Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 22.08.2019 |
Název | JC |
Rozhodčí | Mikolášek Jiří |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Špunt Bar, Most |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bečka Miloš [CZE039397] | |
Coupé René [CZE063482] | |
Hájek Luboš [CZE050567] | |
Hanuš Tomáš [CZE027384] | |
Chalupová Andrea [CZE063537] | |
Machytka Radek [CZE051063] | |
Michalak Jolanta [CZE037917] | |
Müller Michal [CZE047851] | |
Strnad Michal [CZE061811] | |
Sýkora Václav [CZE063181] | |
Šejirman Robert [CZE054560] | |
Trčová Hana [CZE061812] |
- Hanuš Tomáš0
Hanuš Tomáš 2 Sýkora Václav 0
Hanuš Tomáš 2 Machytka Radek 1
Hanuš Tomáš 2 Müller Michal 0 Machytka Radek 2 Hájek Luboš 0
Hanuš Tomáš 2 Michalak Jolanta 0 Trčová Hana 1 Machytka Radek 2
Hanuš Tomáš 2 Šejirman Robert 0 Michalak Jolanta 2 Chalupová Andrea 0 Trčová Hana 2 Strnad Michal 1 Bečka Miloš 0 Machytka Radek 2
Volný_los 0 Hanuš Tomáš 1 Michalak Jolanta 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Trčová Hana 1 Bečka Miloš 1 Volný_los 0
Coupé René 1 Volný_los 0 Hanuš Tomáš 0 Machytka Radek 2 Strnad Michal 2 Michalak Jolanta 0 Müller Michal 1 Volný_los 0 Chalupová Andrea 1 Volný_los 0 Trčová Hana 1 Sýkora Václav 2 Bečka Miloš 1 Šejirman Robert 2 Hájek Luboš 1 Volný_los 0
Coupé René 2 Machytka Radek 0 Strnad Michal 0 Müller Michal 2 Chalupová Andrea 0 Sýkora Václav 2 Šejirman Robert 1 Hájek Luboš 2
Coupé René 2 Müller Michal 0 Sýkora Václav 2 Hájek Luboš 0
Coupé René 2 Sýkora Václav 0
Coupé René 1 Hanuš Tomáš 2
- Hanuš Tomáš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hanuš Tomáš [CZE027384] |
2. | Coupé René [CZE063482] |
3. | Sýkora Václav [CZE063181] |
4. | Machytka Radek [CZE051063] |
5. | Müller Michal [CZE047851] |
5. | Hájek Luboš [CZE050567] |
7. | Michalak Jolanta [CZE037917] |
7. | Trčová Hana [CZE061812] |
9. | Bečka Miloš [CZE039397] |
9. | Strnad Michal [CZE061811] |
9. | Chalupová Andrea [CZE063537] |
9. | Šejirman Robert [CZE054560] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hanuš Tomáš [CZE027384] |
2. | Coupé René [CZE063482] |
3. | Sýkora Václav [CZE063181] |
4. | Machytka Radek [CZE051063] |
5. | Müller Michal [CZE047851] |
5. | Hájek Luboš [CZE050567] |
7. | Michalak Jolanta [CZE037917] |
7. | Trčová Hana [CZE061812] |
9. | Bečka Miloš [CZE039397] |
9. | Strnad Michal [CZE061811] |
9. | Chalupová Andrea [CZE063537] |
9. | Šejirman Robert [CZE054560] |
Tento turnaj nemá přihlášky online