Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 21.08.2019 |
Název | Doplňkový OPSU 2019 |
Rozhodčí | Dvořáček Aleš |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | O pohár Sparty doplňkový |
Místo | Apríl bar, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dvořáček Aleš [CZE039473] | |
Forstová Monika [CZE062972] | |
Goldmann Petr [CZE040773] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Kejzlar Pavel [CZE045021] | |
Korda Milan [CZE041275] | |
Kordová Romana [CZE051260] | |
Máslová Iva [CZE052128] | |
Semerák Jan [CZE052126] | |
Trdlikát Libor [CZE025558] | |
Vít Jan [CZE033577] |
- Vít Jan0
Goldmannová Anna 0 Vít Jan 1
Goldmannová Anna 1 Korda Milan 0
Goldmannová Anna 1 Máslová Iva 0 Korda Milan 1 Kordová Romana 0
Goldmannová Anna 1 Kejzlar Pavel 0 Korda Milan 1 Trdlikát Libor 0
Forstová Monika 0 Goldmannová Anna 1 Volný_los 0 Kejzlar Pavel 1 Korda Milan 1 Semerák Jan 0 Trdlikát Libor 1 Goldmann Petr 0
Volný_los 0 Forstová Monika 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Korda Milan 1 Trdlikát Libor 1 Volný_los 0
Goldmann Petr 1 Volný_los 0 Máslová Iva 1 Forstová Monika 0 Semerák Jan 1 Volný_los 0 Vít Jan 1 Volný_los 0 Kejzlar Pavel 1 Volný_los 0 Dvořáček Aleš 1 Korda Milan 0 Kordová Romana 1 Trdlikát Libor 0 Goldmannová Anna 1 Volný_los 0
Goldmann Petr 0 Máslová Iva 1 Semerák Jan 0 Vít Jan 1 Kejzlar Pavel 0 Dvořáček Aleš 1 Kordová Romana 1 Goldmannová Anna 0
Máslová Iva 0 Vít Jan 1 Dvořáček Aleš 1 Kordová Romana 0
Vít Jan 0 Dvořáček Aleš 1
Vít Jan 0 Dvořáček Aleš 1
- Dvořáček Aleš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dvořáček Aleš [CZE039473] |
2. | Vít Jan [CZE033577] |
3. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
4. | Korda Milan [CZE041275] |
5. | Máslová Iva [CZE052128] |
5. | Kordová Romana [CZE051260] |
7. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
7. | Trdlikát Libor [CZE025558] |
9. | Goldmann Petr [CZE040773] |
9. | Semerák Jan [CZE052126] |
9. | Forstová Monika [CZE062972] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dvořáček Aleš [CZE039473] |
2. | Vít Jan [CZE033577] |
3. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
4. | Korda Milan [CZE041275] |
5. | Máslová Iva [CZE052128] |
5. | Kordová Romana [CZE051260] |
7. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
7. | Trdlikát Libor [CZE025558] |
9. | Goldmann Petr [CZE040773] |
9. | Semerák Jan [CZE052126] |
9. | Forstová Monika [CZE062972] |
Tento turnaj nemá přihlášky online