Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum16.08.2022
NázevLetní úterý
RozhodčíVontor Miroslav
Počet hráčů19
Typ turnajeKlubový Open MSK - jednotlivci
MístoSport bar Miapr, ostrava
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Balog Igor [CZE058435]
Bocko Petr [CZE023664]
Bujok Dan [CZE046440]
Folta Jiří [CZE016698]
Kamrád Jan [CZE036727]
Kermaschek Robert [CZE068251]
Kobolka Josef [CZE071223]
Kozubjaková Kristýna [CZE067380]
Kuboš Petr [CZE060733]
Lukasík Tomáš [CZE035928]
Mokrý Ladislav [CZE006704]
Plonka Jan [CZE069317]
Schneider Petr [CZE006860]
Staněk Pavel [CZE035826]
Stříbný Tomáš [CZE015496]
Surma Stanislav [CZE001546]
Šatanová Jarmila [CZE066500]
Šmíd Pavel [CZE056797]
Vontor Miroslav [CZE041834]
1Letní úterý--:--
Žádné utkání
2Letní úterý--:--
Žádné utkání
3Letní úterý--:--
Žádné utkání
4Letní úterý--:--
Žádné utkání
5Letní úterý--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
7VOLNÝ--:--
Žádné utkání
8VOLNÝ--:--
Žádné utkání
  •  Bujok Dan0
  • Bujok Dan1
    Kozubjaková Kristýna0
  •  
  • Folta Jiří0
    Bujok Dan1
  •  
  • Folta Jiří1
    Mokrý Ladislav0
  •  
  • Bujok Dan1
    Bocko Petr0
  •  
  • Kamrád Jan0
    Folta Jiří1
  •  
  • Plonka Jan0
    Bujok Dan1
  •  
  • Kamrád Jan1
    Kobolka Josef0
  •  
  • Schneider Petr0
    Folta Jiří1
  •  
  • Plonka Jan1
    Kermaschek Robert0
  •  
  • Šmíd Pavel0
    Bujok Dan1
  •  
  • Balog Igor0
    Kamrád Jan1
  •  
  • Kuboš Petr0
    Schneider Petr1
  •  
  • Plonka Jan1
    Lukasík Tomáš0
  •  
  • Šmíd Pavel1
    Surma Stanislav0
  •  
  • Šatanová Jarmila0
    Balog Igor1
  •  
  • Volný_los0
    Kamrád Jan1
  •  
  • Volný_los0
    Kuboš Petr1
  •  
  • Volný_los0
    Schneider Petr1
  •  
  • Staněk Pavel0
    Plonka Jan1
  •  
  • Volný_los0
    Lukasík Tomáš1
  •  
  • Volný_los0
    Šmíd Pavel1
  •  
  • Vontor Miroslav0
    Surma Stanislav1
  •  
  • Volný_los0
    Šatanová Jarmila1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Staněk Pavel1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Vontor Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Bocko Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Surma Stanislav1
    Šatanová Jarmila0
  •  
  • Folta Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Šmíd Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Lukasík Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Kobolka Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Plonka Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Kozubjaková Kristýna1
    Volný_los0
  •  
  • Schneider Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Bujok Dan1
    Staněk Pavel0
  •  
  • Stříbný Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Kuboš Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Kamrád Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Mokrý Ladislav1
    Volný_los0
  •  
  • Vontor Miroslav0
    Kermaschek Robert1
  •  
  • Balog Igor1
    Volný_los0
  •  
  • Bocko Petr1
    Surma Stanislav0
  •  
  • Folta Jiří1
    Šmíd Pavel0
  •  
  • Lukasík Tomáš0
    Kobolka Josef1
  •  
  • Plonka Jan0
    Kozubjaková Kristýna1
  •  
  • Schneider Petr0
    Bujok Dan1
  •  
  • Stříbný Tomáš1
    Kuboš Petr0
  •  
  • Kamrád Jan0
    Mokrý Ladislav1
  •  
  • Kermaschek Robert1
    Balog Igor0
  •  
  • Bocko Petr1
    Folta Jiří0
  •  
  • Kobolka Josef0
    Kozubjaková Kristýna1
  •  
  • Bujok Dan0
    Stříbný Tomáš1
  •  
  • Mokrý Ladislav1
    Kermaschek Robert0
  •  
  • Bocko Petr0
    Kozubjaková Kristýna1
  •  
  • Stříbný Tomáš1
    Mokrý Ladislav0
  •  
  • Kozubjaková Kristýna0
    Stříbný Tomáš1
  •  
  • Stříbný Tomáš1
    Bujok Dan0
  •  
  •  Stříbný Tomáš0
#Hráč nebo pár
1.Stříbný Tomáš [CZE015496]
2.Bujok Dan [CZE046440]
3.Kozubjaková Kristýna [CZE067380]
4.Folta Jiří [CZE016698]
5.Mokrý Ladislav [CZE006704]
5.Bocko Petr [CZE023664]
7.Kamrád Jan [CZE036727]
7.Plonka Jan [CZE069317]
9.Šmíd Pavel [CZE056797]
9.Kermaschek Robert [CZE068251]
9.Schneider Petr [CZE006860]
9.Kobolka Josef [CZE071223]
13.Surma Stanislav [CZE001546]
13.Lukasík Tomáš [CZE035928]
13.Kuboš Petr [CZE060733]
13.Balog Igor [CZE058435]
17.Vontor Miroslav [CZE041834]
17.Staněk Pavel [CZE035826]
17.Šatanová Jarmila [CZE066500]
#Hráč nebo pár
1.Stříbný Tomáš [CZE015496]
2.Bujok Dan [CZE046440]
3.Kozubjaková Kristýna [CZE067380]
4.Folta Jiří [CZE016698]
5.Mokrý Ladislav [CZE006704]
5.Bocko Petr [CZE023664]
7.Kamrád Jan [CZE036727]
7.Plonka Jan [CZE069317]
9.Šmíd Pavel [CZE056797]
9.Kermaschek Robert [CZE068251]
9.Schneider Petr [CZE006860]
9.Kobolka Josef [CZE071223]
13.Surma Stanislav [CZE001546]
13.Lukasík Tomáš [CZE035928]
13.Kuboš Petr [CZE060733]
13.Balog Igor [CZE058435]
17.Vontor Miroslav [CZE041834]
17.Staněk Pavel [CZE035826]
17.Šatanová Jarmila [CZE066500]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz