Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum25.11.2022
NázevJackpot Asterix
RozhodčíKurková Jiřina
Počet hráčů20
Typ turnajeJC Nový Bor Asterix Bar
Místojackpot Asterix , Nový Bor
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Andrš Radek [CZE054105]
Belanský Josef [CZE050111]
Bičiště Miroslav [CZE010447]
Bičišťová Marcela [CZE024748]
Čechová Radka [CZE052032]
Dydňanský Vratislav [CZE052592]
Hodulík Kamil [CZE031052]
Hyneš Jan [CZE026125]
Jandač Zdeněk [CZE030257]
Kocmanová Lucie [CZE068753]
Krchov Pavel [CZE059771]
Krpata Matyáš [CZE060324]
Kurková Jiřina [CZE050335]
Majstr Jiří [CZE051820]
Majstrová Andrea [CZE067188]
Mengr Jiří [CZE011053]
Podlaha Vít [CZE014643]
Polívka Robert [CZE007863]
Šťastný Václav [CZE007335]
Valko Jaroslav [CZE001043]
1Jackpot Asterix--:--
Žádné utkání
2Jackpot Asterix--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
  •  Hodulík Kamil0
  • Belanský Josef1
    Hodulík Kamil2
  •  
  • Belanský Josef2
    Majstr Jiří1
  •  
  • Belanský Josef2
    Kurková Jiřina0
  •  
  • Polívka Robert1
    Majstr Jiří2
  •  
  • Krchov Pavel0
    Belanský Josef2
  •  
  • Bičiště Miroslav1
    Polívka Robert2
  •  
  • Krpata Matyáš1
    Krchov Pavel2
  •  
  • Andrš Radek0
    Belanský Josef2
  •  
  • Hyneš Jan0
    Bičiště Miroslav2
  •  
  • Polívka Robert2
    Mengr Jiří1
  •  
  • Krpata Matyáš2
    Dydňanský Vratislav0
  •  
  • Andrš Radek2
    Majstrová Andrea0
  •  
  • Hyneš Jan2
    Čechová Radka1
  •  
  • Polívka Robert2
    Šťastný Václav1
  •  
  • Krpata Matyáš2
    Jandač Zdeněk1
  •  
  • Volný_los0
    Dydňanský Vratislav1
  •  
  • Volný_los0
    Andrš Radek1
  •  
  • Majstrová Andrea2
    Kocmanová Lucie0
  •  
  • Hyneš Jan2
    Valko Jaroslav1
  •  
  • Volný_los0
    Čechová Radka1
  •  
  • Volný_los0
    Polívka Robert1
  •  
  • Bičišťová Marcela1
    Šťastný Václav2
  •  
  • Volný_los0
    Krpata Matyáš1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Majstrová Andrea1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Hyneš Jan1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Bičišťová Marcela1
    Volný_los0
  •  
  • Šťastný Václav1
    Volný_los0
  •  
  • Hodulík Kamil2
    Krpata Matyáš0
  •  
  • Belanský Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Polívka Robert1
    Volný_los0
  •  
  • Čechová Radka1
    Volný_los0
  •  
  • Krchov Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Majstrová Andrea0
    Majstr Jiří2
  •  
  • Valko Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Kocmanová Lucie1
    Volný_los0
  •  
  • Kurková Jiřina2
    Hyneš Jan1
  •  
  • Andrš Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Mengr Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Podlaha Vít1
    Volný_los0
  •  
  • Dydňanský Vratislav1
    Volný_los0
  •  
  • Bičiště Miroslav2
    Bičišťová Marcela0
  •  
  • Jandač Zdeněk1
    Volný_los0
  •  
  • Šťastný Václav0
    Hodulík Kamil2
  •  
  • Belanský Josef2
    Polívka Robert1
  •  
  • Čechová Radka1
    Krchov Pavel2
  •  
  • Majstr Jiří2
    Valko Jaroslav1
  •  
  • Kocmanová Lucie0
    Kurková Jiřina2
  •  
  • Andrš Radek0
    Mengr Jiří2
  •  
  • Podlaha Vít2
    Dydňanský Vratislav0
  •  
  • Bičiště Miroslav2
    Jandač Zdeněk1
  •  
  • Hodulík Kamil2
    Belanský Josef1
  •  
  • Krchov Pavel1
    Majstr Jiří2
  •  
  • Kurková Jiřina2
    Mengr Jiří1
  •  
  • Podlaha Vít2
    Bičiště Miroslav1
  •  
  • Hodulík Kamil2
    Majstr Jiří0
  •  
  • Kurková Jiřina0
    Podlaha Vít2
  •  
  • Hodulík Kamil0
    Podlaha Vít2
  •  
  • Podlaha Vít1
    Hodulík Kamil2
  •  
  • Podlaha Vít0
    Hodulík Kamil2
  •  
  •  Hodulík Kamil0
#Hráč nebo pár
1.Hodulík Kamil [CZE031052]
2.Podlaha Vít [CZE014643]
3.Belanský Josef [CZE050111]
4.Majstr Jiří [CZE051820]
5.Kurková Jiřina [CZE050335]
5.Polívka Robert [CZE007863]
7.Krchov Pavel [CZE059771]
7.Bičiště Miroslav [CZE010447]
9.Mengr Jiří [CZE011053]
9.Hyneš Jan [CZE026125]
9.Andrš Radek [CZE054105]
9.Krpata Matyáš [CZE060324]
13.Šťastný Václav [CZE007335]
13.Čechová Radka [CZE052032]
13.Majstrová Andrea [CZE067188]
13.Dydňanský Vratislav [CZE052592]
17.Bičišťová Marcela [CZE024748]
17.Valko Jaroslav [CZE001043]
17.Kocmanová Lucie [CZE068753]
17.Jandač Zdeněk [CZE030257]
#Hráč nebo pár
1.Hodulík Kamil [CZE031052]
2.Podlaha Vít [CZE014643]
3.Belanský Josef [CZE050111]
4.Majstr Jiří [CZE051820]
5.Kurková Jiřina [CZE050335]
5.Polívka Robert [CZE007863]
7.Krchov Pavel [CZE059771]
7.Bičiště Miroslav [CZE010447]
9.Mengr Jiří [CZE011053]
9.Hyneš Jan [CZE026125]
9.Andrš Radek [CZE054105]
9.Krpata Matyáš [CZE060324]
13.Šťastný Václav [CZE007335]
13.Čechová Radka [CZE052032]
13.Majstrová Andrea [CZE067188]
13.Dydňanský Vratislav [CZE052592]
17.Bičišťová Marcela [CZE024748]
17.Valko Jaroslav [CZE001043]
17.Kocmanová Lucie [CZE068753]
17.Jandač Zdeněk [CZE030257]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2023 Insion.cz