Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum13.08.2022
NázevSPORTBAR HOSTIVAŘ 2
RozhodčíŠlehofr David
Počet hráčů12
Typ turnajeStředočeský pohár dvojice
MístoSportbar Hostivař, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Cvrk Jaroslav [CZE051357], Kapal Tomáš [CZE048907]
Gutvirt Petr [CZE001292], Kopecký Jiří [CZE064056]
Hanuš Petr [CZE064059], Donát Aleš [CZE064054]
Hlavatý Tomáš [CZE000782], Tanglová Dominika [CZE060779]
Kozelka Václav [CZE057907], Forman Bohumil [CZE060237]
Kuchta Zdeněk [CZE073155], Novák Jaroslav [CZE064388]
Kulík Pavel [CZE061170], Holodňák Petr [CZE061203]
Pilc Antonín [CZE061518], Korbel Tomáš [CZE061515]
Rada Jan [CZE051402], Slugeň Jan [CZE051506]
Steiner Jan [CZE072486], Benda Jan [CZE073072]
Šlehofr David [CZE056664], Havlová Marie [CZE060434]
Zimmermann Jakub [CZE054015], Legner Martin [CZE068392]
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3SPORTBAR HOSTIVAŘ 2--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
5--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
7--:--
Žádné utkání
8VOLNÝ--:--
Žádné utkání
9VOLNÝ--:--
Žádné utkání
  •  Kulík, Holodňák0
  • Kulík, Holodňák1
    Hanuš, Donát0
  •  
  • Cvrk, Kapal0
    Kulík, Holodňák1
  •  
  • Gutvirt, Kopecký0
    Cvrk, Kapal1
  •  
  • Kulík, Holodňák1
    Šlehofr, Havlová0
  •  
  • Gutvirt, Kopecký1
    Hlavatý, Tanglová0
  •  
  • Kulík, Holodňák1
    Kuchta, Novák0
  •  
  • Rada, Slugeň0
    Gutvirt, Kopecký1
  •  
  • Kozelka, Forman0
    Hlavatý, Tanglová1
  •  
  • Steiner, Benda0
    Kulík, Holodňák1
  •  
  • Zimmermann, Legner0
    Kuchta, Novák1
  •  
  • Volný_los0
    Rada, Slugeň1
  •  
  • Kozelka, Forman1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Steiner, Benda1
  •  
  • Zimmermann, Legner1
    Volný_los0
  •  
  • Cvrk, Kapal1
    Volný_los0
  •  
  • Kuchta, Novák1
    Rada, Slugeň0
  •  
  • Kozelka, Forman0
    Hanuš, Donát1
  •  
  • Kulík, Holodňák1
    Volný_los0
  •  
  • Šlehofr, Havlová1
    Volný_los0
  •  
  • Hlavatý, Tanglová1
    Steiner, Benda0
  •  
  • Gutvirt, Kopecký1
    Zimmermann, Legner0
  •  
  • Pilc, Korbel1
    Volný_los0
  •  
  • Cvrk, Kapal1
    Kuchta, Novák0
  •  
  • Hanuš, Donát1
    Kulík, Holodňák0
  •  
  • Šlehofr, Havlová1
    Hlavatý, Tanglová0
  •  
  • Gutvirt, Kopecký0
    Pilc, Korbel1
  •  
  • Cvrk, Kapal0
    Hanuš, Donát1
  •  
  • Šlehofr, Havlová0
    Pilc, Korbel1
  •  
  • Hanuš, Donát0
    Pilc, Korbel1
  •  
  • Pilc, Korbel1
    Kulík, Holodňák0
  •  
  •  Pilc, Korbel0
#Hráč nebo pár
1.Pilc Antonín [CZE061518], Korbel Tomáš [CZE061515]
2.Kulík Pavel [CZE061170], Holodňák Petr [CZE061203]
3.Hanuš Petr [CZE064059], Donát Aleš [CZE064054]
4.Cvrk Jaroslav [CZE051357], Kapal Tomáš [CZE048907]
5.Gutvirt Petr [CZE001292], Kopecký Jiří [CZE064056]
5.Šlehofr David [CZE056664], Havlová Marie [CZE060434]
7.Hlavatý Tomáš [CZE000782], Tanglová Dominika [CZE060779]
7.Kuchta Zdeněk [CZE073155], Novák Jaroslav [CZE064388]
9.Zimmermann Jakub [CZE054015], Legner Martin [CZE068392]
9.Steiner Jan [CZE072486], Benda Jan [CZE073072]
9.Kozelka Václav [CZE057907], Forman Bohumil [CZE060237]
9.Rada Jan [CZE051402], Slugeň Jan [CZE051506]
#Hráč nebo pár
1.Pilc Antonín [CZE061518], Korbel Tomáš [CZE061515]
2.Kulík Pavel [CZE061170], Holodňák Petr [CZE061203]
3.Hanuš Petr [CZE064059], Donát Aleš [CZE064054]
4.Cvrk Jaroslav [CZE051357], Kapal Tomáš [CZE048907]
5.Gutvirt Petr [CZE001292], Kopecký Jiří [CZE064056]
5.Šlehofr David [CZE056664], Havlová Marie [CZE060434]
7.Hlavatý Tomáš [CZE000782], Tanglová Dominika [CZE060779]
7.Kuchta Zdeněk [CZE073155], Novák Jaroslav [CZE064388]
9.Zimmermann Jakub [CZE054015], Legner Martin [CZE068392]
9.Steiner Jan [CZE072486], Benda Jan [CZE073072]
9.Kozelka Václav [CZE057907], Forman Bohumil [CZE060237]
9.Rada Jan [CZE051402], Slugeň Jan [CZE051506]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz