Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum10.08.2022
NázevChlumecká-dvojice
RozhodčíMichálková Michaela
Počet hráčů7
Typ turnajeStředočeský pohár dvojice
MístoChlumecka, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Hubert Lukáš [CZE071504], Mikeska Karel [CZE071268]
Javornický Josef [CZE059626], Michálková Michaela [CZE052185]
Kozlová Michaela [CZE000070], Benko Zdeněk [CZE023603]
Muller Vladimír [CZE009043], Uhlíř Zdenek [CZE072283]
Planeta Ferdinand [CZE002375], Pulgret Michal [CZE072855]
Saidl Zbyněk [CZE055711], Šedivák Pavel [CZE003140]
Zerzán Miloš [CZE064613], Celler Miroslav [CZE056895]
1--:--
Žádné utkání
2Chlumecká-dvojice--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
5--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
  •  Hubert, Mikeska0
  • Saidl, Šedivák0
    Hubert, Mikeska1
  •  
  • Saidl, Šedivák1
    Zerzán, Celler0
  •  
  • Saidl, Šedivák1
    Kozlová, Benko0
  •  
  • Javornický, Michálková0
    Zerzán, Celler1
  •  
  • Volný_los0
    Saidl, Šedivák1
  •  
  • Muller, Uhlíř0
    Javornický, Michálková1
  •  
  • Zerzán, Celler1
    Volný_los0
  •  
  • Planeta, Pulgret1
    Saidl, Šedivák0
  •  
  • Kozlová, Benko1
    Muller, Uhlíř0
  •  
  • Javornický, Michálková0
    Hubert, Mikeska1
  •  
  • Zerzán, Celler0
    Planeta, Pulgret1
  •  
  • Kozlová, Benko0
    Hubert, Mikeska1
  •  
  • Planeta, Pulgret1
    Hubert, Mikeska0
  •  
  • Planeta, Pulgret0
    Hubert, Mikeska1
  •  
  • Planeta, Pulgret0
    Hubert, Mikeska1
  •  
  •  Hubert, Mikeska0
#Hráč nebo pár
1.Hubert Lukáš [CZE071504], Mikeska Karel [CZE071268]
2.Planeta Ferdinand [CZE002375], Pulgret Michal [CZE072855]
3.Saidl Zbyněk [CZE055711], Šedivák Pavel [CZE003140]
4.Zerzán Miloš [CZE064613], Celler Miroslav [CZE056895]
5.Kozlová Michaela [CZE000070], Benko Zdeněk [CZE023603]
5.Javornický Josef [CZE059626], Michálková Michaela [CZE052185]
7.Muller Vladimír [CZE009043], Uhlíř Zdenek [CZE072283]
#Hráč nebo pár
1.Hubert Lukáš [CZE071504], Mikeska Karel [CZE071268]
2.Planeta Ferdinand [CZE002375], Pulgret Michal [CZE072855]
3.Saidl Zbyněk [CZE055711], Šedivák Pavel [CZE003140]
4.Zerzán Miloš [CZE064613], Celler Miroslav [CZE056895]
5.Kozlová Michaela [CZE000070], Benko Zdeněk [CZE023603]
5.Javornický Josef [CZE059626], Michálková Michaela [CZE052185]
7.Muller Vladimír [CZE009043], Uhlíř Zdenek [CZE072283]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz