Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum22.10.2022
NázevDvojice ženy
RozhodčíVylíčil Ondřej
Počet hráčů8
Typ turnajeMaster KHK-S dvojice ženy
MístoSportovní hala, Radvanice
PlánŠvýcarský systém
PropozicePropozice
Hráči
Čílová Helena [CZE055338], Šildbergerová Kateřina [CZE059131]
Goldmannová Anna [CZE039588], Krouželová Viola [CZE039591]
Charvátová Lucie [CZE062208], Goldšmídová Tereza [CZE063099]
Kordová Romana [CZE038396], Kordová Romana [CZE051260]
Košťálová Eva [CZE000210], Kocianová Pavlína [CZE059336]
Kropáčková Natálie [CZE060448], Valterová Marie [CZE060815]
Mannová Alena [CZE053232], Formanová Monika [CZE056394]
Svobodová Andrea [CZE026800], Adámková Arleta [CZE069396]
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3PORUCHA--:--
Žádné utkání
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
5--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
7--:--
Žádné utkání
8VOLNÝ--:--
Žádné utkání
9--:--
Žádné utkání
10VOLNÝ--:--
Žádné utkání
11--:--
Žádné utkání
12VOLNÝ--:--
Žádné utkání
13VOLNÝ--:--
Žádné utkání
14VOLNÝ--:--
Žádné utkání
15VOLNÝ--:--
Žádné utkání
16VOLNÝ--:--
Žádné utkání
17NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
18NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
  • 1

  • Goldmannová, Krouželová0
    Košťálová, Kocianová2
  •  
  • Kordová (038396), Kordová (051260)2
    Kropáčková, Valterová0
  •  
  • Charvátová, Goldšmídová0
    Čílová, Šildbergerová2
  •  
  • Mannová, Formanová2
    Svobodová, Adámková0
  •  
  • 2

  • Svobodová, Adámková0
    Charvátová, Goldšmídová2
  •  
  • Kropáčková, Valterová0
    Goldmannová, Krouželová2
  •  
  • Mannová, Formanová1
    Čílová, Šildbergerová1
  •  
  • Kordová (038396), Kordová (051260)1
    Košťálová, Kocianová1
  •  
  • 3

  • Svobodová, Adámková2
    Kropáčková, Valterová0
  •  
  • Charvátová, Goldšmídová0
    Goldmannová, Krouželová2
  •  
  • Mannová, Formanová2
    Kordová (038396), Kordová (051260)0
  •  
  • Čílová, Šildbergerová1
    Košťálová, Kocianová1
  •  
#Hráč/iBodyBSBH
1.Mannová Alena [CZE053232],Formanová Monika [CZE056394]5914
2.Košťálová Eva [CZE000210],Kocianová Pavlína [CZE059336]41115
3.Čílová Helena [CZE055338],Šildbergerová Kateřina [CZE059131]41113
4.Goldmannová Anna [CZE039588],Krouželová Viola [CZE039591]464
5.Kordová Romana [CZE038396],Kordová Romana [CZE051260]394
6.Charvátová Lucie [CZE062208],Goldšmídová Tereza [CZE063099]2104
7.Svobodová Andrea [CZE026800],Adámková Arleta [CZE069396]270
8.Kropáčková Natálie [CZE060448],Valterová Marie [CZE060815]090
#Hráč/iBodyBSBH
1.Mannová Alena [CZE053232],Formanová Monika [CZE056394]5914
2.Košťálová Eva [CZE000210],Kocianová Pavlína [CZE059336]41115
3.Čílová Helena [CZE055338],Šildbergerová Kateřina [CZE059131]41113
4.Goldmannová Anna [CZE039588],Krouželová Viola [CZE039591]464
5.Kordová Romana [CZE038396],Kordová Romana [CZE051260]394
6.Charvátová Lucie [CZE062208],Goldšmídová Tereza [CZE063099]2104
7.Svobodová Andrea [CZE026800],Adámková Arleta [CZE069396]270
8.Kropáčková Natálie [CZE060448],Valterová Marie [CZE060815]090

Cena startovného je 200 Kč za dvojici

Bez prioritních přihlášek
Otevřená registrace pro všechny hráče: od 17.10.2022 10:00:00 do 22.10.2022 09:45:00

Maximum startujících dvojic: neomezeno / Přihlášeno: 8 / Zbývá volných přihlášek: neomezeno

Registrace pro všechny hráče skončila.

Dvojice
[CZE055338] Čílová
[CZE059131] Šildbergerová
Přihlášen do turnaje
[CZE039588] Goldmannová
[CZE039591] Krouželová
Přihlášen do turnaje
[CZE062208] Charvátová
[CZE063099] Goldšmídová
Přihlášen do turnaje
[CZE038396] Kordová (038396)
[CZE051260] Kordová (051260)
Přihlášen do turnaje
[CZE000210] Košťálová
[CZE059336] Kocianová
Přihlášen do turnaje
[CZE060448] Kropáčková
[CZE060815] Valterová
Přihlášen do turnaje
[CZE053232] Mannová
[CZE056394] Formanová
Přihlášen do turnaje
[CZE026800] Svobodová
[CZE069396] Adámková
Přihlášen do turnaje


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz