Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum10.08.2022
NázevJestřábi - Permon Bar 501
RozhodčíMikluš Martin
Počet hráčů18
Typ turnajeKlubový Open MSK - jednotlivci
MístoJestřábi, Ostrava
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Doležalová Andrea [CZE031352]
Fiala Bedřich [CZE061216]
Harviš Kamil [CZE024365]
Herda Tomáš [CZE056177]
Juroška Libor [CZE005882]
Koreczki Petr [CZE000583]
Krupa Tomáš [CZE043255]
Kubánek Josef [CZE000822]
Levák Jindrich [CZE063856]
Michenková Eva [CZE035734]
Mikluš Martin [CZE059853]
Mráz Jaromír [CZE018863]
Nagelová Denisa [CZE050389]
Nezhoda Petr [CZE002682]
Nezhoda Radim [CZE070362]
Palát Milan [CZE013400]
Plonka Jan [CZE069317]
Vykydal Petr [CZE067379]
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3Jestřábi - Permon Bar 501--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
  •  Mráz Jaromír0
  • Mráz Jaromír1
    Plonka Jan0
  •  
  • Mráz Jaromír1
    Juroška Libor0
  •  
  • Mráz Jaromír1
    Koreczki Petr0
  •  
  • Juroška Libor1
    Fiala Bedřich0
  •  
  • Mikluš Martin0
    Mráz Jaromír1
  •  
  • Juroška Libor1
    Levák Jindrich0
  •  
  • Mikluš Martin1
    Nezhoda Petr0
  •  
  • Doležalová Andrea0
    Mráz Jaromír1
  •  
  • Juroška Libor1
    Krupa Tomáš0
  •  
  • Levák Jindrich1
    Michenková Eva0
  •  
  • Kubánek Josef0
    Mikluš Martin1
  •  
  • Nezhoda Radim0
    Doležalová Andrea1
  •  
  • Herda Tomáš0
    Juroška Libor1
  •  
  • Nagelová Denisa0
    Levák Jindrich1
  •  
  • Vykydal Petr0
    Kubánek Josef1
  •  
  • Volný_los0
    Mikluš Martin1
  •  
  • Volný_los0
    Nezhoda Radim1
  •  
  • Volný_los0
    Doležalová Andrea1
  •  
  • Volný_los0
    Herda Tomáš1
  •  
  • Volný_los0
    Juroška Libor1
  •  
  • Volný_los0
    Nagelová Denisa1
  •  
  • Levák Jindrich1
    Harviš Kamil0
  •  
  • Volný_los0
    Vykydal Petr1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Levák Jindrich1
    Volný_los0
  •  
  • Mráz Jaromír1
    Volný_los0
  •  
  • Harviš Kamil1
    Vykydal Petr0
  •  
  • Palát Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Nagelová Denisa1
    Volný_los0
  •  
  • Juroška Libor1
    Volný_los0
  •  
  • Fiala Bedřich1
    Volný_los0
  •  
  • Herda Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Nezhoda Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Michenková Eva1
    Volný_los0
  •  
  • Doležalová Andrea1
    Volný_los0
  •  
  • Nezhoda Radim1
    Volný_los0
  •  
  • Koreczki Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Krupa Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Mikluš Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Levák Jindrich0
    Kubánek Josef1
  •  
  • Plonka Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Mráz Jaromír1
    Harviš Kamil0
  •  
  • Palát Milan1
    Nagelová Denisa0
  •  
  • Juroška Libor0
    Fiala Bedřich1
  •  
  • Herda Tomáš0
    Nezhoda Petr1
  •  
  • Michenková Eva1
    Doležalová Andrea0
  •  
  • Nezhoda Radim0
    Koreczki Petr1
  •  
  • Krupa Tomáš1
    Mikluš Martin0
  •  
  • Kubánek Josef0
    Plonka Jan1
  •  
  • Mráz Jaromír0
    Palát Milan1
  •  
  • Fiala Bedřich1
    Nezhoda Petr0
  •  
  • Michenková Eva0
    Koreczki Petr1
  •  
  • Krupa Tomáš0
    Plonka Jan1
  •  
  • Palát Milan1
    Fiala Bedřich0
  •  
  • Koreczki Petr0
    Plonka Jan1
  •  
  • Palát Milan1
    Plonka Jan0
  •  
  • Palát Milan1
    Mráz Jaromír0
  •  
  •  Palát Milan0
#Hráč nebo pár
1.Palát Milan [CZE013400]
2.Mráz Jaromír [CZE018863]
3.Plonka Jan [CZE069317]
4.Juroška Libor [CZE005882]
5.Koreczki Petr [CZE000583]
5.Fiala Bedřich [CZE061216]
7.Mikluš Martin [CZE059853]
7.Levák Jindrich [CZE063856]
9.Michenková Eva [CZE035734]
9.Krupa Tomáš [CZE043255]
9.Doležalová Andrea [CZE031352]
9.Nezhoda Petr [CZE002682]
13.Nagelová Denisa [CZE050389]
13.Herda Tomáš [CZE056177]
13.Nezhoda Radim [CZE070362]
13.Kubánek Josef [CZE000822]
17.Harviš Kamil [CZE024365]
17.Vykydal Petr [CZE067379]
#Hráč nebo pár
1.Palát Milan [CZE013400]
2.Mráz Jaromír [CZE018863]
3.Plonka Jan [CZE069317]
4.Juroška Libor [CZE005882]
5.Koreczki Petr [CZE000583]
5.Fiala Bedřich [CZE061216]
7.Mikluš Martin [CZE059853]
7.Levák Jindrich [CZE063856]
9.Michenková Eva [CZE035734]
9.Krupa Tomáš [CZE043255]
9.Doležalová Andrea [CZE031352]
9.Nezhoda Petr [CZE002682]
13.Nagelová Denisa [CZE050389]
13.Herda Tomáš [CZE056177]
13.Nezhoda Radim [CZE070362]
13.Kubánek Josef [CZE000822]
17.Harviš Kamil [CZE024365]
17.Vykydal Petr [CZE067379]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz