Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum28.10.2022
Název501
RozhodčíDočkal Jakub
Počet hráčů12
Typ turnajeMJM Open - Pivnice Osmička IV
MístoPivnice Osmička, Brno
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bednářová Hana [CZE060400]
Benda Zbyněk [CZE054098]
Bičan Robert [CZE065745]
Dočkal Jakub [CZE035906]
Dočkal Luděk [CZE040410]
Dörrerová Irena [CZE056717]
Hermanová Kateřina [CZE065746]
Körting Pavel [CZE056712]
Mračna Michal [CZE070590]
Pavličko Anton [CZE028613]
Skopík Jiří [CZE039971]
Šmerda Martin [CZE059463]
1NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
2501--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
  •  Bičan Robert0
  • Bičan Robert1
    Skopík Jiří0
  •  
  • Bičan Robert1
    Pavličko Anton0
  •  
  • Bičan Robert1
    Hermanová Kateřina0
  •  
  • Bednářová Hana0
    Pavličko Anton1
  •  
  • Benda Zbyněk0
    Bičan Robert1
  •  
  • Dočkal Jakub0
    Bednářová Hana1
  •  
  • Dočkal Luděk0
    Benda Zbyněk1
  •  
  • Dörrerová Irena0
    Bičan Robert1
  •  
  • Dočkal Jakub1
    Šmerda Martin0
  •  
  • Mračna Michal0
    Bednářová Hana1
  •  
  • Volný_los0
    Dočkal Luděk1
  •  
  • Dörrerová Irena1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Dočkal Jakub1
  •  
  • Mračna Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Bednářová Hana1
    Volný_los0
  •  
  • Dočkal Luděk0
    Hermanová Kateřina1
  •  
  • Körting Pavel1
    Dörrerová Irena0
  •  
  • Šmerda Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Pavličko Anton1
    Volný_los0
  •  
  • Dočkal Jakub0
    Bičan Robert1
  •  
  • Benda Zbyněk1
    Mračna Michal0
  •  
  • Skopík Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Bednářová Hana0
    Hermanová Kateřina1
  •  
  • Körting Pavel1
    Šmerda Martin0
  •  
  • Pavličko Anton1
    Bičan Robert0
  •  
  • Benda Zbyněk0
    Skopík Jiří1
  •  
  • Hermanová Kateřina0
    Körting Pavel1
  •  
  • Pavličko Anton0
    Skopík Jiří1
  •  
  • Körting Pavel1
    Skopík Jiří0
  •  
  • Körting Pavel0
    Bičan Robert1
  •  
  • Körting Pavel1
    Bičan Robert0
  •  
  •  Körting Pavel0
#Hráč nebo pár
1.Körting Pavel [CZE056712]
2.Bičan Robert [CZE065745]
3.Skopík Jiří [CZE039971]
4.Pavličko Anton [CZE028613]
5.Hermanová Kateřina [CZE065746]
5.Bednářová Hana [CZE060400]
7.Benda Zbyněk [CZE054098]
7.Dočkal Jakub [CZE035906]
9.Mračna Michal [CZE070590]
9.Šmerda Martin [CZE059463]
9.Dörrerová Irena [CZE056717]
9.Dočkal Luděk [CZE040410]
#Hráč nebo pár
1.Körting Pavel [CZE056712]
2.Bičan Robert [CZE065745]
3.Skopík Jiří [CZE039971]
4.Pavličko Anton [CZE028613]
5.Hermanová Kateřina [CZE065746]
5.Bednářová Hana [CZE060400]
7.Benda Zbyněk [CZE054098]
7.Dočkal Jakub [CZE035906]
9.Mračna Michal [CZE070590]
9.Šmerda Martin [CZE059463]
9.Dörrerová Irena [CZE056717]
9.Dočkal Luděk [CZE040410]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2023 Insion.cz