Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum13.08.2022
NázevClumecka-singl
RozhodčíŠtola Ondřej
Počet hráčů16
Typ turnajeStředočeský pohár základní
MístoNa Chlumecké, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Eger Patrik [CZE056231]
Havlíček Petr [CZE063704]
Kleiber Martin [CZE053049]
Kozlová Michaela [CZE000070]
Mázl Zdeněk [CZE065523]
Moravcová Dagmar [CZE059767]
Muller Vladimír [CZE009043]
Onduš Vladimír [CZE044941]
Peterka David [CZE072853]
Píša Martin [CZE072854]
Plešr Lukáš [CZE072983]
Procházka Filip [CZE050596]
Pulgret Michal [CZE072855]
Štola Ondřej [CZE036567]
Tomášová Jarmila [CZE056859]
Uhlíř Zdenek [CZE072283]
1Clumecka-singl--:--
Žádné utkání
2Clumecka-singl--:--
Žádné utkání
3Clumecka-singl--:--
Žádné utkání
4Clumecka-singl--:--
Žádné utkání
5Clumecka-singl--:--
Žádné utkání
6Clumecka-singl--:--
Žádné utkání
  •  Štola Ondřej0
  • Štola Ondřej1
    Peterka David0
  •  
  • Havlíček Petr0
    Štola Ondřej1
  •  
  • Havlíček Petr1
    Onduš Vladimír0
  •  
  • Kleiber Martin0
    Štola Ondřej1
  •  
  • Mázl Zdeněk0
    Havlíček Petr1
  •  
  • Uhlíř Zdenek0
    Kleiber Martin1
  •  
  • Pulgret Michal0
    Mázl Zdeněk1
  •  
  • Moravcová Dagmar0
    Havlíček Petr1
  •  
  • Muller Vladimír0
    Uhlíř Zdenek1
  •  
  • Kleiber Martin1
    Kozlová Michaela0
  •  
  • Pulgret Michal1
    Tomášová Jarmila0
  •  
  • Plešr Lukáš0
    Moravcová Dagmar1
  •  
  • Píša Martin0
    Muller Vladimír1
  •  
  • Eger Patrik0
    Kleiber Martin1
  •  
  • Pulgret Michal0
    Onduš Vladimír1
  •  
  • Kozlová Michaela1
    Tomášová Jarmila0
  •  
  • Plešr Lukáš0
    Peterka David1
  •  
  • Uhlíř Zdenek1
    Moravcová Dagmar0
  •  
  • Píša Martin0
    Havlíček Petr1
  •  
  • Muller Vladimír0
    Štola Ondřej1
  •  
  • Mázl Zdeněk1
    Eger Patrik0
  •  
  • Procházka Filip1
    Kleiber Martin0
  •  
  • Onduš Vladimír1
    Kozlová Michaela0
  •  
  • Peterka David1
    Uhlíř Zdenek0
  •  
  • Havlíček Petr0
    Štola Ondřej1
  •  
  • Mázl Zdeněk0
    Procházka Filip1
  •  
  • Onduš Vladimír0
    Peterka David1
  •  
  • Štola Ondřej0
    Procházka Filip1
  •  
  • Peterka David0
    Procházka Filip1
  •  
  • Procházka Filip1
    Štola Ondřej0
  •  
  •  Procházka Filip0
#Hráč nebo pár
1.Procházka Filip [CZE050596]
2.Štola Ondřej [CZE036567]
3.Peterka David [CZE072853]
4.Havlíček Petr [CZE063704]
5.Onduš Vladimír [CZE044941]
5.Kleiber Martin [CZE053049]
7.Mázl Zdeněk [CZE065523]
7.Uhlíř Zdenek [CZE072283]
9.Kozlová Michaela [CZE000070]
9.Muller Vladimír [CZE009043]
9.Moravcová Dagmar [CZE059767]
9.Pulgret Michal [CZE072855]
13.Tomášová Jarmila [CZE056859]
13.Plešr Lukáš [CZE072983]
13.Píša Martin [CZE072854]
13.Eger Patrik [CZE056231]
#Hráč nebo pár
1.Procházka Filip [CZE050596]
2.Štola Ondřej [CZE036567]
3.Peterka David [CZE072853]
4.Havlíček Petr [CZE063704]
5.Onduš Vladimír [CZE044941]
5.Kleiber Martin [CZE053049]
7.Mázl Zdeněk [CZE065523]
7.Uhlíř Zdenek [CZE072283]
9.Kozlová Michaela [CZE000070]
9.Muller Vladimír [CZE009043]
9.Moravcová Dagmar [CZE059767]
9.Pulgret Michal [CZE072855]
13.Tomášová Jarmila [CZE056859]
13.Plešr Lukáš [CZE072983]
13.Píša Martin [CZE072854]
13.Eger Patrik [CZE056231]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz