Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum25.11.2022
NázevJC Děčín Corso
RozhodčíČáp Milan
Počet hráčů16
Typ turnajeJC Děčín Corso
MístoCorso , Děčín
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Benešová Anna [CZE072943]
Čáp Milan [CZE067542]
Gattringer Lukáš [CZE072864]
Hájek Jan [CZE066591]
Hladíková Helena [CZE072200]
Jahoda Aleš [CZE045359]
Janačík Lukáš [CZE070775]
Kacoli Lenka [CZE068666]
Kočka Stanislav [CZE073213]
Koreš Jiří [CZE071907]
Krátký Martin [CZE045471]
Křížek Martin [CZE070912]
Loučka Leoš [CZE059396]
Procházka Oldřich [CZE072201]
Rataj Václav [CZE057807]
Vojta David [CZE073845]
1JC Děčín Corso --:--
Žádné utkání
2JC Děčín Corso --:--
Žádné utkání
3JC Děčín Corso --:--
Žádné utkání
  •  Kočka Stanislav0
  • Kočka Stanislav2
    Hájek Jan0
  •  
  • Kočka Stanislav2
    Křížek Martin0
  •  
  • Kočka Stanislav2
    Krátký Martin0
  •  
  • Koreš Jiří1
    Křížek Martin2
  •  
  • Čáp Milan1
    Kočka Stanislav2
  •  
  • Koreš Jiří2
    Benešová Anna0
  •  
  • Kacoli Lenka0
    Čáp Milan2
  •  
  • Kočka Stanislav2
    Gattringer Lukáš1
  •  
  • Koreš Jiří2
    Loučka Leoš0
  •  
  • Janačík Lukáš1
    Benešová Anna2
  •  
  • Rataj Václav1
    Kacoli Lenka2
  •  
  • Vojta David0
    Kočka Stanislav2
  •  
  • Procházka Oldřich1
    Koreš Jiří2
  •  
  • Janačík Lukáš2
    Hladíková Helena0
  •  
  • Benešová Anna2
    Rataj Václav0
  •  
  • Kacoli Lenka1
    Krátký Martin2
  •  
  • Vojta David0
    Loučka Leoš2
  •  
  • Kočka Stanislav0
    Hájek Jan2
  •  
  • Procházka Oldřich0
    Jahoda Aleš2
  •  
  • Gattringer Lukáš2
    Koreš Jiří1
  •  
  • Janačík Lukáš1
    Křížek Martin2
  •  
  • Hladíková Helena0
    Čáp Milan2
  •  
  • Benešová Anna1
    Krátký Martin2
  •  
  • Loučka Leoš0
    Hájek Jan2
  •  
  • Jahoda Aleš2
    Gattringer Lukáš0
  •  
  • Křížek Martin2
    Čáp Milan0
  •  
  • Krátký Martin1
    Hájek Jan2
  •  
  • Jahoda Aleš2
    Křížek Martin1
  •  
  • Hájek Jan1
    Jahoda Aleš2
  •  
  • Jahoda Aleš2
    Kočka Stanislav0
  •  
  •  Jahoda Aleš0
#Hráč nebo pár
1.Jahoda Aleš [CZE045359]
2.Kočka Stanislav [CZE073213]
3.Hájek Jan [CZE066591]
4.Křížek Martin [CZE070912]
5.Krátký Martin [CZE045471]
5.Koreš Jiří [CZE071907]
7.Čáp Milan [CZE067542]
7.Benešová Anna [CZE072943]
9.Janačík Lukáš [CZE070775]
9.Loučka Leoš [CZE059396]
9.Gattringer Lukáš [CZE072864]
9.Kacoli Lenka [CZE068666]
13.Rataj Václav [CZE057807]
13.Vojta David [CZE073845]
13.Procházka Oldřich [CZE072201]
13.Hladíková Helena [CZE072200]
#Hráč nebo pár
1.Jahoda Aleš [CZE045359]
2.Kočka Stanislav [CZE073213]
3.Hájek Jan [CZE066591]
4.Křížek Martin [CZE070912]
5.Krátký Martin [CZE045471]
5.Koreš Jiří [CZE071907]
7.Čáp Milan [CZE067542]
7.Benešová Anna [CZE072943]
9.Janačík Lukáš [CZE070775]
9.Loučka Leoš [CZE059396]
9.Gattringer Lukáš [CZE072864]
9.Kacoli Lenka [CZE068666]
13.Rataj Václav [CZE057807]
13.Vojta David [CZE073845]
13.Procházka Oldřich [CZE072201]
13.Hladíková Helena [CZE072200]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2023 Insion.cz