Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum15.08.2022
NázevDO501
RozhodčíZajíčková Adéla
Počet hráčů16
Typ turnajeStředočeský pohár základní
MístoPivnice Chabařovická, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Černík Michal [CZE068572]
Černík Ondřej [CZE068927]
Döme Matěj [CZE000455]
Eigl Marian [CZE072214]
Havel Lukáš [CZE030077]
Helebrant Robert [CZE059715]
Hulán Petr [CZE015042]
Rada Jan [CZE051402]
Roch Petr [CZE011278]
Rudolf Stanislav [CZE060262]
Rudolf Zdeněk [CZE060261]
Rudolfová Jana [CZE070445]
Slugeň Jan [CZE051506]
Šmejkal Roman [CZE063045]
Štola Ondřej [CZE036567]
Zajíčková Adéla [CZE057778]
1DO501--:--
Žádné utkání
2DO501--:--
Žádné utkání
3DO501--:--
Žádné utkání
4DO501--:--
Žádné utkání
  •  Roch Petr0
  • Slugeň Jan0
    Roch Petr1
  •  
  • Černík Ondřej0
    Slugeň Jan1
  •  
  • Havel Lukáš0
    Černík Ondřej1
  •  
  • Slugeň Jan1
    Černík Michal0
  •  
  • Havel Lukáš1
    Döme Matěj0
  •  
  • Rudolf Zdeněk0
    Slugeň Jan1
  •  
  • Hulán Petr0
    Havel Lukáš1
  •  
  • Döme Matěj1
    Zajíčková Adéla0
  •  
  • Rudolf Zdeněk1
    Rudolf Stanislav0
  •  
  • Slugeň Jan1
    Eigl Marian0
  •  
  • Hulán Petr1
    Rada Jan0
  •  
  • Šmejkal Roman0
    Döme Matěj1
  •  
  • Rudolf Zdeněk1
    Rudolfová Jana0
  •  
  • Slugeň Jan1
    Helebrant Robert0
  •  
  • Hulán Petr0
    Eigl Marian1
  •  
  • Rada Jan0
    Černík Ondřej1
  •  
  • Rudolf Stanislav1
    Šmejkal Roman0
  •  
  • Roch Petr1
    Döme Matěj0
  •  
  • Černík Michal1
    Rudolf Zdeněk0
  •  
  • Zajíčková Adéla1
    Rudolfová Jana0
  •  
  • Štola Ondřej1
    Slugeň Jan0
  •  
  • Havel Lukáš1
    Helebrant Robert0
  •  
  • Eigl Marian0
    Černík Ondřej1
  •  
  • Rudolf Stanislav0
    Roch Petr1
  •  
  • Černík Michal1
    Zajíčková Adéla0
  •  
  • Štola Ondřej1
    Havel Lukáš0
  •  
  • Černík Ondřej0
    Roch Petr1
  •  
  • Černík Michal0
    Štola Ondřej1
  •  
  • Roch Petr0
    Štola Ondřej1
  •  
  • Štola Ondřej1
    Roch Petr0
  •  
  •  Štola Ondřej0
#Hráč nebo pár
1.Štola Ondřej [CZE036567]
2.Roch Petr [CZE011278]
3.Slugeň Jan [CZE051506]
4.Černík Ondřej [CZE068927]
5.Havel Lukáš [CZE030077]
5.Černík Michal [CZE068572]
7.Döme Matěj [CZE000455]
7.Rudolf Zdeněk [CZE060261]
9.Eigl Marian [CZE072214]
9.Rudolf Stanislav [CZE060262]
9.Zajíčková Adéla [CZE057778]
9.Hulán Petr [CZE015042]
13.Rada Jan [CZE051402]
13.Šmejkal Roman [CZE063045]
13.Rudolfová Jana [CZE070445]
13.Helebrant Robert [CZE059715]
#Hráč nebo pár
1.Štola Ondřej [CZE036567]
2.Roch Petr [CZE011278]
3.Slugeň Jan [CZE051506]
4.Černík Ondřej [CZE068927]
5.Havel Lukáš [CZE030077]
5.Černík Michal [CZE068572]
7.Döme Matěj [CZE000455]
7.Rudolf Zdeněk [CZE060261]
9.Eigl Marian [CZE072214]
9.Rudolf Stanislav [CZE060262]
9.Zajíčková Adéla [CZE057778]
9.Hulán Petr [CZE015042]
13.Rada Jan [CZE051402]
13.Šmejkal Roman [CZE063045]
13.Rudolfová Jana [CZE070445]
13.Helebrant Robert [CZE059715]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz