Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum12.08.2022
Název501 DO
RozhodčíKučera Jiří
Počet hráčů20
Typ turnajePáteční Sladovnická 501DO
MístoSladovnická, Plzeň
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Beranová Michaela [CZE070717]
Blahovec Josef [CZE002276]
Blaško Štefan [CZE028979]
Čonka René [CZE069847]
Filip Václav [CZE006477]
Forst Václav [CZE067509]
Fuja Miroslav [CZE067663]
Gužik Sebastian [CZE072941]
Hemerka Matěj [CZE069102]
Hochman Pavel [CZE006947]
Horňák Róbert [CZE072291]
Jakeš Petr [CZE069198]
Kučera Jiří [CZE042759]
Loudová Kristýna [CZE073048]
Mička Jiří [CZE064727]
Reinišová Lucie [CZE050867]
Rybka Václav [CZE054769]
Uldrich Jiří [CZE068965]
Větrovský Stanislav [CZE000440]
Weishäupl Filip [CZE063387]
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3501 DO--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
  •  Hochman Pavel0
  • Mička Jiří1
    Hochman Pavel2
  •  
  • Větrovský Stanislav0
    Mička Jiří2
  •  
  • Větrovský Stanislav2
    Rybka Václav0
  •  
  • Mička Jiří2
    Uldrich Jiří1
  •  
  • Horňák Róbert0
    Větrovský Stanislav2
  •  
  • Mička Jiří2
    Fuja Miroslav0
  •  
  • Horňák Róbert2
    Jakeš Petr1
  •  
  • Filip Václav0
    Větrovský Stanislav2
  •  
  • Forst Václav0
    Mička Jiří2
  •  
  • Čonka René1
    Fuja Miroslav2
  •  
  • Horňák Róbert2
    Kučera Jiří1
  •  
  • Filip Václav2
    Blaško Štefan1
  •  
  • Forst Václav2
    Weishäupl Filip0
  •  
  • Čonka René2
    Gužik Sebastian1
  •  
  • Loudová Kristýna0
    Horňák Róbert2
  •  
  • Volný_los0
    Kučera Jiří1
  •  
  • Volný_los0
    Filip Václav1
  •  
  • Blaško Štefan2
    Beranová Michaela0
  •  
  • Blahovec Josef1
    Forst Václav2
  •  
  • Volný_los0
    Weishäupl Filip1
  •  
  • Volný_los0
    Čonka René1
  •  
  • Reinišová Lucie0
    Gužik Sebastian2
  •  
  • Volný_los0
    Loudová Kristýna1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Blaško Štefan1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Blahovec Josef1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Reinišová Lucie1
    Volný_los0
  •  
  • Uldrich Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Loudová Kristýna1
    Gužik Sebastian2
  •  
  • Čonka René1
    Volný_los0
  •  
  • Větrovský Stanislav1
    Volný_los0
  •  
  • Jakeš Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Weishäupl Filip1
    Volný_los0
  •  
  • Blaško Štefan0
    Hemerka Matěj2
  •  
  • Forst Václav1
    Volný_los0
  •  
  • Beranová Michaela1
    Volný_los0
  •  
  • Fuja Miroslav2
    Blahovec Josef1
  •  
  • Rybka Václav1
    Volný_los0
  •  
  • Filip Václav1
    Volný_los0
  •  
  • Kučera Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Mička Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Reinišová Lucie0
    Hochman Pavel2
  •  
  • Horňák Róbert1
    Volný_los0
  •  
  • Uldrich Jiří2
    Gužik Sebastian1
  •  
  • Čonka René1
    Větrovský Stanislav2
  •  
  • Jakeš Petr2
    Weishäupl Filip0
  •  
  • Hemerka Matěj2
    Forst Václav0
  •  
  • Beranová Michaela0
    Fuja Miroslav2
  •  
  • Rybka Václav2
    Filip Václav1
  •  
  • Kučera Jiří0
    Mička Jiří2
  •  
  • Hochman Pavel2
    Horňák Róbert1
  •  
  • Uldrich Jiří2
    Větrovský Stanislav1
  •  
  • Jakeš Petr0
    Hemerka Matěj2
  •  
  • Fuja Miroslav0
    Rybka Václav2
  •  
  • Mička Jiří1
    Hochman Pavel2
  •  
  • Uldrich Jiří0
    Hemerka Matěj2
  •  
  • Rybka Václav0
    Hochman Pavel2
  •  
  • Hemerka Matěj2
    Hochman Pavel0
  •  
  • Hemerka Matěj1
    Hochman Pavel2
  •  
  • Hemerka Matěj2
    Hochman Pavel3
  •  
  •  Hochman Pavel0
#Hráč nebo pár
1.Hochman Pavel [CZE006947]
2.Hemerka Matěj [CZE069102]
3.Mička Jiří [CZE064727]
4.Větrovský Stanislav [CZE000440]
5.Rybka Václav [CZE054769]
5.Uldrich Jiří [CZE068965]
7.Horňák Róbert [CZE072291]
7.Fuja Miroslav [CZE067663]
9.Čonka René [CZE069847]
9.Forst Václav [CZE067509]
9.Filip Václav [CZE006477]
9.Jakeš Petr [CZE069198]
13.Gužik Sebastian [CZE072941]
13.Weishäupl Filip [CZE063387]
13.Blaško Štefan [CZE028979]
13.Kučera Jiří [CZE042759]
17.Reinišová Lucie [CZE050867]
17.Blahovec Josef [CZE002276]
17.Beranová Michaela [CZE070717]
17.Loudová Kristýna [CZE073048]
#Hráč nebo pár
1.Hochman Pavel [CZE006947]
2.Hemerka Matěj [CZE069102]
3.Mička Jiří [CZE064727]
4.Větrovský Stanislav [CZE000440]
5.Rybka Václav [CZE054769]
5.Uldrich Jiří [CZE068965]
7.Horňák Róbert [CZE072291]
7.Fuja Miroslav [CZE067663]
9.Čonka René [CZE069847]
9.Forst Václav [CZE067509]
9.Filip Václav [CZE006477]
9.Jakeš Petr [CZE069198]
13.Gužik Sebastian [CZE072941]
13.Weishäupl Filip [CZE063387]
13.Blaško Štefan [CZE028979]
13.Kučera Jiří [CZE042759]
17.Reinišová Lucie [CZE050867]
17.Blahovec Josef [CZE002276]
17.Beranová Michaela [CZE070717]
17.Loudová Kristýna [CZE073048]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz