Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum11.08.2022
NázevŘipská 501 DO
RozhodčíSkálová Markéta
Počet hráčů18
Typ turnajeStředočeský pohár základní
MístoŘipská, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Didíková Hana [CZE067480]
Forman Martin [CZE062890]
Hozman Stanislav [CZE043320]
Kastnerová Eva [CZE031728]
Martinovský Jakub [CZE070947]
Materna Tomáš [CZE062422]
Pechar Michal [CZE056406]
Polda Pavel [CZE007238]
Průša Jiří [CZE071262]
Rutar Pavel [CZE000832]
Skálová Markéta [CZE063239]
Slabihoud Ondřej [CZE065605]
Soukup Radek [CZE010231]
Talianová Anna Marie [CZE052551]
Tesárek Michal [CZE052120]
Vaněk Jan [CZE007904]
Velev Stanislav [CZE059619]
Viščak Marek [CZE006381]
1Řipská 501 DO--:--
Žádné utkání
2Řipská 501 DO--:--
Žádné utkání
3Řipská 501 DO--:--
Žádné utkání
  •  Materna Tomáš0
  • Viščak Marek0
    Materna Tomáš1
  •  
  • Viščak Marek1
    Tesárek Michal0
  •  
  • Kastnerová Eva0
    Viščak Marek1
  •  
  • Pechar Michal0
    Tesárek Michal1
  •  
  • Velev Stanislav0
    Kastnerová Eva1
  •  
  • Pechar Michal1
    Soukup Radek0
  •  
  • Velev Stanislav1
    Rutar Pavel0
  •  
  • Kastnerová Eva1
    Didíková Hana0
  •  
  • Průša Jiří0
    Pechar Michal1
  •  
  • Soukup Radek1
    Martinovský Jakub0
  •  
  • Forman Martin0
    Velev Stanislav1
  •  
  • Kastnerová Eva1
    Hozman Stanislav0
  •  
  • Polda Pavel0
    Průša Jiří1
  •  
  • Skálová Markéta0
    Soukup Radek1
  •  
  • Forman Martin1
    Vaněk Jan0
  •  
  • Volný_los0
    Velev Stanislav1
  •  
  • Volný_los0
    Kastnerová Eva1
  •  
  • Volný_los0
    Hozman Stanislav1
  •  
  • Volný_los0
    Polda Pavel1
  •  
  • Volný_los0
    Průša Jiří1
  •  
  • Volný_los0
    Skálová Markéta1
  •  
  • Talianová Anna Marie0
    Soukup Radek1
  •  
  • Volný_los0
    Forman Martin1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Talianová Anna Marie1
    Volný_los0
  •  
  • Tesárek Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Forman Martin0
    Soukup Radek1
  •  
  • Didíková Hana1
    Volný_los0
  •  
  • Skálová Markéta1
    Volný_los0
  •  
  • Průša Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Rutar Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Polda Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Slabihoud Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Viščak Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Hozman Stanislav1
    Volný_los0
  •  
  • Kastnerová Eva1
    Volný_los0
  •  
  • Martinovský Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Velev Stanislav1
    Volný_los0
  •  
  • Materna Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Talianová Anna Marie0
    Pechar Michal1
  •  
  • Vaněk Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Tesárek Michal1
    Soukup Radek0
  •  
  • Didíková Hana1
    Skálová Markéta0
  •  
  • Průša Jiří0
    Rutar Pavel1
  •  
  • Polda Pavel0
    Slabihoud Ondřej1
  •  
  • Viščak Marek1
    Hozman Stanislav0
  •  
  • Kastnerová Eva0
    Martinovský Jakub1
  •  
  • Velev Stanislav0
    Materna Tomáš1
  •  
  • Pechar Michal1
    Vaněk Jan0
  •  
  • Tesárek Michal1
    Didíková Hana0
  •  
  • Rutar Pavel0
    Slabihoud Ondřej1
  •  
  • Viščak Marek1
    Martinovský Jakub0
  •  
  • Materna Tomáš1
    Pechar Michal0
  •  
  • Tesárek Michal0
    Slabihoud Ondřej1
  •  
  • Viščak Marek0
    Materna Tomáš1
  •  
  • Slabihoud Ondřej1
    Materna Tomáš0
  •  
  • Slabihoud Ondřej0
    Materna Tomáš1
  •  
  • Slabihoud Ondřej0
    Materna Tomáš1
  •  
  •  Materna Tomáš0
#Hráč nebo pár
1.Materna Tomáš [CZE062422]
2.Slabihoud Ondřej [CZE065605]
3.Viščak Marek [CZE006381]
4.Tesárek Michal [CZE052120]
5.Kastnerová Eva [CZE031728]
5.Pechar Michal [CZE056406]
7.Velev Stanislav [CZE059619]
7.Soukup Radek [CZE010231]
9.Martinovský Jakub [CZE070947]
9.Průša Jiří [CZE071262]
9.Didíková Hana [CZE067480]
9.Rutar Pavel [CZE000832]
13.Skálová Markéta [CZE063239]
13.Polda Pavel [CZE007238]
13.Hozman Stanislav [CZE043320]
13.Forman Martin [CZE062890]
17.Talianová Anna Marie [CZE052551]
17.Vaněk Jan [CZE007904]
#Hráč nebo pár
1.Materna Tomáš [CZE062422]
2.Slabihoud Ondřej [CZE065605]
3.Viščak Marek [CZE006381]
4.Tesárek Michal [CZE052120]
5.Kastnerová Eva [CZE031728]
5.Pechar Michal [CZE056406]
7.Velev Stanislav [CZE059619]
7.Soukup Radek [CZE010231]
9.Martinovský Jakub [CZE070947]
9.Průša Jiří [CZE071262]
9.Didíková Hana [CZE067480]
9.Rutar Pavel [CZE000832]
13.Skálová Markéta [CZE063239]
13.Polda Pavel [CZE007238]
13.Hozman Stanislav [CZE043320]
13.Forman Martin [CZE062890]
17.Talianová Anna Marie [CZE052551]
17.Vaněk Jan [CZE007904]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz