Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 03.09.2019 |
Název | Pivnice Knihovna |
Rozhodčí | |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | ČDS Cup Olomouc I. |
Místo | Pivnice Knihovna, Olomouc |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Benda Lukáš [CZE043587] | |
Beníček Jakub [CZE024566] | |
Holub Juraj [CZE026733] | |
Kohoutek Jiří [CZE041327] | |
Králík Martin [CZE053579] | |
Matiáš Jiří [CZE061535] | |
Přidal Petr [CZE024692] | |
Sádecký Branislav [CZE053740] | |
Skopalík Zbyněk [CZE004213] | |
Sobotková Eva [CZE035591] | |
Šroubek Pavel [CZE000047] | |
Šurkal Martin [CZE060062] | |
Tomík Marek [CZE060482] | |
Veselý Pavel [CZE057565] | |
Vyhlídal Zbyněk [CZE038994] | |
Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023] |
- Benda Lukáš0
Benda Lukáš 1 Přidal Petr 0
Beníček Jakub 0 Benda Lukáš 1
Holub Juraj 0 Beníček Jakub 1 Benda Lukáš 1 Šroubek Pavel 0
Vyhlídalová Müllerová Dana 0 Holub Juraj 1 Tomík Marek 0 Benda Lukáš 1
Veselý Pavel 0 Vyhlídalová Müllerová Dana 1 Holub Juraj 1 Šurkal Martin 0 Sobotková Eva 0 Tomík Marek 1 Sádecký Branislav 0 Benda Lukáš 1
Vyhlídal Zbyněk 0 Veselý Pavel 1 Matiáš Jiří 0 Holub Juraj 1 Králík Martin 0 Sobotková Eva 1 Kohoutek Jiří 0 Sádecký Branislav 1
Vyhlídal Zbyněk 0 Benda Lukáš 1 Beníček Jakub 1 Veselý Pavel 0 Matiáš Jiří 0 Skopalík Zbyněk 1 Tomík Marek 1 Holub Juraj 0 Králík Martin 0 Přidal Petr 1 Šurkal Martin 1 Sobotková Eva 0 Kohoutek Jiří 0 Vyhlídalová Müllerová Dana 1 Sádecký Branislav 0 Šroubek Pavel 1
Benda Lukáš 0 Beníček Jakub 1 Skopalík Zbyněk 1 Tomík Marek 0 Přidal Petr 1 Šurkal Martin 0 Vyhlídalová Müllerová Dana 0 Šroubek Pavel 1
Beníček Jakub 0 Skopalík Zbyněk 1 Přidal Petr 1 Šroubek Pavel 0
Skopalík Zbyněk 1 Přidal Petr 0
Skopalík Zbyněk 1 Benda Lukáš 0
- Skopalík Zbyněk0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Skopalík Zbyněk [CZE004213] |
2. | Benda Lukáš [CZE043587] |
3. | Přidal Petr [CZE024692] |
4. | Beníček Jakub [CZE024566] |
5. | Holub Juraj [CZE026733] |
5. | Šroubek Pavel [CZE000047] |
7. | Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023] |
7. | Tomík Marek [CZE060482] |
9. | Sádecký Branislav [CZE053740] |
9. | Sobotková Eva [CZE035591] |
9. | Šurkal Martin [CZE060062] |
9. | Veselý Pavel [CZE057565] |
13. | Vyhlídal Zbyněk [CZE038994] |
13. | Matiáš Jiří [CZE061535] |
13. | Králík Martin [CZE053579] |
13. | Kohoutek Jiří [CZE041327] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Skopalík Zbyněk [CZE004213] |
2. | Benda Lukáš [CZE043587] |
3. | Přidal Petr [CZE024692] |
4. | Beníček Jakub [CZE024566] |
5. | Holub Juraj [CZE026733] |
5. | Šroubek Pavel [CZE000047] |
7. | Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023] |
7. | Tomík Marek [CZE060482] |
9. | Sádecký Branislav [CZE053740] |
9. | Sobotková Eva [CZE035591] |
9. | Šurkal Martin [CZE060062] |
9. | Veselý Pavel [CZE057565] |
13. | Vyhlídal Zbyněk [CZE038994] |
13. | Matiáš Jiří [CZE061535] |
13. | Králík Martin [CZE053579] |
13. | Kohoutek Jiří [CZE041327] |
Tento turnaj nemá přihlášky online