Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum09.08.2022
NázevFraJa
RozhodčíZácha Vladimír
Počet hráčů11
Typ turnajeOpen jednotlivci
MístoFraJa, Neratovice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Fendrych Robert [CZE073181]
Fleischmann David [CZE006147]
Fleischmann Otto [CZE000918]
Horák Pavel [CZE072787]
Horváth Roman [CZE069684]
Kodera Pavel [CZE000029]
Novák Jan [CZE057557]
Nováková Vlasta [CZE057228]
Pilinský Michal [CZE071195]
Šimek Pavel [CZE003751]
Všetečka Ondřej [CZE005632]
1FraJa--:--
Žádné utkání
2FraJa--:--
Žádné utkání
  •  Kodera Pavel0
  • Kodera Pavel2
    Fleischmann Otto0
  •  
  • Kodera Pavel2
    Všetečka Ondřej0
  •  
  • Pilinský Michal0
    Kodera Pavel2
  •  
  • Novák Jan1
    Všetečka Ondřej2
  •  
  • Šimek Pavel1
    Pilinský Michal2
  •  
  • Novák Jan2
    Nováková Vlasta0
  •  
  • Fendrych Robert0
    Šimek Pavel2
  •  
  • Volný_los0
    Pilinský Michal1
  •  
  • Horváth Roman1
    Novák Jan2
  •  
  • Nováková Vlasta2
    Horák Pavel0
  •  
  • Volný_los0
    Fendrych Robert1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Horváth Roman1
  •  
  • Nováková Vlasta1
    Volný_los0
  •  
  • Kodera Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Horák Pavel2
    Fendrych Robert0
  •  
  • Novák Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Fleischmann David1
    Volný_los0
  •  
  • Pilinský Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Fleischmann Otto2
    Horváth Roman1
  •  
  • Šimek Pavel2
    Nováková Vlasta0
  •  
  • Všetečka Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Kodera Pavel2
    Horák Pavel0
  •  
  • Novák Jan1
    Fleischmann David2
  •  
  • Pilinský Michal0
    Fleischmann Otto2
  •  
  • Šimek Pavel1
    Všetečka Ondřej2
  •  
  • Kodera Pavel0
    Fleischmann David2
  •  
  • Fleischmann Otto2
    Všetečka Ondřej0
  •  
  • Fleischmann David2
    Fleischmann Otto0
  •  
  • Fleischmann David0
    Kodera Pavel2
  •  
  • Fleischmann David0
    Kodera Pavel2
  •  
  •  Kodera Pavel0
#Hráč nebo pár
1.Kodera Pavel [CZE000029]
2.Fleischmann David [CZE006147]
3.Fleischmann Otto [CZE000918]
4.Všetečka Ondřej [CZE005632]
5.Pilinský Michal [CZE071195]
5.Novák Jan [CZE057557]
7.Šimek Pavel [CZE003751]
7.Nováková Vlasta [CZE057228]
9.Horák Pavel [CZE072787]
9.Horváth Roman [CZE069684]
9.Fendrych Robert [CZE073181]
#Hráč nebo pár
1.Kodera Pavel [CZE000029]
2.Fleischmann David [CZE006147]
3.Fleischmann Otto [CZE000918]
4.Všetečka Ondřej [CZE005632]
5.Pilinský Michal [CZE071195]
5.Novák Jan [CZE057557]
7.Šimek Pavel [CZE003751]
7.Nováková Vlasta [CZE057228]
9.Horák Pavel [CZE072787]
9.Horváth Roman [CZE069684]
9.Fendrych Robert [CZE073181]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz