Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 24.08.2019 |
Název | Tulipán šipkový klub |
Rozhodčí | Hlavatá Zdena |
Počet hráčů | 21 |
Typ turnaje | JC Žatec Tulipán |
Místo | Tulipán, Žatec |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bašus Roman [CZE037796] | |
Brdička Miloš [CZE020911] | |
Csorosz Arpád [CZE064364] | |
Čapek Jan [CZE000406] | |
Čížek František [CZE047354] | |
Dostál Petr [CZE052889] | |
Fidlerová Marie [CZE032327] | |
Hlavatá Zdena [CZE000734] | |
Jonica Martin [CZE039936] | |
Klicpera David [CZE039666] | |
Malkus Vlastimil [CZE052482] | |
Novák Rastislav [CZE043301] | |
Pilnáčková Kateřina [CZE039323] | |
Schieferdecker Václav [CZE000469] | |
Skřipský Stanislav [CZE022079] | |
Slusarčík Miroslav [CZE000223] | |
Šedivý Petr [CZE064595] | |
Takácsová Danuše [CZE052915] | |
Vecko Ondřej [CZE054543] | |
Weissová Simona [CZE063347] | |
Wiesinger Tomáš [CZE046180] |
- Čapek Jan0
Čapek Jan 2 Jonica Martin 1
Skřipský Stanislav 1 Čapek Jan 2
Schieferdecker Václav 0 Skřipský Stanislav 2 Wiesinger Tomáš 0 Čapek Jan 2
Schieferdecker Václav 2 Vecko Ondřej 1 Wiesinger Tomáš 2 Novák Rastislav 0
Schieferdecker Václav 2 Brdička Miloš 0 Vecko Ondřej 2 Čížek František 0 Wiesinger Tomáš 2 Bašus Roman 0 Takácsová Danuše 0 Novák Rastislav 2
Malkus Vlastimil 0 Schieferdecker Václav 2 Hlavatá Zdena 0 Vecko Ondřej 2 Wiesinger Tomáš 2 Dostál Petr 0 Šedivý Petr 0 Takácsová Danuše 2
Malkus Vlastimil 2 Fidlerová Marie 0 Volný_los 0 Schieferdecker Václav 1 Hlavatá Zdena 2 Klicpera David 0 Vecko Ondřej 2 Csorosz Arpád 0 Slusarčík Miroslav 0 Wiesinger Tomáš 2 Volný_los 0 Dostál Petr 1 Volný_los 0 Šedivý Petr 1 Weissová Simona 1 Takácsová Danuše 2
Volný_los 0 Malkus Vlastimil 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Hlavatá Zdena 1 Vecko Ondřej 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Slusarčík Miroslav 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Weissová Simona 1 Volný_los 0
Takácsová Danuše 1 Volný_los 0 Malkus Vlastimil 0 Čapek Jan 2 Šedivý Petr 1 Volný_los 0 Čížek František 1 Volný_los 0 Jonica Martin 1 Volný_los 0 Dostál Petr 2 Hlavatá Zdena 1 Vecko Ondřej 1 Brdička Miloš 2 Wiesinger Tomáš 1 Volný_los 0 Csorosz Arpád 1 Volný_los 0 Slusarčík Miroslav 1 Skřipský Stanislav 2 Novák Rastislav 1 Volný_los 0 Klicpera David 1 Volný_los 0 Schieferdecker Václav 1 Volný_los 0 Pilnáčková Kateřina 1 Volný_los 0 Fidlerová Marie 2 Weissová Simona 1 Bašus Roman 1 Volný_los 0
Takácsová Danuše 0 Čapek Jan 2 Šedivý Petr 0 Čížek František 2 Jonica Martin 2 Dostál Petr 1 Brdička Miloš 2 Wiesinger Tomáš 1 Csorosz Arpád 0 Skřipský Stanislav 2 Novák Rastislav 2 Klicpera David 1 Schieferdecker Václav 1 Pilnáčková Kateřina 2 Fidlerová Marie 1 Bašus Roman 2
Čapek Jan 2 Čížek František 1 Jonica Martin 2 Brdička Miloš 0 Skřipský Stanislav 2 Novák Rastislav 0 Pilnáčková Kateřina 2 Bašus Roman 0
Čapek Jan 0 Jonica Martin 2 Skřipský Stanislav 0 Pilnáčková Kateřina 2
Jonica Martin 0 Pilnáčková Kateřina 2
Čapek Jan 2 Pilnáčková Kateřina 1
- Čapek Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Čapek Jan [CZE000406] |
2. | Pilnáčková Kateřina [CZE039323] |
3. | Jonica Martin [CZE039936] |
4. | Skřipský Stanislav [CZE022079] |
5. | Schieferdecker Václav [CZE000469] |
5. | Wiesinger Tomáš [CZE046180] |
7. | Vecko Ondřej [CZE054543] |
7. | Novák Rastislav [CZE043301] |
9. | Takácsová Danuše [CZE052915] |
9. | Bašus Roman [CZE037796] |
9. | Čížek František [CZE047354] |
9. | Brdička Miloš [CZE020911] |
13. | Šedivý Petr [CZE064595] |
13. | Dostál Petr [CZE052889] |
13. | Hlavatá Zdena [CZE000734] |
13. | Malkus Vlastimil [CZE052482] |
17. | Weissová Simona [CZE063347] |
17. | Slusarčík Miroslav [CZE000223] |
17. | Csorosz Arpád [CZE064364] |
17. | Klicpera David [CZE039666] |
17. | Fidlerová Marie [CZE032327] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Čapek Jan [CZE000406] |
2. | Pilnáčková Kateřina [CZE039323] |
3. | Jonica Martin [CZE039936] |
4. | Skřipský Stanislav [CZE022079] |
5. | Schieferdecker Václav [CZE000469] |
5. | Wiesinger Tomáš [CZE046180] |
7. | Vecko Ondřej [CZE054543] |
7. | Novák Rastislav [CZE043301] |
9. | Takácsová Danuše [CZE052915] |
9. | Bašus Roman [CZE037796] |
9. | Čížek František [CZE047354] |
9. | Brdička Miloš [CZE020911] |
13. | Šedivý Petr [CZE064595] |
13. | Dostál Petr [CZE052889] |
13. | Hlavatá Zdena [CZE000734] |
13. | Malkus Vlastimil [CZE052482] |
17. | Weissová Simona [CZE063347] |
17. | Slusarčík Miroslav [CZE000223] |
17. | Csorosz Arpád [CZE064364] |
17. | Klicpera David [CZE039666] |
17. | Fidlerová Marie [CZE032327] |
Tento turnaj nemá přihlášky online