Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum15.08.2022
Názevomega
RozhodčíOpěla Robin
Počet hráčů11
Typ turnajeJackpot Cup MSK - rozhodčí
MístoOmega, Frýdek Místek
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Dunaj Milan [CZE054131]
Gregor Zdenek [CZE053199]
Kaňok Martin [CZE069609]
Kněžíková Silva [CZE054722]
Kollár Jan [CZE001028]
Krakovská Helena, ing. [CZE064153]
Mach Jindřích st. [CZE072517]
Opěla Robin [CZE057429]
Pokorný Pavel [CZE001035]
Vnenk Rostislav [CZE061930]
Zajíc Andrej [CZE006474]
1omega--:--
Žádné utkání
2omega--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
  •  Opěla Robin0
  • Opěla Robin1
    Kollár Jan0
  •  
  • Gregor Zdenek0
    Opěla Robin1
  •  
  • Gregor Zdenek1
    Kaňok Martin0
  •  
  • Opěla Robin1
    Pokorný Pavel0
  •  
  • Mach Jindřích st.0
    Gregor Zdenek1
  •  
  • Opěla Robin1
    Zajíc Andrej0
  •  
  • Krakovská Helena, ing.0
    Mach Jindřích st.1
  •  
  • Volný_los0
    Gregor Zdenek1
  •  
  • Opěla Robin1
    Kněžíková Silva0
  •  
  • Vnenk Rostislav0
    Zajíc Andrej1
  •  
  • Volný_los0
    Krakovská Helena, ing.1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Opěla Robin1
  •  
  • Vnenk Rostislav1
    Volný_los0
  •  
  • Kollár Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Zajíc Andrej1
    Krakovská Helena, ing.0
  •  
  • Kaňok Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Kněžíková Silva1
    Volný_los0
  •  
  • Dunaj Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Gregor Zdenek1
    Opěla Robin0
  •  
  • Mach Jindřích st.1
    Vnenk Rostislav0
  •  
  • Pokorný Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Kollár Jan1
    Zajíc Andrej0
  •  
  • Kaňok Martin1
    Kněžíková Silva0
  •  
  • Dunaj Milan1
    Gregor Zdenek0
  •  
  • Mach Jindřích st.0
    Pokorný Pavel1
  •  
  • Kollár Jan1
    Kaňok Martin0
  •  
  • Dunaj Milan1
    Pokorný Pavel0
  •  
  • Kollár Jan0
    Dunaj Milan1
  •  
  • Dunaj Milan1
    Opěla Robin0
  •  
  •  Dunaj Milan0
#Hráč nebo pár
1.Dunaj Milan [CZE054131]
2.Opěla Robin [CZE057429]
3.Kollár Jan [CZE001028]
4.Gregor Zdenek [CZE053199]
5.Kaňok Martin [CZE069609]
5.Pokorný Pavel [CZE001035]
7.Mach Jindřích st. [CZE072517]
7.Zajíc Andrej [CZE006474]
9.Vnenk Rostislav [CZE061930]
9.Kněžíková Silva [CZE054722]
9.Krakovská Helena, ing. [CZE064153]
#Hráč nebo pár
1.Dunaj Milan [CZE054131]
2.Opěla Robin [CZE057429]
3.Kollár Jan [CZE001028]
4.Gregor Zdenek [CZE053199]
5.Kaňok Martin [CZE069609]
5.Pokorný Pavel [CZE001035]
7.Mach Jindřích st. [CZE072517]
7.Zajíc Andrej [CZE006474]
9.Vnenk Rostislav [CZE061930]
9.Kněžíková Silva [CZE054722]
9.Krakovská Helena, ing. [CZE064153]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz