Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum15.08.2022
NázevDvojice U Pipkina
RozhodčíVelev Stanislav
Počet hráčů8
Typ turnajeStředočeský pohár dvojice
MístoU Pipkina, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Benko Zdeněk [CZE023603], Kozlová Michaela [CZE000070]
Korbel Tomáš [CZE061515], Kapal Tomáš [CZE048907]
Krykorka Milan [CZE062053], Majerčin David [CZE020476]
Lutišan Štefan [CZE039047], Skálová Markéta [CZE063239]
Procházka Lubomír [CZE030947], Vach Josef [CZE001834]
Skřivánek Zdeněk [CZE067170], Hamšík Robert [CZE059170]
Velev Stanislav [CZE059619], Talianová Anna Marie [CZE052551]
Zbořil Karel [CZE057352], Vankát Karel [CZE062361]
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
  •  Benko, Kozlová0
  • Procházka, Vach0
    Benko, Kozlová1
  •  
  • Procházka, Vach1
    Korbel, Kapal0
  •  
  • Procházka, Vach1
    Krykorka, Majerčin0
  •  
  • Skřivánek, Hamšík0
    Korbel, Kapal1
  •  
  • Procházka, Vach1
    Lutišan, Skálová0
  •  
  • Skřivánek, Hamšík1
    Velev, Talianová0
  •  
  • Zbořil, Vankát1
    Procházka, Vach0
  •  
  • Lutišan, Skálová0
    Korbel, Kapal1
  •  
  • Benko, Kozlová1
    Skřivánek, Hamšík0
  •  
  • Velev, Talianová0
    Krykorka, Majerčin1
  •  
  • Zbořil, Vankát1
    Korbel, Kapal0
  •  
  • Benko, Kozlová1
    Krykorka, Majerčin0
  •  
  • Zbořil, Vankát1
    Benko, Kozlová0
  •  
  • Zbořil, Vankát1
    Benko, Kozlová0
  •  
  •  Zbořil, Vankát0
#Hráč nebo pár
1.Zbořil Karel [CZE057352], Vankát Karel [CZE062361]
2.Benko Zdeněk [CZE023603], Kozlová Michaela [CZE000070]
3.Procházka Lubomír [CZE030947], Vach Josef [CZE001834]
4.Korbel Tomáš [CZE061515], Kapal Tomáš [CZE048907]
5.Krykorka Milan [CZE062053], Majerčin David [CZE020476]
5.Skřivánek Zdeněk [CZE067170], Hamšík Robert [CZE059170]
7.Lutišan Štefan [CZE039047], Skálová Markéta [CZE063239]
7.Velev Stanislav [CZE059619], Talianová Anna Marie [CZE052551]
#Hráč nebo pár
1.Zbořil Karel [CZE057352], Vankát Karel [CZE062361]
2.Benko Zdeněk [CZE023603], Kozlová Michaela [CZE000070]
3.Procházka Lubomír [CZE030947], Vach Josef [CZE001834]
4.Korbel Tomáš [CZE061515], Kapal Tomáš [CZE048907]
5.Krykorka Milan [CZE062053], Majerčin David [CZE020476]
5.Skřivánek Zdeněk [CZE067170], Hamšík Robert [CZE059170]
7.Lutišan Štefan [CZE039047], Skálová Markéta [CZE063239]
7.Velev Stanislav [CZE059619], Talianová Anna Marie [CZE052551]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz