jan3
  •  
  • Částek Martin0
    Merva Jan3
  •  
  • Kotrbatý Milan3
    Pacovský Tomáš0
  •  
  • Augustin Roland1
    Valentová Věra2
  •  
  • Kadera Jakub2
    Polka Martin1
  •  
  • Tichý Petr2
    Šindler Jaroslav1
  •  
  • Beneš Zdeněk1
    Zárybnický Michal2
  •  
  • 4

  • Pacovský Jiří3
    Bareš Luboš0
  •  
  • Částek Martin3
    Pacovský Tomáš0
  •  
  • Zavadil Lukáš0
    Augustin Roland3
  •  
  • Šindler Jan0
    Merva Jan3
  •  
  • Polka Martin1
    Valentová Věra2
  •  
  • Šindler Jaroslav3
    Kotrbatý Milan0
  •  
  • Beneš Zdeněk3
    Kadera Jakub0
  •  
  • Tichý Petr1
    Zárybnický Michal2
  •  
#Hráč/iBodyBSBH
1.Zárybnický Michal [CZE028829],92759
2.Beneš Zdeněk [CZE048468],92652
3.Šindler Jaroslav [CZE001815],92246
4.Merva Jan [CZE001115],82545
5.Valentová Věra [CZE001053],82342
6.Tichý Petr [CZE034669],73357
7.Augustin Roland [CZE008829],72539
8.Polka Martin [CZE058505],62838
9.Kadera Jakub [CZE051064],62833
10.Kotrbatý Milan [CZE061417],62732
11.Částek Martin [CZE065483],52111
12.Šindler Jan [CZE011435],51911
13.Zavadil Lukáš [CZE034680],42114
14.Pacovský Jiří [CZE066192],3223
15.Pacovský Tomáš [CZE066193],3213
16.Bareš Luboš [CZE071002],1165
#Hráč/iBodyBSBH
1.Zárybnický Michal [CZE028829],92759
2.Beneš Zdeněk [CZE048468],92652
3.Šindler Jaroslav [CZE001815],92246
4.Merva Jan [CZE001115],82545
5.Valentová Věra [CZE001053],82342
6.Tichý Petr [CZE034669],73357
7.Augustin Roland [CZE008829],72539
8.Polka Martin [CZE058505],62838
9.Kadera Jakub [CZE051064],62833
10.Kotrbatý Milan [CZE061417],62732
11.Částek Martin [CZE065483],52111
12.Šindler Jan [CZE011435],51911
13.Zavadil Lukáš [CZE034680],42114
14.Pacovský Jiří [CZE066192],3223
15.Pacovský Tomáš [CZE066193],3213
16.Bareš Luboš [CZE071002],1165
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2023 Insion.cz