Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum24.11.2022
Název501 DO
RozhodčíMrenica Jan
Počet hráčů19
Typ turnajeMístní Open Karlovarsko jednotlivci
MístoKolečko, Ostrov
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Beseda Petr [CZE072272]
Besperát Josef [CZE045968]
Besperátová Marie [CZE066639]
Dutka Jan [CZE010550]
Eis Jakub [CZE069971]
Gibiec Karel [CZE063589]
Hochmann František [CZE039717]
Hruška Tomáš [CZE056620]
Mrenica Jan [CZE032271]
Peterka Michal [CZE045969]
Peterková Petra [CZE046923]
Počta Tomáš [CZE039745]
Semera Jiří [CZE061790]
Sieglová Lucie [CZE070296]
Spruzsanský Tomáš [CZE008245]
Šnajdr Michal [CZE066874]
Štěpánek Zdeněk [CZE047180]
Urban Ladislav [CZE072271]
Zelenka Michal [CZE039807]
1501 DO--:--
Žádné utkání
2501 DO--:--
Žádné utkání
3501 DO--:--
Žádné utkání
4501 DO--:--
Žádné utkání
  •  Štěpánek Zdeněk0
  • Štěpánek Zdeněk1
    Počta Tomáš0
  •  
  • Eis Jakub0
    Štěpánek Zdeněk1
  •  
  • Gibiec Karel0
    Eis Jakub1
  •  
  • Hochmann František0
    Štěpánek Zdeněk1
  •  
  • Peterková Petra0
    Gibiec Karel1
  •  
  • Zelenka Michal0
    Hochmann František1
  •  
  • Hruška Tomáš0
    Peterková Petra1
  •  
  • Gibiec Karel1
    Semera Jiří0
  •  
  • Urban Ladislav0
    Zelenka Michal1
  •  
  • Beseda Petr0
    Hochmann František1
  •  
  • Sieglová Lucie0
    Hruška Tomáš1
  •  
  • Gibiec Karel1
    Mrenica Jan0
  •  
  • Urban Ladislav1
    Peterka Michal0
  •  
  • Beseda Petr1
    Šnajdr Michal0
  •  
  • Sieglová Lucie1
    Spruzsanský Tomáš0
  •  
  • Volný_los0
    Hruška Tomáš1
  •  
  • Volný_los0
    Gibiec Karel1
  •  
  • Volný_los0
    Mrenica Jan1
  •  
  • Besperátová Marie0
    Urban Ladislav1
  •  
  • Volný_los0
    Peterka Michal1
  •  
  • Volný_los0
    Beseda Petr1
  •  
  • Šnajdr Michal1
    Besperát Josef0
  •  
  • Volný_los0
    Sieglová Lucie1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Besperátová Marie1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Šnajdr Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Besperát Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Počta Tomáš1
    Sieglová Lucie0
  •  
  • Semera Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Beseda Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Štěpánek Zdeněk1
    Volný_los0
  •  
  • Peterka Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Peterková Petra1
    Volný_los0
  •  
  • Urban Ladislav1
    Volný_los0
  •  
  • Mrenica Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Dutka Jan1
    Besperátová Marie0
  •  
  • Hochmann František1
    Volný_los0
  •  
  • Gibiec Karel1
    Volný_los0
  •  
  • Eis Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Hruška Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Spruzsanský Tomáš1
    Šnajdr Michal0
  •  
  • Zelenka Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Besperát Josef0
    Počta Tomáš1
  •  
  • Semera Jiří1
    Beseda Petr0
  •  
  • Štěpánek Zdeněk1
    Peterka Michal0
  •  
  • Peterková Petra1
    Urban Ladislav0
  •  
  • Mrenica Jan0
    Dutka Jan1
  •  
  • Hochmann František1
    Gibiec Karel0
  •  
  • Eis Jakub1
    Hruška Tomáš0
  •  
  • Spruzsanský Tomáš0
    Zelenka Michal1
  •  
  • Počta Tomáš1
    Semera Jiří0
  •  
  • Štěpánek Zdeněk1
    Peterková Petra0
  •  
  • Dutka Jan1
    Hochmann František0
  •  
  • Eis Jakub1
    Zelenka Michal0
  •  
  • Počta Tomáš1
    Štěpánek Zdeněk0
  •  
  • Dutka Jan1
    Eis Jakub0
  •  
  • Počta Tomáš0
    Dutka Jan1
  •  
  • Dutka Jan1
    Štěpánek Zdeněk0
  •  
  •  Dutka Jan0
#Hráč nebo pár
1.Dutka Jan [CZE010550]
2.Štěpánek Zdeněk [CZE047180]
3.Počta Tomáš [CZE039745]
4.Eis Jakub [CZE069971]
5.Gibiec Karel [CZE063589]
5.Hochmann František [CZE039717]
7.Peterková Petra [CZE046923]
7.Zelenka Michal [CZE039807]
9.Beseda Petr [CZE072272]
9.Urban Ladislav [CZE072271]
9.Semera Jiří [CZE061790]
9.Hruška Tomáš [CZE056620]
13.Šnajdr Michal [CZE066874]
13.Peterka Michal [CZE045969]
13.Mrenica Jan [CZE032271]
13.Sieglová Lucie [CZE070296]
17.Besperát Josef [CZE045968]
17.Besperátová Marie [CZE066639]
17.Spruzsanský Tomáš [CZE008245]
#Hráč nebo pár
1.Dutka Jan [CZE010550]
2.Štěpánek Zdeněk [CZE047180]
3.Počta Tomáš [CZE039745]
4.Eis Jakub [CZE069971]
5.Gibiec Karel [CZE063589]
5.Hochmann František [CZE039717]
7.Peterková Petra [CZE046923]
7.Zelenka Michal [CZE039807]
9.Beseda Petr [CZE072272]
9.Urban Ladislav [CZE072271]
9.Semera Jiří [CZE061790]
9.Hruška Tomáš [CZE056620]
13.Šnajdr Michal [CZE066874]
13.Peterka Michal [CZE045969]
13.Mrenica Jan [CZE032271]
13.Sieglová Lucie [CZE070296]
17.Besperát Josef [CZE045968]
17.Besperátová Marie [CZE066639]
17.Spruzsanský Tomáš [CZE008245]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz